search
Підписатися

logo

COMFY — переможець галузевої Премії Best Retail Project

12 Листопада, 2019, 07:01 8

6 листопада в Києві відбувся Конгрес Retail Expo 2019. Програма заходу була насиченою: дискусії, доповіді спікерів, конференція і виставка. 

Конгрес проходить вже в четвертий раз і об’єднує професіоналів індустрії. Тема заходу 2019 року — «Формула успіху в роздрібній торгівлі».

Традиційно в рамках Конгресу Retail Expo відбулася церемонія нагородження галузевої B2B Премії Best Retail Project. В цьому році було отримано понад 60 заявок в 12 номінаціях. Кращі роздрібні компанії, ТРЦ і їх проекти визначали члени Експертної ради Премії на підставі аналізу анкет і матеріалів, наданих номінантами. Крім того, експерти враховували особистий клієнтський і професійний досвід взаємодії з брендами-номінантами.

Компанія COMFY стала переможцем в номінації «True omnichannel» за створення безшовних комунікацій і досвіду для клієнтів, як в оффлайн, так і в онлайн каналах.

Це вже друга нагорода для COMFY: в минулому році компанія виграла премію Best Retail Project в номінаціях «True omnichannel» та «Dream work company».

93062 0 cookie-check COMFY — переможець галузевої Премії Best Retail Project

Читайте також:

Гаджети від кутюр: колекція Sicily is my love від Smeg і Dolce & Gabbana
Гаджети від кутюр: колекція Sicily is my love від Smeg і Dolce & Gabbana
06 Листопада, 2019, 08:52 1074 11
Якщо ти любиш все неординарне, індивідуальне, з неповторним дизайном, якщо ти цінитель ексклюзивної техніки, для тебе є прекрасна новина: в Comfy офіційно представлені дизайнерські моделі...
Смотреть результаты
Ігор Хижняк про підприємницький дух, довіру та головне завдання топ-менеджера
Ігор Хижняк про підприємницький дух, довіру та головне завдання топ-менеджера
Портал delo.ua опублікував колонку CEO COMFY в рамках рейтингу кращих управлінців країни. Ігор Хижняк розповів виданню про стилі управління та баланс в бізнесі. Існує дві...
Смотреть результаты
Інтерв’ю Івана Павліка для RAU: про конкуренцію в нових умовах
Інтерв'ю Івана Павліка для RAU: про конкуренцію в нових умовах
Комерційний директор мережі COMFY про динаміку зростання сегмента техніки та електроніки, лідерство компанії на ринку і плани розвитку мережі, а також зміну поведінки покупців і...
Смотреть результаты