03/12/19,

17:08

COMFY фіналізують Black Friday ініціативою #ЩедрийВівторок  

 #GivingTuesday — всесвітня благодійна ініціатива, до якої Україна офіційно приєдналася в 2018 році. Понад 150 країн світу в цей день об’єднуються для того, щоб робити добрі справи і допомагати некомерційним організаціям. COMFY другий рік фіналізують Black Friday ініціативою #ЩедрийВівторок в підтримку Благодійного Фонду Kiddo. 3 грудня з кожної покупки в мережі COMFY 5 гривень перераховується в БФ Kiddo.

Україна стала 154-ою країною, в якій #GivingTuesday проводиться офіційно. COMFY приєдналися до ініціативи разом з партнером — Благодійним Фондом Kiddo. Компанія співпрацює з фондом в соціально значущих питаннях з 2014 року.

Всесвітній рух #GivingTuesday демонструє, наскільки ефективним може бути об’єднання бізнесу і благодійних організацій. У заходах, які з’явилися завдяки розвитку культури споживання, важливо звертати увагу не тільки на комерційну складову, а й на можливість проявити відповідальність. Саме тому в COMFY Black Friday завершує #GivingTuesday — як нагадування про те, що в бізнесі будь-якого масштабу завжди є місце для добра.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: