06/11/19,

19:34

Ігор Хижняк про підприємницький дух, довіру та головне завдання топ-менеджера

Портал delo.ua опублікував колонку CEO COMFY в рамках рейтингу кращих управлінців країни. Ігор Хижняк розповів виданню про стилі управління та баланс в бізнесі.

Існує дві стратегії найму управлінців: вирощування всередині компанії і запрошення зовнішніх кандидатів. Ваша компанія пішла першим шляхом і не прогадала: ви успішний управлінець, ефективність якого багато в чому обумовлена тонким розумінням і відчуттям духу і культури компанії. Як би ви охарактеризували суть цієї культури?

«Всі щасливі сім’ї щасливі однаково» — всі знають цю знамениту фразу. Ми розуміємо, що все, що ми робимо, повинно будуватися навколо клієнта і створювати для нього чітку і зрозумілу цінність.

Наша культура — розуміти клієнта і покращувати його досвід взаємодії з COMFY, робити це максимально ефективно, швидко і весело. Культура взаємодії і радості, свободи і відповідальності за результат. COMFY — це про унікальну команду, зв’язок і взаємодію. У команді рідкісне поєднання високого професіоналізму, вимогливості і людяності або, як зараз прийнято говорити, емпатії.

Я можу говорити багато зрозумілих і загальноприйнятих слів, щоб описати культуру. Багато хто це декларує. Різниця в чесності і деталях виконання. Мені здається, що ми все робимо по-справжньому, з глибоким зануренням і опрацюванням.

Ефективний менеджер — це перш за все майстер балансу. Чи вдається вам досягти балансу в житті?

Ефективний менеджер — майстер балансу в бізнесі. А ось в житті це спірне питання. Впевнений керівник, лідер — людина, що горить ідеями, проектами. Вірить і втягує. Енергійний і працездатний. Чесно кажучи, це рідко про баланс. Баланс — вишенька на торті. Коли його досяг, можна переходити в іншу роль. Граючому тренеру потрібні пристрасть і бажання грати і вигравати.

Повне інтерв’ю читайте на https://delo.ua/business/igor-hizhnjak-comfy-o-predprinimatelskom-duhe-360100/

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: