search
Підписатися

logo

Ігор Хижняк про підприємницький дух, довіру та головне завдання топ-менеджера

06 Листопада, 2019, 07:34 9

Портал delo.ua опублікував колонку CEO COMFY в рамках рейтингу кращих управлінців країни. Ігор Хижняк розповів виданню про стилі управління та баланс в бізнесі.

Існує дві стратегії найму управлінців: вирощування всередині компанії і запрошення зовнішніх кандидатів. Ваша компанія пішла першим шляхом і не прогадала: ви успішний управлінець, ефективність якого багато в чому обумовлена тонким розумінням і відчуттям духу і культури компанії. Як би ви охарактеризували суть цієї культури?

«Всі щасливі сім’ї щасливі однаково» — всі знають цю знамениту фразу. Ми розуміємо, що все, що ми робимо, повинно будуватися навколо клієнта і створювати для нього чітку і зрозумілу цінність.

Наша культура — розуміти клієнта і покращувати його досвід взаємодії з COMFY, робити це максимально ефективно, швидко і весело. Культура взаємодії і радості, свободи і відповідальності за результат. COMFY — це про унікальну команду, зв’язок і взаємодію. У команді рідкісне поєднання високого професіоналізму, вимогливості і людяності або, як зараз прийнято говорити, емпатії.

Я можу говорити багато зрозумілих і загальноприйнятих слів, щоб описати культуру. Багато хто це декларує. Різниця в чесності і деталях виконання. Мені здається, що ми все робимо по-справжньому, з глибоким зануренням і опрацюванням.

Ефективний менеджер — це перш за все майстер балансу. Чи вдається вам досягти балансу в житті?

Ефективний менеджер — майстер балансу в бізнесі. А ось в житті це спірне питання. Впевнений керівник, лідер — людина, що горить ідеями, проектами. Вірить і втягує. Енергійний і працездатний. Чесно кажучи, це рідко про баланс. Баланс — вишенька на торті. Коли його досяг, можна переходити в іншу роль. Граючому тренеру потрібні пристрасть і бажання грати і вигравати.

Повне інтерв’ю читайте на https://delo.ua/business/igor-hizhnjak-comfy-o-predprinimatelskom-duhe-360100/

93081 0 cookie-check Ігор Хижняк про підприємницький дух, довіру та головне завдання топ-менеджера

Читайте також:

Інтерв’ю Івана Павліка для RAU: про конкуренцію в нових умовах
Інтерв'ю Івана Павліка для RAU: про конкуренцію в нових умовах
18 Жовтня, 2019, 04:52 876 8
Комерційний директор мережі COMFY про динаміку зростання сегмента техніки та електроніки, лідерство компанії на ринку і плани розвитку мережі, а також зміну поведінки покупців і...
Смотреть результаты
Ігор Хижняк — переможець рейтингу кращих топ-менеджерів України
Ігор Хижняк — переможець рейтингу кращих топ-менеджерів України
Журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших» назвав 25 кращих топ-менеджерів країни. Переможців визначили за допомогою голосування на сайті delo.ua і опитування експертів. «ТОП-100. Рейтинги найбільших» — серія...
Смотреть результаты
COMFY — переможець премії Retail & Development Business Awards 201
COMFY — переможець премії Retail & Development Business Awards 201
20 вересня в Києві в КВЦ Парковий пройшла церемонія нагородження Retail&Development Business Awards. Організатор заходу – Асоціація рітейлерів України. Премія вже третій рік поспіль обирає...
Смотреть результаты