search
Підписатися

logo

Пошук Google тепер працює і по відео

19 Вересня, 2019, 07:30 10

Методики пошуку, як і вимоги до видачі результатів, за останні роки значно змінилися. Взагалі, їх розвиток ніколи і не зупинявся, і був постійно в русі, в пошуках нових способів поліпшити і модернізувати цю систему. Один з найбільших «пошукових гігантів» Google тепер почав надавати по вашому запиту результати не тільки з посиланням на шуканий текст, але і відео, що підходить під ваш запит. Причому, головна відмінність від звичайних систем пошуку за назвою відеоролика полягає у врахуванні того, що показується на цьому відео і якщо ви, наприклад, шукаєте «смішне відео з котиками», то Google зможе показати вам фрагмент цього відео навіть в огляді холодильника, якщо він там, звичайно буде.

Google Асистент став розумнішим: Асистент Google навчився допомагати без звуку

Поиск Google теперь работает и по видео 2

Найбільший інтерес це матиме для всіх відеороликів, довжина яких вимагає від глядача великої кількості часу. Тепер же, створюючи відеоролики, їх автори зможуть додавати тимчасові позначки на кожен ключовий момент сюжету. І, записуючи відео про «мої 10 кращих покупок в інтернеті» пошуковик зможе перекидати відвідувачів відразу до потрібного часу кожного певного сюжету.

Нове життя старим фотографіям: Сервіс Google Фото навчився робити кольоровими чорно-білі фотографії

Поиск Google теперь работает и по видео 3

Звичайно, структурувати відео необхідно не тільки блогерам і каналам – Google пропонує це робити всім найбільшим медіавиданням, щоб навіть в довгому відео сюжеті можна було виокремлювати необхідне комусь і відразу переходити до тимчасової позначки цього ролика. Це може бути актуально для чого завгодно – певний гол у футболі, скільки ложок цукру покласти в пиріг або роздільна здатність дисплея смартфона в огляді – Google перекине вас точно в ту ділянку ролика, яка вам потрібен.

Спрощена галерея Google Фото: Google Gallery Go – як «Гугл Фото», але краще

Особливість поки тільки одна – ця технологія тестується і працює лише на англійській мові. Але, з урахуванням можливостей і ресурсів Google, якщо вона успішно впровадиться і стане користуватися популярністю, то поява інших мов не змусить себе чекати.

Таким же чином Google тепер видає подкасти: Подкасти в Google тепер знайдуться швидше

Любите інноваційні рішення? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі техніки і софта !;)

88611 0 cookie-check Пошук Google тепер працює і по відео

Читайте також:

Гру престолів не закінчено – HBO зніме історію про Таргарієнів
Гру престолів не закінчено - HBO зніме історію про Таргарієнів
17 Вересня, 2019, 09:46 796 8
Було б дуже дивно, якби компанія HBO просто взяла і забула про успішні роки виходу серіалу «Гра престолів». Він став дуже ласим шматочком для творців,...
Смотреть результаты
WoT приємна згадка про минуле: режим «Великі перегони» повертається!
WoT приємна згадка про минуле: режим «Великі перегони» повертається!
Давно заглядав у World of Tanks? Тоді саме час струсити пил зі своїх улюблених танчиків, адже вже зовсім скоро в WoT знову стартує старий добрий...
Смотреть результаты
На противагу Tesla – електромобіль Porsche Taycan
На противагу Tesla - електромобіль Porsche Taycan
Популярність електромобілів і успіх Tesla в цій сфері стоїть поперек горла кожному поважаючому себе виробнику автомобілів. І, компанії Volkswagen, в «особі» бренду Porsche набридло ця...
Смотреть результаты