search
Підписатися

logo

Гру престолів не закінчено – HBO зніме історію про Таргарієнів

17 Вересня, 2019, 09:46 8

Було б дуже дивно, якби компанія HBO просто взяла і забула про успішні роки виходу серіалу «Гра престолів». Він став дуже ласим шматочком для творців, та й глядачі, якщо вірити міжнародним рейтингам, від нього в захваті. Звичайно ж не обійшлося і без самого автора романів, за мотивами яких серіал знімається, Джорджа Р. Р. Мартіна. Адже у нього чимало книг написано про цей фентезійний світ і всі вони перетинаються так чи інакше, що підстьобує студію випустити продовження.

На цей раз мова йде про приквел, події якого перенесуть нас на 300 років назад, від часів, які ми вже бачили в серіалі «Гра престолів». А сюжет серіалу буде присвячений дому Таргарієнів.

«Гра престолів» для геймерів: Гра престолів повертається – виходить гра для iOS і Android

HBO снимет историю о Таргариенах 2

На даний момент вже йде робота над сценарієм, який пише сам Джордж Мартін та Райан Кондао. За його написанням студія HBO зніме пілотну серію і, якщо вона завоює симпатії на пробному показі, то серіалу точно бути. Сам Джордж Матрін зазначив, якщо хтось хоче натяків про більш детальний сюжет майбутнього серіалу, то книга «Полум’я і Кров», що вийшла у 2018 році, стане найкращим в цьому помічником. Вона як раз розповідає про цей непереможний рід Таргарієнів, який уцілів за часів Валірійської імперії і навіть пережив її.

Онлайн-гра: HBO запустив власну онлайн-гру по Game of Thrones. Все, що потрібно про неї знати

HBO снимет историю о Таргариенах 3

Очікується, що це буде повністю свіжий погляд на сюжет і він мінімально буде пов’язаний з колишніми особливостями картини. Це важливо, тому що більшість подібних проектів можуть захотіти виїхати лише на славі свого попередника, не викладаючись на «всі сто». Принаймні від HBO не доводиться очікувати якоїсь журавлини, пов’язаної з «Грою престолів» так точно. Тим більше, що це далеко не єдиний приквел, який планується показати. Ще заплановано 5 проектів, три з яких вже знімаються. Так що нас чекає дуже насичена програма, стежте за анонсами.

 

Подобається серіал «Гра престолів»? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі кінематографа !;)

88370 0 cookie-check Гру престолів не закінчено – HBO зніме історію про Таргарієнів

Читайте також:

WoT приємна згадка про минуле: режим «Великі перегони» повертається!
WoT приємна згадка про минуле: режим «Великі перегони» повертається!
16 Вересня, 2019, 08:29 735 8
Давно заглядав у World of Tanks? Тоді саме час струсити пил зі своїх улюблених танчиків, адже вже зовсім скоро в WoT знову стартує старий добрий...
Смотреть результаты
На противагу Tesla – електромобіль Porsche Taycan
На противагу Tesla - електромобіль Porsche Taycan
Популярність електромобілів і успіх Tesla в цій сфері стоїть поперек горла кожному поважаючому себе виробнику автомобілів. І, компанії Volkswagen, в «особі» бренду Porsche набридло ця...
Смотреть результаты
Відео, де Нео в “Матриці” грає Вілл Сміт
Відео, де Нео в "Матриці" грає Вілл Сміт
Якщо ви ще не звертали увагу на реальні можливості штучного інтелекту в частині підміни обличь на відео, то у нас для вас новини. Ця технологія...
Смотреть результаты