search
Підписатися

logo

Відео, де Нео в “Матриці” грає Вілл Сміт

12 Вересня, 2019, 11:35 6

Якщо ви ще не звертали увагу на реальні можливості штучного інтелекту в частині підміни обличь на відео, то у нас для вас новини. Ця технологія не те що працює прекрасно – вона навіть справляється з особливою мімікою, властивою «оригінальному» об’єкту в кадрі. Оцінити це легко можна, подивившись DeepFake-версії сцен із знаменитих фільмів, де обличчя головних героїв замінені на інших відомих акторів. Серед них лідирує харизматичний Ніколас Кейдж, але ось один з «фейків» вже дуже оригінальний – Вілл Сміт в ролі Нео, «Матриця».

Видео где Нео в Матрице играет Уилл Смит 2

Дивно те, що це не якась секретна військова технологія або передова розробка. Цей процес «підміни» активно використовується вже кілька років ентузіастами для створення найрізноманітніших відео. Найбільшу популярність на YouTube, звичайно ж, завойовують саме такого роду DeepFake-версії фільмів. Цікавий також той факт, що на роль Нео якраз-таки розглядався Уілл Сміт і це той самий спосіб поглянути на нього, в стилі «а якби він сказав: «Так!» на   пропозицію знятися у фільмі». Хоч він і вважав за краще тоді зніматися в «Дикий, дикий Захід».

Видео где Нео в Матрице играет Уилл Смит 3

Аналогічна ситуація з Джоном Траволтою, який міг би стати «обличчям» знаменитого Форест Гампа. Нейромережа не зовсім ідеально, але підставляє обличчя Джона, замість звичного нам Тома Хенкса.

Видео где Нео в Матрице играет Уилл Смит 4

Ще одна класика кінематографу, яка настільки якісно видозмінилася, що, подивившись кілька частин таких підмін, можна вже і почати сумніватися, а чи такий хороший був Ніколсон ?! «Сяйво». Звичайно ж, варто враховувати, що ми дивимося саме на гру і майстерність початкового об’єкта зйомки, а в разі підміни – це просто ідеально точне повторення його міміки, емоцій, що відбиваються на обличчі.

Видео где Нео в Матрице играет Уилл Смит 5

Улюблена суперечка хлопчаків у всіх дворах, років так 25-30 тому, хто кого? – Шварценеггер або Сталлоне? І ось воно – уявіть Сталлоне в ролі Термінатора. Та чого вже там – подивіться, як би це могло бути.

Видео где Нео в Матрице играет Уилл Смит 6

Але,  не будемо обділяти увагою улюбленого всіма Кіану Рівза, якого і так позбавили ролі Нео J. Йому випав шанс замість Х’ю Джекмана стати «Росомахою». Погодьтеся, після всіх «Джонів Уіків» в такому образі, він виглядає досить мило і безневинно.

Звичайно ж, варто враховувати, що всі ці роботи зробили блогери, ентузіасти і просто бажаючі показати себе. На це не виділені бюджети і в цих роботах не задіяні сотні фахівців, як це могло б бути. Варто очікувати більш масштабного розвитку цих можливостей ШІ, так що не вірте відразу всім відео, які ви побачите 😉

І куди ж без Ніколаса Кейджа – він може замінити всіх і кожного: Месники: Фінал

Запасайтеся гарним настроєм на весь день! Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про все на світі у формі смішних мемів !;)

88109 0 cookie-check Відео, де Нео в “Матриці” грає Вілл Сміт

Читайте також:

Знаменита гра Plants vs. Zombies тепер вийде в тривимірному варіанті
Знаменита гра Plants vs. Zombies тепер вийде в тривимірному варіанті
10 Вересня, 2019, 11:17 883 7
Пам’ятаєте цю привабливу і неймовірну гру «Рослини проти Зомбі»? Де вам було потрібно не дати зомбі пройти, відстрілюючи їх за допомогою різноманітних властивостей мешканців саду?...
Смотреть результаты
Хітові ігри “Аладдін” і “Король лев” отримають нову графіку
Хітові ігри "Аладдін" і "Король лев" отримають нову графіку
Ігри на комп’ютерах і консолях зараз бувають двох видів – нові і суперефектні, а також старі, в які хочеться пограти знову і знову не за...
Смотреть результаты
Для малюків- коляска Bosch з мотором
Для малюків- коляска Bosch з мотором
Звичайно ж, коляска – це пристрій, створений для малюків і затребуваний усіма людьми. Але ось допомагає вона і необхідна, все ж, батькам. Адже дитині все...
Смотреть результаты