02/08/19,

11:17

Оксана Марусич на COMFY Tea: теорія поколінь

Оксана Марусич — сертифікований бізнес-тренер та коуч, фахівець з сервісу. На COMFY Tea Оксана розповіла про важливе: як різним поколіннями розуміти один одного.

Чотири покоління — це чотири категорії:

  • Бебі-бумери (1943 – 1963 г.)
  • Х (1963 – 1983 г.)
  • У (1983 – 2003 г.)
  • Z (2003 – 2023 г.)

 

До семи років на дитину дуже впливає мама — вона вчить його любити життя, проявляти емоції, захоплюватися навколишнім світом. З 7 до 14 років на дитину впливає тато — вчить його дисципліни, постановці мети, знайомить з поняттям сили волі. З 14 років руйнуються всі ілюзії, світ інший і на людину впливає соціум.

У всіх поколінь є спільні цінності — любов, здоров’я, сім’я, свобода. Але кожне покоління вкладає в цінності різний сенс.

Є багато цілеспрямованих «іксів» без мети. Краще не задавайте йому питання «Навіщо?» А ось поки «ігрек» не дізнається, навіщо це все — навіть не зрушиться з місця.

Для «іксів» помилки немає і бути не може, а «ігреки» кажуть, що ми всі живі люди і можемо помилитися.

Бебі-бумери — трудоголіки. Їх парадигма — бути ефективним. Це найздоровіше покоління. Вони їдять досить натуральну їжу, яку готують самостійно. Спілкуються найдовше, їм важливо зробити вступне слово.

У покоління X цінності — рівноправність, прагматизм, виживання. Ікси звикли перебувати в очікуванні переломного моменту, завжди готові до змін. Їх життя досить активне, вони належали в дитинстві самому собі. Тому тепер люблять все контролювати.

У покоління Y фокус направлено на себе. Це покоління інтровертів. Вони більш чутливі, ніж інші. Більшості ігриків комфортно жити з батьками. Вони взагалі цінують зручність і комфорт у всьому. Уважно ставляться до навколишнього середовища.

Покоління Z — заземленні, чіткі, розмовляють жорстко. Завжди чесні, звикли робити все швидко і не витрачати час даремно. Індивідуалісти. Цінності — відданість, дотримання закону, жертовність, підпорядкування, економність. Грамотні споживачі. Багато з них думають про екологію, їм не все одно, що відбувається на планеті.

Дякуємо Оксані за візит!

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: