search
Підписатися

logo

Відьма з Блер – жах, що холодить душу, для Xbox і ПК

15 Червня, 2019, 07:27 8

Серед безлічі жанрів ігор, хоррор знаходиться в меншості, з огляду на специфічний геймплей і необхідності мати міцні нерви, доповнені потребою взагалі грати в щось подібне. Такі проекти, як і фільми жахів, найчастіше всі бачили, хоча б краєм ока, але грати від початку до кінця, як і дивитися, не всі наважуються. Комусь дійсно боязно, інші не бачать для себе геймерского сенсу витрачати час на подібний жанр. Однак, популярність ігор-жахів зростає і перед нами ще один цікавий проект під назвою «Відьма з Блер» (Blair Witch).

Ужастик Ведьма из Блэр для Xbox и ПК 2

Компанія Bloober, яка випустила дану новинку, вже не раз показала себе в жанрі жахів, що давлять на психіку, в які бажаючі можуть пограти. Всі дії відбуваються в середині дев’яностих років XX-століття, і оповідають про поліцейського з собакою, який відправився шукати зниклого в лісі хлопчика.

Ужастик Ведьма из Блэр для Xbox и ПК 3

Слід заводить його в лісову глушину, в якій у нього починаються дивні видіння, шарудіння, звуки, і переслідують справжні монстри. Вся атмосфера тисне на гравця, і тримає в безперервній напрузі, поки вам належить розгадувати загадки. А щоб вціліти, від чудовиськ необхідно ховатися і це при тому, що зі «зброї» у вас є тільки ліхтарик з відеокамера.

Ужастик Ведьма из Блэр для Xbox и ПК 4

Гра вийде в продаж вже 30 серпня і обіцяє бути цілком цікавою. Доступна вона буде для всіх власників ПК і консолі Xbox One.

Для повноти відчуттів рекомендуємо підібрати вам хороші навушники – вони передадуть повну атмосферність гри.

І, звичайно ж, потужний комп’ютер для якісної графіки і промальовування.

Любите цікаві ігри? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато новин про останні незвичайні ігрові новинки в світі геймерів !;)

81330 0 cookie-check Відьма з Блер – жах, що холодить душу, для Xbox і ПК

Читайте також:

Продовження “Холодного серця” – друга частина вийде восени
Продовження "Холодного серця" - друга частина вийде восени
12 Червня, 2019, 10:37 876 10
Мультфільм , що всім полюбився, з характерними диснеївськими піснями, що стали хітами, «Холодне серце» знайшов своє продовження. Компанія Дісней вже готує до показу другу частину,...
Смотреть результаты
Вийшов довгоочікуваний Mi Band 4
Вийшов довгоочікуваний Mi Band 4
Останні місяці більшість новинних ресурсів, та й весь інтернет були заповнені чутками, попередніми анонсами і характеристиками нового фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 4. Його спочатку оспівували,...
Смотреть результаты
Samsung може випустити відразу дві версії Galaxy Note 10
Samsung може випустити відразу дві версії Galaxy Note 10
Так історично склалося, що серія смартфонів Galaxy Note від Samsung має найкращі функціональні характеристики і їй, найчастіше, дістаються кращі або одні з кращих комплектуючих. Це...
Смотреть результаты