search
Підписатися

logo

Телеграм-бот, який показує які ваші паролі витекли в мережу

20 Червня, 2019, 07:40 11

В інтернеті ми регулярно бачимо заголовки на кшталт «зламали сервер …», «витекли дані користувачів …» та інші тривожні і неприємні новини. Почасти, якщо ми використовуємо надійний пароль, який, до того ж, ще й міняємо регулярно, то нам нічого не страшно. Але, не варто бути вже сильно безтурботним – правила безпеки, все ж, з кожним роком посилюються і, щоб зберегти особисті дані під надійним захистом, краще їх дотримуватися.

Ну а як зрозуміти –  чи «витекли» в мережу ваші дані або ж вони залишилися в порядку? Ми пропонуємо вам простий телеграм-бот, який перевіряє на основі вашого e-mail які паролі можуть бути вже небезпечні.

Телеграм-бот, который показывает какие ваши пароли утекли в сеть 2

Ви можете ставитися скептично до ймовірності того, що ваш пароль виявився в якійсь базі, до якої можуть отримати доступ треті особи. Однак, досить лише ввести ваш e-mail в телеграм-бот MailSearchBot (відкрийте телеграм і введіть це словосполучення в пошук – він у списку без додаткових слів і пробілів), як ви станете сумніватися в непорушності захисту вашого комп’ютера або інших пристроїв, на яких ви використовували цей пароль. Цілком можливо, що бот нічого не знайде, але ми, випробувавши його, побачили свої реальні паролі, які, принаймні, колись використовувалися для введеної поштової скриньки.

З метою безпеки пароль відображається не повністю, щоб зловмисники не могли ним скористатися. Але ви самі зможете зрозуміти, що пароль ваш, по перших символах, та й якщо він настільки очевидний, що навіть сторонній зможе продовжити написаний пароль, замість зірочок, то краще подібні слова не використовувати.

Чим абстрактніше і нелогічніше буде поєднання букв і цифр, тим безпечніше він буде.

Любите цікаві новини? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато незвичайних новин про останні новинки в світі техніки !;)

81513 0 cookie-check Телеграм-бот, який показує які ваші паролі витекли в мережу

Читайте також:

Нові деталі про підготовку гри S.T.A.L.K.E.R. 2
Нові деталі про підготовку гри S.T.A.L.K.E.R. 2
20 Червня, 2019, 07:18 962 10
У мережі, особливо в геймерських колах, вже давно і активно обговорюється ймовірність виходу нової частини легендарної гри Сталкер 2 (S.T.A.L.K.E.R. 2). У минулому у розробників...
Смотреть результаты
Відьма з Блер – жах, що холодить душу, для Xbox і ПК
Відьма з Блер - жах, що холодить душу, для Xbox і ПК
Серед безлічі жанрів ігор, хоррор знаходиться в меншості, з огляду на специфічний геймплей і необхідності мати міцні нерви, доповнені потребою взагалі грати в щось подібне....
Смотреть результаты
Продовження “Холодного серця” – друга частина вийде восени
Продовження "Холодного серця" - друга частина вийде восени
Мультфільм , що всім полюбився, з характерними диснеївськими піснями, що стали хітами, «Холодне серце» знайшов своє продовження. Компанія Дісней вже готує до показу другу частину,...
Смотреть результаты