search
Підписатися

logo

На противагу Tesla – електромобіль Porsche Taycan

12 Вересня, 2019, 11:51 9

Популярність електромобілів і успіх Tesla в цій сфері стоїть поперек горла кожному поважаючому себе виробнику автомобілів. І, компанії Volkswagen, в «особі» бренду Porsche набридло ця одноосібна пропозиція на ринку. Був представлений серійний, повністю електричний автомобіль Porsche Taycan. Звичайно ж, Porsche не з тих автомобілів, які створюють сімейні мінівени, економічні та місткі. Так що новинка – це супершвидкий, обтічний, електричний спорткар.

Porsche Taycan представили відразу для ринку Китаю, Канади і Європи, чим заявили про глобальне покриття цими супершвидкими електромобілями. З огляду на популярність Porsche і знаменитий дизайн, який відразу привертає погляди, можна сказати, що прем’єра вдалася.

В противовес Tesla - электромобиль Porsche Taycan 3

Компанія пропонує дві модифікації автомобіля – Turbo і Turbo S. Їх відмінності полягають в двигунах і силовій установці, яка в режимі overboost пропонує 500 кВт потужності, що еквівалентно 680 к.с. і 850 Нм, версія Turbo S же здатна видавати 560 кВт потужності, що дорівнює 761 к.с. і 1050 Нм. Якщо ж власник не буде активувати цю шалену функцію, то моделі будуть працювати з однаковою потужністю в 460 кВт або 625 к.с, що вже більш ніж ефектно.

В противовес Tesla - электромобиль Porsche Taycan 4

У розрізі швидкісних показників: модель Turbo розганяється до сотні за 3,2 секунди, а Turbo S за 2,8 секунди. До 200 км / год – 10,6 і 9,8 секунд відповідно. А ось запас ходу постраждав у більш потужної версії до 412 км пробігу, проти 450 км у Turbo. Швидкість обмежена 260 км / г в обох модифікаціях автомобіля.

В противовес Tesla - электромобиль Porsche Taycan 5

У максимальній комплектації ємність встановленого акумулятора дорівнює 93,4 кВтг. При використанні звичайної зарядки в 11 кВт, його можна буде повністю зарядити за 9 годин. А при використанні зарядної станції на 50 кВт, час зарядки від 5% до 80% складе лише 93 хвилини. За заявами компанії Porsche, в моделях Taycan ретельно продумана система рекуперації енергії, відсоток яких становить 90. Це означає, що в дев’яти з десяти разів, коли ви натискаєте гальмо, спрацьовують лише електродвигуни, не зачіпаючи гальмівні колодки.

В противовес Tesla - электромобиль Porsche Taycan 6

Ця подія не залишилася без уваги з боку Ілона Маска, який в своєму твіттері підкреслив, що Porsche, схоже, некоректно розуміють слово «Turbo». Звичайно ж, маючи на увазі, що це лише маркетинговий хід і добре звучить і зовсім не вірно застосовувати до електромобілів, які не можна «турбірувати ». Також він відзначив суттєву різницю, між моделями Tesla і Porsche. І це дійсно так. При всіх заслугах німецької компанії один факт, з боку Tesla, залишається незаперечним – Porsche Taycan Turbo і Porsche Taycan Turbo S коштують по 150 тис. доларів і 185 тис. доларів, відповідно. А це більш ніж в півтора рази більше, ніж аналогічні і не менш продуктивні автомобілі Tesla.

Любите розумні гаджети? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі техніки !;)

88127 0 cookie-check На противагу Tesla – електромобіль Porsche Taycan

Читайте також:

Відео, де Нео в “Матриці” грає Вілл Сміт
Відео, де Нео в "Матриці" грає Вілл Сміт
12 Вересня, 2019, 11:35 911 6
Якщо ви ще не звертали увагу на реальні можливості штучного інтелекту в частині підміни обличь на відео, то у нас для вас новини. Ця технологія...
Смотреть результаты
Знаменита гра Plants vs. Zombies тепер вийде в тривимірному варіанті
Знаменита гра Plants vs. Zombies тепер вийде в тривимірному варіанті
Пам’ятаєте цю привабливу і неймовірну гру «Рослини проти Зомбі»? Де вам було потрібно не дати зомбі пройти, відстрілюючи їх за допомогою різноманітних властивостей мешканців саду?...
Смотреть результаты
Хітові ігри “Аладдін” і “Король лев” отримають нову графіку
Хітові ігри "Аладдін" і "Король лев" отримають нову графіку
Ігри на комп’ютерах і консолях зараз бувають двох видів – нові і суперефектні, а також старі, в які хочеться пограти знову і знову не за...
Смотреть результаты