search
Підписатися

logo

Черговий тренд – додаток Gradient шукає схожу на вас знаменитість

01 Жовтня, 2019, 11:13 11

Модні тренди приходять і йдуть, а додатки, завантажені завдяки ним, можуть навіть залишатися на вашому телефоні ще довго. Сьогодні мова про ще один такий – цікавий і модний додаток Gradient, який вміє застосувати можливості розпізнавання обличчя, щоб знайти вашу схожість з якоюсь знаменитістю.

приложение Gradient ищет похожую на вас знаменитость 2

Сама програма не стала новинкою в магазині додатків – вона була створена досить давно, але ось функціонал, який зміг порівнювати обличчя і знаходити схожість, дійсно вражає.

приложение Gradient ищет похожую на вас знаменитость 3

Найчастіше алгоритми роботи штучного інтелекту дійсно ефектно зіставляють всі ваші унікальні риси обличчя, знаходячи подібності з відомими людьми і в більшості випадків це цікаво.

приложение Gradient ищет похожую на вас знаменитость 4

Найбільш жартівливим моментом, в роботі програми, може стати схожість зі знаменитістю іншої статі або навіть кольору шкіри. Так як штучний інтелект аналізує тільки особливості і пропорції обличчя, для нього не має значення статева приналежність знаменитості і колір її шкіри.

Любите смішні новини? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі техніки і софта в самій незвичайній формі !;)

88956 0 cookie-check Черговий тренд – додаток Gradient шукає схожу на вас знаменитість

Читайте також:

Коли чекати фільм “Джон Уік 4” і хто ще приєднається до Морфеуса і Нео
Коли чекати фільм "Джон Уік 4" і хто ще приєднається до Морфеуса і Нео
20 Вересня, 2019, 06:16 1662 8
З виходом чергової третьої частини «Джон Уік», яка на початку літа пройшла в кінотеатрах, багато для себе знайшли черговий класний «бойовичок під попкорн». Чимале значення...
Смотреть результаты
Пошук Google тепер працює і по відео
Пошук Google тепер працює і по відео
Методики пошуку, як і вимоги до видачі результатів, за останні роки значно змінилися. Взагалі, їх розвиток ніколи і не зупинявся, і був постійно в русі,...
Смотреть результаты
Гру престолів не закінчено – HBO зніме історію про Таргарієнів
Гру престолів не закінчено - HBO зніме історію про Таргарієнів
Було б дуже дивно, якби компанія HBO просто взяла і забула про успішні роки виходу серіалу «Гра престолів». Він став дуже ласим шматочком для творців,...
Смотреть результаты