search
Підписатися

logo

Google почав розсилати бета-версію Android 11

02 Червня, 2020, 03:34 0

Деякі користувачі смартфонів Pixel отримали бета-версію операційної системи Android 11. Примітно, що спочатку перші розсилки бети були анонсовані на кінець цього тижня, але майже в останній момент, не пояснюючи причин, компанія скасувала захід, від початку запланований на 3 червня. Тож офіційний вихід бета-версії ОС Android 11 перенісся. Судячи з усього, скасування виходу бети пов’язане з масовими протестами, що охопили США після смерті Джорджа Флойда — багато компаній зараз переносять або навіть взагалі скасовують свої презентації та заходи саме з цієї причини.

Тому поновлення, що прилетіли-таки на деякі моделі смартфонів Pixel, користувачі вважають випадковим (або не зовсім випадковим) витоком. Але, у будь-якому випадку, оновлення вже засвітилося і дало поживу для роздумів — користувачі знайшли в отриманій обновці багато чого цікавого як по дизайну, так і по функціоналу ОСі.

Корисна стаття від Блогу Comfy: Перевіряємо секретні коди OS Android

Основні зміни в Android 11

Спочатку варто відзначити апгрейд меню вимикання, що з’являється при тривалому натисканні кнопки живлення. Android 11 отримав менюшку з функціоналом Quick controls, оновленим дизайном та можливістю персонального налаштування. У новій версії ОСі окрім стандартних кнопок вимкнення та перезавантаження пристрою тепер спливають кнопка для створення скріншотів екрану та кнопка виклику екстреного номера.

Іконки

У блоці Quick controls користувачі знайшли широкий функціонал для управління розумним будинком. Швидким дотиком можна активувати або деактивувати різні «розумні» пристрої, а натискання і утримання цих кнопок викликає підменю з додатковими опціями для розширеного керування цими гаджетами.

Меню

Цікаві зміни в беті Android 11 відбулися і зі шторкою — в ній, окрім звичайних іконок для управління основними функціями гаджета, з’явився і блочок музичного плеєра. Цей блок повністю керований, а ще його можна прибирати зі шторки. Вже відомо, що меню управління музикою через шторку працює зі стандартним плеєром, але інформація про те, чи підтримуються сторонні музичні додатки, поки що відсутня.

Шторка

З’явилися тут і нові можливості по кастомізації інтерфейсу гаджета — змінився зовнішній вигляд іконок програм. У беті Android 11 є цілих три варіанти піктограммок, й усі вони, якщо чесно, трохи дивні. Альтернативні варіанти іконок отримали досить незвичні як для стандартного дизайну інтерфейсу форми, але їхня зміна не вимагає установки жодних сторонніх аппів чи тем.

Також рекомендуємо: Які додатки на Android варто відразу встановити на новий смартфон?

Ще користувачі, котрі отримали бету, відзначили нововведення у меню швидкого доступу до найчастіше використовуваних аппів — цей блок тепер виконаний у форматі окремої менюшки з п’ятьма іконками, розміщеної на домашньому екрані пристрою. Підбірка додатків, що тут відображаються, змінюється автоматично, по мірі використання гаджета власником. Тому набір піктограм не фіксований і повністю залежить від дій користувача.

Це не перший етап розсилки бети Android 11 — раніше, наприкінці цієї зими, версія для розробників була відправлена на гаджети Developer Preview, і зимовий варіант бети мав трохи інший функціонал. У отриманій розробниками версії зміни стосувалися, в першу чергу, не візуальних, а технічних характеристик ОСі: поліпшення захисту від стеження, глибших налаштувань безпеки для додатків, роботи GPS-модуля, розширення функціоналу камери, дисплея, робочого столу пристрою. Також на першому етапі виходу бети ОСь отримала нативну підтримку модемів 5G. Другий же етап розсилки оновлення додав поліпшень юзабіліті та зробив можливості настройки гаджетів істотно гнучкішими.

Джерела фото: technoportal.com.ua, blogs.systweak.com

103787 0 cookie-check Google почав розсилати бета-версію Android 11

Читайте також:

Siri стане кращою: Apple купив для неї новий перспективний стартап
Siri стане кращою: Apple купив для неї новий перспективний стартап
02 Червня, 2020, 12:10 741
Apple продовжує свій IT-шопінг, і цього разу до їхнього кошика з покупками відправився перспективний канадський стартап — молода компанія Inductiv, котра спеціалізується на розробці та...
Смотреть результаты
Офіційно: Анонсовано Samsung Galaxy Book S — перший ультрабук на базі Intel Lakefield 3D
Офіційно: Анонсовано Samsung Galaxy Book S — перший ультрабук на базі Intel Lakefield 3D
Останні числа травня ознаменувалися появою цікавої інформації від Samsung — компанія офіційно анонсувала випуск ультрабука Galaxy Book S на базі інноваційного гібридного чипа Intel Lakefield...
Смотреть результаты
Instagram повідомив про старт тестування монетизації IGTV
Instagram повідомив про старт тестування монетизації IGTV
У офіційному блозі Instagram з’явилася інформація щодо старту тестування монетизації на відеосервісі IGTV. Перші згадки про те, що користувачі IGTV зможуть монетизувати свої відеоролики, почали...
Смотреть результаты