search
Підписатися

logo

Windows 10 May 2020 Update захистить ваші файли. Якщо встановиться

03 Червня, 2020, 02:21 0

Глобальне оновлення Windows 10 May 2020 Update, котре Microsoft випустив минулого тижня, принесе користувачам корисний для безпеки файлів на ПК апгрейд. Зміни торкнуться утиліти для очищення диска (Disk Cleanup) — вона стане зручнішою та надійнішою.

Якщо раніше траплялося, що ця утиліта під час очищення диска видаляла не лише тимчасові й просто непотрібні файли, але і тихесенько прибивала вміст папки «Завантаження», куди браузери, додатки месенджерів та інші програми за замовчуванням зберігають усі закачування, то тепер такі казуси більше не відбуватимуться. Це нововведення хоч і невеличке, проте дійсно важливе, оскільки у багатьох користувачів до папки «Завантаження» частенько потрапляють потрібні файли та документи, таке тихе видалення яких є вкрай небажаним.

Disk Cleanup

Тому оновлена версія Disk Cleanup взагалі позбулася галочки для вибору папки «Завантаження», й відтепер видаляти вміст цього розділу можна буде виключно вручну. Ну, або ж за допомогою деяких сторонніх додатків з аналогічним функціоналом.

Зверніть увагу: Травневе оновлення Windows 10 May 2020 Update поки що може бути недоступним для деяких систем — Microsoft тимчасово призупинила роздачу апгрейда через низку помилок, знайдених у цьому релізі. Так, апгрейд крутий, але сируватий. Повідомляється, що у деяких користувачів після використання цього оновлення виникли проблеми сумісності зі встановленими раніше драйверами та обладнанням.

Тому, якщо ви перевіряли наявність оновлень для своєї операційної системи й зіткнулися з недоступністю пакета оновлень Windows 10 May 2020 або ж бачите попередження системи щодо неготовності до цього оновлення вашого пристрою, то доведеться трішки почекати. Очікується, що після виявлення та усунення усіх виявлених проблем оновлення знову стане доступним для усіх ПК на базі Windows 10.

Джерела фото: www.microsoft.com, www.limipedia.com

103824 0 cookie-check Windows 10 May 2020 Update захистить ваші файли. Якщо встановиться

Читайте також:

Google почав розсилати бета-версію Android 11
Google почав розсилати бета-версію Android 11
02 Червня, 2020, 03:34 662
Деякі користувачі смартфонів Pixel отримали бета-версію операційної системи Android 11. Примітно, що спочатку перші розсилки бети були анонсовані на кінець цього тижня, але майже в...
Смотреть результаты
Siri стане кращою: Apple купив для неї новий перспективний стартап
Siri стане кращою: Apple купив для неї новий перспективний стартап
Apple продовжує свій IT-шопінг, і цього разу до їхнього кошика з покупками відправився перспективний канадський стартап — молода компанія Inductiv, котра спеціалізується на розробці та...
Смотреть результаты
Офіційно: Анонсовано Samsung Galaxy Book S — перший ультрабук на базі Intel Lakefield 3D
Офіційно: Анонсовано Samsung Galaxy Book S — перший ультрабук на базі Intel Lakefield 3D
Останні числа травня ознаменувалися появою цікавої інформації від Samsung — компанія офіційно анонсувала випуск ультрабука Galaxy Book S на базі інноваційного гібридного чипа Intel Lakefield...
Смотреть результаты