search
Підписатися

logo

Instagram повідомив про старт тестування монетизації IGTV

29 Травня, 2020, 03:59 0

У офіційному блозі Instagram з’явилася інформація щодо старту тестування монетизації на відеосервісі IGTV. Перші згадки про те, що користувачі IGTV зможуть монетизувати свої відеоролики, почали з’являтися ще на початку цього року, і ось зараз нам стала доступною докладніша офіційна інформація.

IGTV

Отже, повідомляється, що перші покази рекламних роликів перед відео на майданчику IGTV відбудуться на початку червня 2020 року, тобто вже наступного тижня. Рекламу тривалістю не більше 15 секунд користувачі побачать після переходу до IGTV з режиму попереднього перегляду. Рекламний контент буде оптимізований для перегляду у вертикальному форматі на мобільних пристроях. Також анонсується і додатковий функціонал для зручнішого перегляду рекламних роликів, у тому числі й кнопка пропуску реклами.

Дізнайся більше: Що таке Instagram IGTV? Відеоогляд від Саші Ляпоти

Стартує тестування монетизації IGTV у США, Бразилії, Великобританії, Німеччині, Франції, Італії, Туреччині, Іспанії та Мексиці, а пізніше до них приєднаються користувачі й з інших країн. Очікується, що тривалість періоду тестування складатиме декілька місяців.

Бейдж

Як і YouTube, Instagram планує відраховувати авторам відеороликів, що транслюються на IGTV, 55% доходу від показів такої реклами. Окрім того, в Instagram також анонсують запуск ще однієї окремої фішки для просування живих відеороликів у IGTV та їхньої монетизації — «бейджів» для Live-трансляцій. Вартість таких бейджів буде різною — $ 0,99, $ 1.99 та $ 4.99, а купувати їх зможуть користувачі-глядачі, щоб підтримати своїх улюблених влогеров. Термін дії таких бейджів обмежений — лише на час поточної онлайн-трансляції. Авторам відео буде нараховуватися дохід від отриманих у подарунок бейджів, а акаунти користувачів, котрі купили такий бейдж, до кінця трансляції відмічатимуться особливим символом-сердечком.

Ти вже підписаний на наш Telegram-канал Якось Так? Швидше заходь сюди, адже тут на тебе чекає ще більше цікавих новин, корисного та розважального контенту, а ще конкурси та розіграші призів. Для наших підписників тільки все найкраще!

Джерела фото: www.c-lab.fr, about.instagram.com

103719 0 cookie-check Instagram повідомив про старт тестування монетизації IGTV

Читайте також:

Epic Games Store безкоштовно роздає збірку Borderlands The Handsome Collection!
Epic Games Store безкоштовно роздає збірку Borderlands The Handsome Collection!
29 Травня, 2020, 03:12 706
А ти знаєш, що на тебе чекає крутий уїк-енд, повний шалених зарубів та божевільних пригод у світі Пандори? Тоді швидше заходь до Epic Games Store,...
Смотреть результаты
Assassin’s Creed Valhalla: епоха вікінгів у культовій грі
Assassin's Creed Valhalla: епоха вікінгів у культовій грі
Наприкінці 2020 року фанатів культової серії Assassin’s Creed чекає крута подія, адже Ubisoft обіцяє запустити нову гру з цього циклу — Assassin’s Creed Valhalla. Події...
Смотреть результаты
Інсайдерська інформація: PlayStation 5 презентують 3 червня 2020 року
Інсайдерська інформація: PlayStation 5 презентують 3 червня 2020 року
Компанія Sony старанно наганяє інтригу та спокушає нас смачненькими ТТХ нової моделі плойки — довгоочікуваної PlayStation 5. Нам обіцяють систему, на порядок потужнішу, аніж у...
Смотреть результаты