search
Підписатися

logo

Коли супергерої серед нас – Banda запустила челлендж # Стрижусявдома

09 Квітня, 2020, 09:24 0

Бро, ти все ще віриш, що супергерої носять плащі? Ні – справжні супергерої нашого часу носять маски і медичні халати! І, якщо ти колись заздрив – а може, і до сих пір заздриш – Робіну, який завжди допомагає легендарному Брюсу Уейну, вірно прикриває його широку супергеройський спину, то сьогодні ти можеш ним стати. Кожен з нас зараз може трошки побути надійним напарником для реальних героїв нашого часу. Тим більше, що для цього потрібно не так вже й багато – лише залишатися вдома і трошки їм допомогти.

Але якщо супергероям з вигаданого світу потрібні їх фантастичні костюми і плащі, то супергероям світу реального, життєво необхідне захисне екіпірування – респіратори і маски, одноразові рукавички і захисні окуляри, спеціальні медичні халати і костюми захисту. Саме це екіпірування й є тією тонкою, але потужною гранню, яка їх оберігає.

Тому хлопці з команди Banda Agency придумали спосіб допомогти українським медикам, скористатися яким може кожен з нас. Вони запустили крутий челлендж # Стрижусявдома – акцію, засновану на чесності, довірі і людській доброті. Адже ці якості є у кожного з нас, правда?

Стрижусявдома

Просто знай це: Вартість захисного спорядження, яке потрібно одній бригаді екстреної медичної допомоги, що приїжджає на виклики до людей з підозрою на інфікування Covid-19, становить 5000 гривень за одну робочу зміну.

Суть челенджу дуже проста і складається всього з чотирьох кроків:

  1. Учасники челленджу # Стрижусявдома влаштовують собі аматорську домашню перукарню, тобто просто роблять стрижку вдома.
  2. Фото (відео) процесу стрижки або ж просто результат заливають на свою сторінку в соціальній мережі з хештегом # Стрижусявдома.
  3. Умовна вартість стрижки, тобто та сума, яка зазвичай витрачається користувачем на похід в перукарню, перераховується на рахунок благодійного фонду «Пацієнти України». У призначенні платежу обов’язково потрібно вказати «благодійний внесок стрижуся вдома».
  4. У пості відзначаються п’ять друзів, яким кидається виклик в челленджі # Стрижусявдома – у кожного з них є всього 48 годин, щоб прийняти його і виконати умови.

Четыре шага челленджа

Мета цього челенджу – зібрати 1 мільйон гривень на покупку для наших медиків засобів індивідуального захисту. Команда Banda Agency контролює прозорість використання коштів, що надходять від учасників челенджу, призначених для закупівлі захисного медичного спорядження, і оперативну передачу українським лікарям придбаних на ці гроші засобів захисту. Також Banda веде сувору фінансову звітність по кожній зробленій закупівлі.

Comfy теж не залишається осторонь. Ми приєднуємося до акції # Стрижусявдома, тому 10% вартості кожної машинки для стрижки, купленої в інтернет-магазині Comfy, перераховується на цей благодійний рахунок. Ми розуміємо, з якою небезпекою сьогодні пов’язана робота наших медиків, тому теж хочемо їм допомогти.

І просимо тебе, пам’ятай, що кожен лікар, кожна медсестра в цей час перетворюються на супергероя – справжнього, існуючого в нашій з тобою реальності, а не кінострічках або на папері, і на плечах кожного з них лежить шматочок неба. Ти не можеш повністю зняти з нього цей небезпечний вантаж, але ти можеш підставити своє плече, і йому стане трохи легше. Зроби це, бро, стань Робіном для реального Бетмена!

102357 0 cookie-check Коли супергерої серед нас – Banda запустила челлендж # Стрижусявдома

Читайте також:

Як працює самовивезення інтернет-замовлень з магазинів Comfy
Як працює самовивезення інтернет-замовлень з магазинів Comfy
23 Березня, 2020, 11:28 1274
Друзі, нагадуємо вам, що фізичні магазини Comfy працюють в спецрежимі – тільки на видачу товарів по інтернет-замовленнях. Щоб дізнатися, які магазини торгової мережі «Комфі» відкриті...
Смотреть результаты
Comfy доставляє. Нові правила безконтактної доставки замовлень нашими кур’єрами
Comfy доставляє. Нові правила безконтактної доставки замовлень нашими кур'єрами
Друзі, ми відповідально ставимося і до вашого здоров’я, і ​​до здоров’я наших працівників, тому у «Комфі» вводяться нові правила доставки замовлень, зроблених на сайті інтернет-магазину...
Смотреть результаты
Як працює доставка Comfy в карантин по коронавірусу
Як працює доставка Comfy в карантин по коронавірусу
Зараз кожен новий день приносить нам свіжу порцію не найвтішніших новин, пов’язаних з пандемією коронавируса, через що багато людей по всьому світу переходять на віддалений...
Смотреть результаты