20/11/19,

12:16

Сучасне материнство: як українки поєднують роботу і сім’ю

Героїні нового матеріалу порталу bit.ua на своєму прикладі довели: вигідно поєднати материнство і кар’єру можливо. Про свій досвід поєднання ролі матері та успішного керівника розповіли Тетяна Дорохова, керівник із розвитку нових форматів COMFY та Марія Назаренко, керівник e-commerce напрямку.

До сих пір багато хто вважає, що із появою дитини жінка змінюється – через регулярні викиди окситоцину їй більше не цікаві кар’єрні досягнення, друзі і взагалі все, що відбувається у світі. Дитина – це весь її світ після пологів. Однак, це далеко не завжди так. У XXI столітті, маючи можливість користуватися усіма благами цивілізації, маючи рівні права із чоловіками, ідея вибору між дітьми і кар’єрою здається дуже притягнутою за вуха. Чи дійсно малюку потрібна лише мама і цілодобово? Якщо чесно, то ні. Дитині потрібна турбота, безпека, їжа і комфортна психологічна обстановка. Тому, якщо жінка має сили і бажання вийти на роботу, це для неї є важливою частиною життя і самореалізації і вона здатна налагодити всі аспекти материнства у робочому режимі – немає ніяких причин відмовлятися від кар’єри: психологи стверджують, що діти, чиї мами працювали, частіше обирають роботу до душі і стають більш реалізованими.

Марія Назаренко: «Робота є дуже важливою частиною мого життя. Я обожнюю динамічний ритм, виклики і мультизадачні середовища. З народженням дитини нічого не змінилося. Дитина не зробила мене іншою людиною, просто утворився новий всесвіт, який гармонійно вписався у вже існуючі».

DSC_2725

Тетяна Дорохова: «Я точно не з тих матерів, які готові присвятити себе лише дитині. Діти виростають, у них з’являються свої інтереси, своє життя. А що у матері? Що вона повинна робити далі? Я дуже люблю свою роботу, вона мене драйвить і приносить задоволення. Я би точно не хотіла від неї відмовитися».

SSS_7897

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: