search
Підписатися

logo

Нові версії – iOS 13.2 і iPadOS 13.2 вже готові для скачування

30 Жовтня, 2019, 12:42 13

У компанії Apple, майже без «шуму», випустили кілька програмних і апаратних продуктів. Ця подія торкнулося пристрою на iOS, планшети з iPadOS і надало користувачам можливість вже сьогодні отримати новітню версію прошивки, з усіма її поліпшеннями. А що ж в ній змінилося?

iOS 13.2 и iPadOS 13.2 уже готовы для скачивания 2

З найсвіжіших оновлень, які доповнюють вересневу презентацію і випуск нових iPhone 11, можна назвати появу функції Deep Fusion в камері iPhone. Функцію анонсували і розрекламували ще у вересні, однак доступна вона стала тільки тепер – оцінити її зможуть усі власники айфонів 11 версії. З її допомогою, за заявами компанії, ви отримаєте дуже реалістичні, чіткі і нереально барвисті знімки в будь-який час доби. Це досягається завдяки багаторівневій обробці знімка, який створюється з декількох фотографій за допомогою штучного інтелекту.

iOS 13.2 и iPadOS 13.2 уже готовы для скачивания 3

Така дрібниця, але приємна, як 70 нових емодзі тепер теж можуть активно брати участь у вашому листуванні, з установкою нової версії iOS і iPadOS. Доступні не тільки зображення, з людьми або предметами, що позначають обмежені можливості, але і можливість налаштувати емодзі «Пара». В останньому ви самі можете вибрати стать і особливості зовнішності кожної людини, які будуть триматися за руки.

iOS 13.2 и iPadOS 13.2 уже готовы для скачивания 4

Конфіденційність понад усе – тепер можна видаляти всі минулі запити, які були адресовані Siri. Таким чином, можна повністю відключити будь-яку передачу інформації за межі вашого телефону і все що ви скажете залишиться лише на вашому телефоні, що теж можна потім видалити. Раніше, за правилами ліцензійної угоди, ваші голосові запити, теоретично, могли бути передані третім особам, для поліпшення цього сервісу.

Налаштування проводяться в меню Конфіденційність => Аналітика. Тут ви можете відключити передачу ваших запитів на сервер компанії, відключивши це в «Поліпшення Siri і Диктування». А видалити історію запитів можна в розділі Siri і Пошук => Історія Siri і Диктування, вибравши «Видалити історію Siri і Диктування».

iOS 13.2 и iPadOS 13.2 уже готовы для скачивания 5

Зроблено багато покращень в дизайні і управлінні пристроєм. Наприклад, вам тепер не потрібно затискати додаток і чекати поки все завібрує на екрані, щоб видалити його. А можна вибрати цей пункт з спливаючого контекстного меню Haptic Touch.

Siri знову може читати вголос повідомлення, якщо ви в навушниках AirPods другої версії або вище. Сюди ж додана підтримка нових навушників AirPods Pro, які анонсовані разом з оновленнями iOS.

В Apple Music тепер відображається історія прослуховування, а дизайн плеєра трохи поліпшили, зробивши акуратнішим.

iOS 13.2 и iPadOS 13.2 уже готовы для скачивания 6

Також виправлено безліч помилок, які могли доставляти дискомфорт деяким користувачам або взагалі заважати нормально користуватися деякими можливостями пристроїв. Всі з них перераховувати сенсу немає – вони відразу стануть помітні, коли ви спробуєте зробити те, що раніше працювало некоректно. Однак кілька ми, все ж, виділимо:

  • Краще працює система автозаповнення паролів, коли ви використовуєте якісь додатки
  • Жест повернення на домашній екран (змахування), який іноді працював некоректно в «безрамкових» моделях iPhone тепер правильно виконує свою функцію
  • Проблеми при створенні резервної копії усунені.
  • Прискорення роботи системи, при залученні функції AssistiveTouch.

В цілому, нововведення в iOS 13.2 і iPadOS 13.2 носять надзвичайно важливий характер, в більшості своїй. Радує, що в Apple активно виправляють помилки, і, одночасно, випускають нові функції. Таким чином, позитивний досвід використання нових версій програмних оболонок компанії має висхідний тренд і підтримує звання однієї з найкращих операційних систем для мобільних пристроїв.

Любите пристрої та програмні продукти Apple? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі техніки !;)

91914 0 cookie-check Нові версії – iOS 13.2 і iPadOS 13.2 вже готові для скачування

Читайте також:

Apple презентувала нові AirPods Pro. Розповідаємо все, що відомо про ці навушники!
Apple презентувала нові AirPods Pro. Розповідаємо все, що відомо про ці навушники!
30 Жовтня, 2019, 12:26 1095 11
Друзі, це сталося! Сьогодні бренд Apple нарешті представив свої нові бездротові навушники AirPods Pro, які можна буде купити вже після 30 жовтня 2019 року. Зручні,...
Смотреть результаты
Лови новинку! Смачні знижки на меню МакДональдз в офіційному додатку!
Лови новинку! Смачні знижки на меню МакДональдз в офіційному додатку!
Так-так, хто тут любить ласощі з McDonald’s? А у нас для тебе, як на диво, є просто чудова новина: тепер ти можеш купувати свої улюблені...
Смотреть результаты
Декілька фактів з історії термометра
Декілька фактів з історії термометра
Як добре, що ми ним майже не користуємося – так можна сказати про термометр. Але ця річ просто необхідна, особливо восени і взимку. Винахід термометра...
Смотреть результаты