search
Підписатися

logo

Офіційна дата виходу PlayStation 5

09 Жовтня, 2019, 09:27 10

Компанія Sony нарешті зробила офіційну заяву щодо термінів виходу довгоочікуваної ігрової консолі PlayStation 5, особливості конструкції і про деякі елементи оснащення. Назва не зазнала змін і відрізняється лише наступним порядковим номером – 5, так що тут ніяких сюрпризів. Також генеральний директор Джим Райан, який очолює Sony Interactive Entertainment, розповів про деякі ключові оновлення, що стосуються як самої консолі, так і ігрового контролера.

Официальная дата выхода PlayStation 5 2

Важливі зміни торкнулися не тільки конструктивних особливостей і дизайну в цілому, про який ми писали раніше, але і компонентів, що використовуються при створенні приставки. Так, наприклад, нова PlayStation обзаведеться твердотілим накопичувачем, який обіцяє багаторазове скорочення часу завантаження і установки ігор. Крім того, зважаючи на особливості роботи, твердотільні накопичувачі допоможуть заощадити вільний простір в пам’яті, тому що не будуть створювати кілька однакових файлів, як це було з HDD і багатьма іграми.

Официальная дата выхода PlayStation 5 3

Також PS5 оснастять Blu-Ray приводом, так як сучасні ігри можуть мати розмір до 100 Гб і розміщувати їх, при продажу в роздріб, буде простіше якраз на носіях цього типу. Гравцям будуть надаватися можливості вибору певних кампаній, мультиплеерного режиму або доповнень, щоб без потреби не встановлювати всю гру цілком. З точки зору апаратного оснащення Sony обіцяє підтримку трейсинга променів – ця технологія здатна створювати більш реальне зображення, за рахунок детальної передачі відбиття світла на всіх об’єктах, тіней та інших ефектів з ними пов’язаних.

Официальная дата выхода PlayStation 5 4

Дуже багато змін торкнеться ігрового контролера. У Sony не акцентували уваги на його назві, але зовні він повинен бути схожий на колишній пристрій, чого не скажеш про його функції. Це буде більш технологічний аксесуар, з посиленим акумулятором, переробленою технологією тактильної віддачі та оснащений портом USB Type-C. Причому, якість передачі відчуттів, за допомогою тактильної віддачі, покликане повністю перевернути уявлення про ігри. Гравцям обіцяють фізичне відчуття піску, води, падіння з висоти на тверду поверхню. Якщо ви, їдучи на машині, влітаєте в стіну, то це буде відчутно, так само як і зіткнення з іншим гравцем у футболі чи вибухи з польотами. Виробник навіть обіцяє тісну співпрацю з розробниками ігор, щоб зробити адаптацію сили натискання тригерів на контролері, в залежності від застосовуваної дії. Курок зброї, тятива лука або інші елементи ігрового процесу будуть відрізнятися на силі натискань.

Дата виходу нової ігрової консолі намічена на кінець 2020 року, щоб встигнути до різдвяних свят.

Любите отримувати свіжі новини про геймерські пристрої? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі кіберспорту і не тільки !;)

89982 0 cookie-check Офіційна дата виходу PlayStation 5

Читайте також:

Останні важливі оновлення в Instagram
Останні важливі оновлення в Instagram
08 Жовтня, 2019, 07:44 1165 7
Серед безлічі соціальних мереж Instagram, мабуть, займає одне з найпопулярніших місць. По-перше, в ньому красиві фотографії, і не тільки їжі, пейзажів, а й знаменитостей. У...
Смотреть результаты
PadOS вже доступний для поновлення – нове майбутнє наших iPad
PadOS вже доступний для поновлення - нове майбутнє наших iPad
2019 рік був багатим на новинки у Apple і компанія представила оновлення практично у всіх своїх пристроях. Всі фанати дочекалися нових комп’ютерів Mac і моніторів,...
Смотреть результаты
“Володар кілець” отримає пріквел у вигляді серіалу
"Володар кілець" отримає пріквел у вигляді серіалу
Роль серіалів у сучасному світі стала ще більш значущою, завдяки активній популяризації сюжетних ліній і величезних бюджетів для численних епічних проектів. Це вам не «Дика...
Смотреть результаты