search
Підписатися

logo

PadOS вже доступний для поновлення – нове майбутнє наших iPad

01 Жовтня, 2019, 11:59 9

2019 рік був багатим на новинки у Apple і компанія представила оновлення практично у всіх своїх пристроях. Всі фанати дочекалися нових комп’ютерів Mac і моніторів, ноутбуків MacBook з поліпшеними клавіатурами, а також оновлених планшетів iPad. В останніх найбільш знаменна не тільки зовнішня зміна Pro-серії, з більш вузькими рамками і збільшеною продуктивністю, а й випуск нової операційної системи iPadOS. Це повністю нове, створене з нуля програмне середовище, для виділення планшетів iPad в окремий клас пристроїв – тепер вони вже і не як iPhone з їх iOS, але ще й не MacBook. Це унікальні і неповторні девайси, назва яких вже стала ім’ям прозивним.

Нові продукти Apple: Новий iPad і Apple Watch Series 5. Перші враження

iPadOS доступен для обновления - новое будущее наших iPad 2

Apple, буквально вчора, представила не тільки нову версію iOS 13.1, а й новітню, унікальну iPadOS. Як стає зрозуміло з назви – це операційна система, створена індивідуально під iPad і в цьому її принадність. Зберігши всі принади звичної iOS, нова iPadOS обзавелася рядом поліпшень і нововведень, які можуть не відразу бути помітні, але, тим не менш, незамінні.

Від анонса до реальності: APPLE WWDC 2019 за 10 хвилин: MacPro, iPadOS, iOS 13 …

iPadOS доступен для обновления - новое будущее наших iPad 3

Поява віджетів. Цей пункт, хоч і очевидно популярний, був відсутній в iOS-версії і тепер це упущення виправлено. Знаменита погода Apple, яка вважається одним з найбільш точних прогнозів, календар, фотографії та багато іншого може бути відображено у віджеті на робочому столі iPad.

iPadOS доступен для обновления - новое будущее наших iPad 4

Додатки тепер можуть бути запущені у вигляді зменшених вікон або ж утримуватися в пам’яті і надавати можливість власнику швидко перемикатися між ними. Ці режими називаються Slide Over і Split view і допоможуть як в офісних завданнях, так і в розважальних.

Вибираємо iPad: ЯКІ Є iPad? Еволюція «таблеток» від Apple

iPadOS доступен для обновления - новое будущее наших iPad 5

Управління жестами стало вже звичним в сучасних пристроях. У iPadOS справили істотне доопрацювання цих можливостей, щоб використовувати їх на великому екрані було ще зручніше. Навіть такі прості завдання як скопіювати, вставити, вирізати тепер буде набагато простіше робити.

iPadOS доступен для обновления - новое будущее наших iPad 6

Використання клавіатури в зменшеному розмірі і від’єднаної від краю екрану стало дуже продуманим рішенням. Коли величезний клавішний блок закривав чверть екрану, змушуючи власника стрибати по ній при необхідності написання тексту, це було не найзручнішим способом взаємодії. Тепер же, зменшення розмірів клавіатури і розташування її з краю екрану стане спрощеним способом набору тексту і при використанні ковзання по клавішах, з предиктивними методами набору, зробить такий тип спілкування набагато ефективніше.

Звичайно ж, кожен помітить багато подібностей з колишньою версією iOS і це нормально. У Applе не стояла задача зробити повністю несхожу ОС, до якої треба було б заново звикати. Замість цього нам дали знайоме, зручне меню, інтерфейс і додали важливих функцій. Напевно, з кожною новою версією ці можливості будуть розвиватися і видозмінюватися, щоб поступово йти в інший вектор розвитку. Але це буде пізніше, а поки – насолоджуйтеся новими функціями, зі збереженням відмінної продуктивності ваших iPad.

Любите гаджети Apple? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі техніки !;)

88965 0 cookie-check PadOS вже доступний для поновлення – нове майбутнє наших iPad

Читайте також:

“Володар кілець” отримає пріквел у вигляді серіалу
"Володар кілець" отримає пріквел у вигляді серіалу
01 Жовтня, 2019, 11:42 739 7
Роль серіалів у сучасному світі стала ще більш значущою, завдяки активній популяризації сюжетних ліній і величезних бюджетів для численних епічних проектів. Це вам не «Дика...
Смотреть результаты
Черговий тренд – додаток Gradient шукає схожу на вас знаменитість
Черговий тренд - додаток Gradient шукає схожу на вас знаменитість
Модні тренди приходять і йдуть, а додатки, завантажені завдяки ним, можуть навіть залишатися на вашому телефоні ще довго. Сьогодні мова про ще один такий –...
Смотреть результаты
Коли чекати фільм “Джон Уік 4” і хто ще приєднається до Морфеуса і Нео
Коли чекати фільм "Джон Уік 4" і хто ще приєднається до Морфеуса і Нео
З виходом чергової третьої частини «Джон Уік», яка на початку літа пройшла в кінотеатрах, багато для себе знайшли черговий класний «бойовичок під попкорн». Чимале значення...
Смотреть результаты