search
Підписатися

logo

Останні важливі оновлення в Instagram

08 Жовтня, 2019, 07:44 7

Серед безлічі соціальних мереж Instagram, мабуть, займає одне з найпопулярніших місць. По-перше, в ньому красиві фотографії, і не тільки їжі, пейзажів, а й знаменитостей. У всьому світі активно навчають робити красиві фотографії для Instagram і цей «напрямок» серйозно впливає навіть на мистецтво фотографії, прищеплюючи квадратні фото, а не прямокутні, як ми звикли останнім часом.

Ось, як раз, відео по темі: Як обробляти фото для Instagram – Уроки мобільної фотографії

Звичайно ж, популярний Instagram ще й тому, що це саме соціальна мережа – специфічна, не така як той же Facebook, з його великою кількістю новин і довгими постами. Instagram набагато простіше за своїм устроєм і від цього цікавіше. Ви завжди можете легко підписатися на друзів, утримувати їх оновленими і до недавнього часу навіть можна було повноцінно відстежувати активність кожного з них. Так-так, якщо ви не такий фанат цієї програми і не вивчили його вздовж і поперек, то знайте, що в ньому відображається вся ваша активність кожного з ваших друзів. Яку публікацію ви відзначили як вподобану, що прокоментували … Принаймні так було до недавнього часу, але тепер все змінилося.

Слушні рекомендації: Як зробити свій Instagram смачніше: тренди фуд-фотографії

Последние важные обновления в Instagram 2

З серпня місяця Intagram поступово став позбавлятися від однієї важливої, для багатьох, вкладки, під назвою «Підписки». Вона показувала список лайків ваших друзів, які вони ставлять, якимось публікацям. І цей спосіб «стеження» можна було здійснювати абсолютно законно, на підставі базових функцій програми.

Тепер ще один месенджер: Instagram обзаведеться власним зручним месенджером

Последние важные обновления в Instagram 3

У Інстаграм занепокоїлися значенням даної функції, так як прийшли до висновку, що, часом, ця функція служить не за призначенням, і багато її використовують зовсім інакше. І, так як приватний простір все суворіше захищається у всіх програмах і мобільних додатках, то даної вкладки вирішили позбутися. Незабаром ні у кого не буде цього функціоналу та, цілком можливо,  якщо ви використовуєте оновлену версію Instagram, то ви побачите вже лише дії друзів або нових контактів, пов’язаних з вашим аккаунтом.

Цікаво знати: INSTAGRAM-ХИТРОЩІ, якими мало хто користується

Последние важные обновления в Instagram 4

Що ж стосується інших приємних і навіть корисних оновлень, то до них можна віднести появу темного режиму роботи в iOS. Ця особливість з’явилася лише у тих, хто вже оновився на iOS 13, і вона є чимось більшим, ніж просто кольорове оформлення. Крім більш комфортної роботи з екраном в темний час доби або в приміщенні, коли вам в очі не світить яскравий білий екран, це ще позитивно позначається на економії заряду акумулятора. Всі власники телефонів iPhone X, Xs (Max), 11 Pro (Max) обов’язково зможуть оцінити це, так як їх апарати оснащені OLED-дисплеями, в яких світиться кожен піксель і його інтенсивність світіння безпосередньо впливає на витрату заряду акумулятора. Таким чином, темна тема в більшості своїй дозволяє не світитися екрану і відображати тільки елементи інтерфейсу, написи і самі фотографії або відео. Активувати цей режим роботи буде можливо тільки перевівши весь iPhone в темний режим – затиснувши регулятор регулювання інтенсивності підсвічування і вибрати ліву клавішу. Instagram зможе відображати темну тему слідом за цим перемиканням режимів iOS або, можливо, з наступним оновленням – стежте за новими версіями.

Любите стежити за оновленнями улюблених програм? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі софта та інші новини в легкій і невимушеній формі !;)

89923 0 cookie-check Останні важливі оновлення в Instagram

Читайте також:

PadOS вже доступний для поновлення – нове майбутнє наших iPad
PadOS вже доступний для поновлення - нове майбутнє наших iPad
01 Жовтня, 2019, 11:59 759 9
2019 рік був багатим на новинки у Apple і компанія представила оновлення практично у всіх своїх пристроях. Всі фанати дочекалися нових комп’ютерів Mac і моніторів,...
Смотреть результаты
“Володар кілець” отримає пріквел у вигляді серіалу
"Володар кілець" отримає пріквел у вигляді серіалу
Роль серіалів у сучасному світі стала ще більш значущою, завдяки активній популяризації сюжетних ліній і величезних бюджетів для численних епічних проектів. Це вам не «Дика...
Смотреть результаты
Черговий тренд – додаток Gradient шукає схожу на вас знаменитість
Черговий тренд - додаток Gradient шукає схожу на вас знаменитість
Модні тренди приходять і йдуть, а додатки, завантажені завдяки ним, можуть навіть залишатися на вашому телефоні ще довго. Сьогодні мова про ще один такий –...
Смотреть результаты