search
Підписатися

logo

Windows отримає нові стилізовані іконки

16 Грудня, 2019, 08:20 0

У Microsoft продовжують розвивати концепцію дизайну інтерфейсу Windows в стилі Fluent Design, розроблену ще у 2017 році. Його сенс полягає в спрощеному, кросплатформенному оформленні зовнішнього вигляду операційної системи, з яким користувачеві буде легко взаємодіяти на будь-яких платформах. Це може бути віртуальна або доповнена реальність, планшет, ноутбук або ПК – увага приділяється зручності, красі, інтуїтивному розумінню і логічності. Відповідно, більшість звичайних іконок також зазнають змін, які торкнулися навіть логотипу Windows.

новые стилизованные иконки Windows 2

Йдеться про Windows 10 – найпопулярнішу і єдину повністю підтримувану операційну систему компанії Microsoft, на сьогоднішній день. Стиль оформлення інтерфейсу в нових версіях буде в чомусь нагадувати колись популярний Windows Aero, з його тінями, ефектами, розмиванням.

новые стилизованные иконки Windows 3

У компанії відходять від «плоского» стилю оформлення, і додають всім іконкам обсягу, що буде дуже актуально в доповненій реальності і, звичайно ж, красиво виглядати. Ось, наприклад, як буде виглядати знаменитий Microsoft Office.

новые стилизованные иконки Windows 4

Також, на даний момент, зміни логотипів вже торкнулися таких стандартних додатків як Пошта, Калькулятор, Провідник, Камера, Командний рядок, Paint і, звичайно ж, самого Windows 10.

новые стилизованные иконки Windows 5

У більшості випадків стандартних додатків переважають сині кольори, які як данина минулому стилю, залишилися панувати. Однак, всупереч попереднім дизайнам, тепер це не чітке розмежування відтінків і кольорів, а більш тонкі переходи, градації кольорів і півтони, що виглядає витонченіше.

новые стилизованные иконки Windows 6

Любите нові тренди в світі софта? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі техніки і не тільки !;)

94911 0 cookie-check Windows отримає нові стилізовані іконки

Читайте також:

Нові версії – iOS 13.2 і iPadOS 13.2 вже готові для скачування
Нові версії - iOS 13.2 і iPadOS 13.2 вже готові для скачування
30 Жовтня, 2019, 12:42 806 13
У компанії Apple, майже без «шуму», випустили кілька програмних і апаратних продуктів. Ця подія торкнулося пристрою на iOS, планшети з iPadOS і надало користувачам можливість...
Смотреть результаты
Apple презентувала нові AirPods Pro. Розповідаємо все, що відомо про ці навушники!
Apple презентувала нові AirPods Pro. Розповідаємо все, що відомо про ці навушники!
Друзі, це сталося! Сьогодні бренд Apple нарешті представив свої нові бездротові навушники AirPods Pro, які можна буде купити вже після 30 жовтня 2019 року. Зручні,...
Смотреть результаты
Лови новинку! Смачні знижки на меню МакДональдз в офіційному додатку!
Лови новинку! Смачні знижки на меню МакДональдз в офіційному додатку!
Так-так, хто тут любить ласощі з McDonald’s? А у нас для тебе, як на диво, є просто чудова новина: тепер ти можеш купувати свої улюблені...
Смотреть результаты