18/10/19,

16:52

Інтерв'ю Івана Павліка для RAU: про конкуренцію в нових умовах

Комерційний директор мережі COMFY про динаміку зростання сегмента техніки та електроніки, лідерство компанії на ринку і плани розвитку мережі, а також зміну поведінки покупців і особливості конкуренції в нових умовах.

IMG_0775

– Показники зростання COMFY і в 2017, і в 2018 році були вищими за ринкові. Яку динаміку бачите в цьому році?
– Так, показники зростання в мережі COMFY кращі, ніж в середньому по ринку. Збільшення товарообігу в 2018 році в порівнянні з 2017-м було на рівні 40%. Це досить високий показник. Але і ринок, звичайно, був більш динамічним, ніж в цьому році. Зростання, яке ми вважаємо цілком реальним для компанії в 2019 році, знаходиться в районі 15% like for like. Весь український ринок, за нашими розрахунками, виросте ще менше. Поки ми бачимо таку динаміку.

– Як за останній час змінилася поведінка покупця при виборі місця покупки чи певного товару?
– Одна з найбільш значущих змін – це онлайн-серфінг перед відвідуванням магазину. Практично 90-95% покупців зараз вивчають товар і цінові пропозиції в інтернеті перед тим, як відправитися в фізичний магазин. Споживач здійснює покупку більш усвідомлено, він знайомиться з технікою заздалегідь і знає її особливості ще до візиту в торгову точку. Ми ж, у свою чергу, ретельно вивчаємо клієнтський шлях, щоб відповідати очікуванням клієнтів.

– Як думаєте, що буде основою конкуренції в рітейлі майбутнього? Чим буде конкурувати COMFY?
– Швидкість, правильна бізнес-модель і люди. Світ наполегливо рухається до спрощення всього, чого тільки можна. І люди будуть обирати ті бренди, компанії та продукти, які їм зрозумілі, вигідні та швидкодоступні. Стратегія лідерства COMFY сьогодні будується саме навколо швидкості. Нам вдалося знайти бізнес-модель, що дозволяє бути гнучкими та швидко реагувати на зміни ринку. Тому сьогодні наш фокус на рішеннях, здатних прискорювати: покупку, спосіб оплати, доставку чи післяпродажний сервіс.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: