search
Підписатися

logo

Травневе оновлення Windows 10 — нові функції та зміни інтерфейсу

28 Травня, 2020, 02:43 0

Отже, вчора сталося те, що багато користувачів чекали вже далеко не перший рік: Microsoft нарешті-таки викотив для широкої аудиторії глобальне оновлення Windows 10 2020 року. Травневий апгрейд системи Windows 10 (2004) виявився по-справжньому масштабним і, схоже, стане найсерйознішою цьогорічною обновкою — очікується, що осіннє оновлення вінди принесе лишень трішки загальних поліпшень та фіксів для системи.

Корисні поради тут: Як відключити автозапуск програм у Windows?

Як оновити Windows 10 до версії 19041.1

Як отримати оновлення Windows 10 (2004) версії 19041.1? Цей апгрейд не прилітає самостійно, тому, щоб поставити оновлення на ПК, потрібно зробити все руками. Тобто заходимо до менюшки «Оновлення та безпека» і вручну запускаємо пошук обнов для своєї системи. Ще травневе оновлення для Windows 10 можна поставити за допомогою утилітки Media Creation Tool (качаємо образ з офіційного сайту Microsoft).

Зверни увагу: У Microsoft повідомляють, що оновлення Windows 10 до версії 19041.1 може відбуватися з помилками, якщо на ПК активована опція швидкого запуску системи. Перевірити та, за потреби, відключити цей параметр можна через налаштування комп’ютера, знявши відповідну галочку в меню «Дії кнопок живлення».

Що нового з’явилося у Windows 10 (2004)

Оновлення принесе твоїй системі багато цікавого. Одна з найобговорюваніших нових функцій у Win 10 (2004) — це повноцінна підсистема з повністю функціональним ядром Linux, на яку користувачі чекали вже давно. Та й у цілому нова версія ОСі стала більш юзабельною, адже цього разу Microsoft щедро відсипав нам різних дрібних, але дуже корисних фішечок.

Також рекомендуємо: 6 способів заховати файли в Windows 10

Тепер ти зможеш самостійно керувати необов’язковими оновленнями системи, вручну задавати граничну швидкість завантаження обнов, перейменовувати віртуальні робочі столи, а у диспетчері завдань будуть відображатися тип диска та температура відеоядра. Ще у цій обновці на тебе чекає багато інших корисних дрібниць для зручнішої та стабільнішої роботи системи. Наприклад, трохи покращиться функціонал додатків Xbox Game Bar, стабільність взаємодії з іншими пристроями через Bluetooth підвищиться, та й з IP-камерами працювати стане простіше.

Є й деякі розчарування — куди ж без них. Голосовий помічник Cortana у Windows 10 (2004) став крутішим, швидшим та функціональнішим, але при цьому він, як і раніше, залишається недоступним для нашого регіону. Тож тут, на жаль, все без змін. Але у цілому травневе оновлення вінди вийшло досить непоганим, тому поставити його однозначно варто.

Хочеш більше новин та корисних статей? Тоді читай Блог Comfy та частіш зазирай до Telegram-каналу Якось Так — тут завжди є щось цікавеньке для тебе. Тож підписуйся! 😉

103670 0 cookie-check Травневе оновлення Windows 10 — нові функції та зміни інтерфейсу

Читайте також:

Шутер для калькулятора: нова гра Valorant від Riot Games
Шутер для калькулятора: нова гра Valorant від Riot Games
16 Квітня, 2020, 09:48 1141
Вже не перший день мережу штормить від новин про запуск ЗБТ Valorant — нового мультиплеєрного шутеру від команди Riot Games. Що це таке і з...
Смотреть результаты
ОФІЦІЙНО: організатори MWC-2020 повідомили про скасування виставки через коронавируса
ОФІЦІЙНО: організатори MWC-2020 повідомили про скасування виставки через коронавируса
Коронавірус змусив багато компаній відмовитися від участі в міжнародній виставці мобільних технологій Mobile World Congress. Офіційні заяви зробили Amazon, Sony, Intel, Vivo, NTT Docomo, LG,...
Смотреть результаты
Йо-хо-хо і святкове оновлення: Google Maps відзначає 15-річчя!
Йо-хо-хо і святкове оновлення: Google Maps відзначає 15-річчя!
А ти знав, що сервісу Google Maps вчора виповнилося рівно 15 років? Так, ось такий ось невеликий, але вже солідний ювілей, на честь якого, до...
Смотреть результаты