13/02/20,

21:37

ОФІЦІЙНО: організатори MWC-2020 повідомили про скасування виставки через коронавируса

Коронавірус змусив багато компаній відмовитися від участі в міжнародній виставці мобільних технологій Mobile World Congress. Офіційні заяви зробили Amazon, Sony, Intel, Vivo, NTT Docomo, LG, ZTE, Facebook, Nokia, Nvidia, Ericsson та інші. В цілому, за даними TechCrunch, всього 44 компанії. Організатори заходу задумалися про доцільність його проведення через ситуацію, що загострилася з 2019-nCoV.

MWC-2020-отмена мероприятия

Джон Гоффман (John Hoffman), генеральний директор асоціації GSMA, організатора виставки, відзначаючи епідеміологічні ризики, оголосив, що спалах коронавируса робить проведення заходу неможливим. До слова, вперше за 33-річну його історію. Цитуємо: «З огляду на належну увагу до безпечного і здорового навколишнього середовища в Барселоні і приймаючій країні сьогодні, GSMA скасувала MWC Barcelona – 2020 року, оскільки глобальна стурбованість у зв’язку зі спалахом коронавируса, проблемами з поїздками та іншими обставинами унеможливлює проведення заходу GSMA».

MWC-2020-отмена

Є відомості, що GSMA запропонувала уряду Іспанії оголосити надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров’я. Це дозволило б скасувати виставку мобільних технологій, а вона була запланована на 24-27 лютого 2020 року, без негативних фінансових наслідків для організаторів. GSMA в цьому випадку змогла б претендувати на виплату страховки.

Також передбачалося, що організатори, не домовившись з владою, все ж можуть провести виставку, щоб уникнути виплат за її скасування. Але в будь-якому випадку економіка регіону постраждає: MWC поповнює бюджет міста на € 490 млн і створює близько 14 тис. тимчасових робочих місць.

MWC-2020

Згідно з останніми даними від Джона Гоффмана, GSMA і представники влади Барселони мають намір продовжувати працювати разом, підтримуючи один одного, щоб організувати MWC у 2021 році, а в цьому – буде вимушена перерва. Швидше за все, виробники проведуть окремі «локальні» презентації своїх новинок, так і не зібравшись разом в Іспанії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: