search
Підписатися

logo

Які програми на Android потрібно встановити в першу чергу на новий смартфон?

16 Березня, 2020, 09:29 0

Вибір і покупка нового смартфона є досить відповідальним заходом. Як це відбувається, на що потрібно звернути свою основну увагу і які параметри враховувати при виборі, ми вам вже не один раз розповідали. Насправді основні принципи підходу до вибору нового смартфона практично ні в чому не змінилися, незважаючи на високі темпи розвитку мобільних технологій.

Як вибрати смартфон? На що звертати увагу при покупці і які характеристики найважливіші?

Причиною покупки нового смартфона можуть стати найрізноманітніші чинники. Наш старий смартфон міг просто морально застаріти, його параметри виявляються настільки слабкі і мінімалістичні, що використовувати його просто немає можливості. А може в світ вийшла нова модель, яку нам захотілося купити і подолати це бажання немає ніякої сили. Або ми могли елементарно впустити телефон і той розбився. Результат у всіх цих випадках один – ми купуємо новий смартфон.

selective-focus-photography-of-person-holding-turned-on-1092644

Але що ж далі? Напевно, багато хто з нас розуміють, що смартфон на Android вимагає обов’язкового налаштування після свого першого запуску. І навіть якщо ми будемо робити це не самостійно, а звернемося до фахівця, наприклад, відразу ж після покупки в магазині, ми все одно повинні знати і розуміти, які програми, додатки та утиліти нам знадобляться в першу чергу і що необхідно встановити на наш новий смартфон.

Позбавляємося настирливої ​​реклами – блокувальник реклами

Користувачі смартфонів на Android, як ніхто інший знають, що собою являє реклама і як багато її може бути в іграх, браузерах та інших безкоштовних додатках, які ми встановлюємо навіть з Google Play. Хтось може сказати, що можна просто не звертати уваги на таку рекламу, але при цьому не варто забувати, що її зміст може бути дуже різним. Таким чином, установка програми, яка здатна обчислювати рекламу в різних ситуаціях і блокувати її, не виявиться зайвим заходом.

12

Як правильно налаштувати смартфон?

Однак, необачно встановлювати перший-ліпший блокувальник з Google Play, який випав першим в списку по рейтингу, теж не варто. Найбільш функціональними і ефективними програмами такого типу, виходячи з нашого досвіду, виявилися AdGuard Mobile, який не завантажує ресурси системи смартфона і працює практично непомітно для нас, а також програма AntiBanner, що має схожий функціонал.

Як дивитися ролики і слухати музику? – Встановлюємо медіаплеєр

Напевно, кожен з нас хоч зрідка дивиться різні відео в YouTube, а більшість читачів зможуть зловити себе на думці, що роблять це з заздрісною регулярністю. Але іноді подивитися відео необхідно не за допомогою популярного сервісу, а, наприклад, запустити ролик, який збережений в пам’яті телефону. Безумовно, можна зробити це і за допомогою вбудованого плеєра, але його функціонал вкрай обмежений. У самих же неприємних ситуаціях ми можемо виявити, що деякі ролики або відео стандартний плеєр просто не відтворює або робить це не так, як треба.

музыка со смартфона

Кращі аудіоплеєри для Android

Таку проблему зможе легко вирішити установка додаткового плеєра, наприклад, VLC for Android, який має набір вбудованих кодеків. Вони дозволяють виключити ситуацію, коли ми запускаємо черговий ролик, але бачимо лише відео, а звуку немає, або ж навпаки. Після установки функціонального і «озброєного» медіаплеєра такі ситуації будуть виключені. Так само уваги заслуговують програми AIMP і UPlayer.

Система смартфона не повинна бути вразливою – вибираємо антивірус

Як би ми не тішили себе ілюзіями, але варто відверто визнати той факт, що в мережі Інтернет вкрай багато різних небезпек. Іноді небезпечний додаток або чергова відвідувана нами неперевірена сторінка на незнайомому сайті, можуть нести дуже велику загрозу не тільки стабільній роботі операційної системи, але і роботі смартфона в цілому. Давайте уявимо лише кілька найпоширеніших проблем, які можуть виникнути на «зараженому» смартфоні.

Ще хвилину тому ви перевірили запаси пам’яті, і вони були достатні, наприклад, кілька гігабайт або навіть кілька десятків гігабайт. Але вже зараз смартфон шле нам тривожне повідомлення про те, що пам’яті вкрай мало. Перевіряємо сховище і бачимо, що з гігабайтів запасу залишилася пара мегабайт. Наступна поширена проблема може полягати в тому, що, коли ми вирішимо встановити на свій смартфон нову програму або гру, завантаження починається і успішно проходить, але ось встановити програму ніяк не вдається.

Як перевірити телефон на віруси?

Це лише найнешкідливіші проблеми «зараженого» смартфона, але ж може траплятися і так, що ми можемо втратити деяку конфіденційну інформацію, яка зберігається на смартфоні, а це вже тривожно. Ці проблеми можна вирішити простою установкою антивіруса, такого, як Avast Mobile. Повна версія цього захисника, крім боротьби з вірусами і троянами, може запропонувати нам функцію, яка допоможе відшукати втрачений або вкрадений смартфон. Ще одним вартим уваги антивірусом подібної категорії є BitDefender, який має схожий функціонал.

Управляємо фінансами за допомогою смартфона

У сучасних реаліях смартфон перестав бути для нас просто засобом зв’язку, навіть багато фінансових питань ми можемо вирішувати за допомогою нашого кишенькового гаджета. Практично кожен з нас є клієнтом певного банку. Ми можемо отримувати заробітну плату через якийсь банк, зберігати депозит в ньому, брати розстрочки і кредити, дуже багато що пов’язує нас з різними банками. Завдяки цьому ми отримуємо в своє розпорядження карти банків і рахунки.

Android

Але володіти однією лише картою вкрай незручно, адже ми хочемо бути завжди в курсі стану наших поточних рахунків. Саме тому відразу ж після того, як ми захистили свій смартфон антивірусом, саме час встановити програму онлайн-банкінгу. Такий додаток є практично у кожного банку, він дозволяє онлайн з власного смартфона стежити за станом рахунку і поточних депозитів, розстрочок.

Топ-10 додатків на Android, які допоможуть контролювати бюджет

Встановлювати варто саме той додаток, що відповідає банку, чиїм клієнтом ви є. Наприклад, Приват24 для клієнтів ПриватБанку, АБанк24 для клієнтів А-Банку, ПУМБ Online для клієнтів ПУМБ і так далі.

А ви любите грати?

Кожен з нас купує новий смартфон для різних цілей. Для когось це просто засіб зв’язку, для когось робочий інструмент, хтось проводить дозвілля за допомогою смартфона. Але, як би ви не використали свій смартфон, ви обов’язково рано чи пізно зіграєте на ньому в якусь гру. Це може бути захоплюючий екшн або РПГ, може бути інтригуюча стратегія, а може просто головоломка, яка допомагає вбити час в очікуванні.

Какие приложения на Android нужно установить в первую очередь на новый смартфон - игра на смартфоне

Топ мобільних ігор для двох по Bluetooth на Android

До слова, у багатьох з нас є улюблені ігри для смартфонів, які ми просто зобов’язані якомога швидше встановити на знову куплений смартфон, щоб не витрачати час на очікування завантаження та установки файлів тоді, коли настане час запустити гру. І нехай установка улюбленої гри на новий смартфон може здатися не найважливішою або першорядною умовою, все ж варто відверто зауважити, що люди, незалежно від віку дуже люблять грати, а смартфон в цьому виявляється незамінним помічником.

Особистий гід по смартфону – файловий менеджер

Пам’ять смартфона – досить делікатне питання, якому необхідно приділяти увагу протягом всього терміну використання смартфона. Інакше ми ризикуємо рано чи пізно зіткнутися з проблемою нестачі цієї самої пам’яті. Контролювати процес наповнення пам’яті смартфона різними файлами, звичайно ж, можна і за допомогою вбудованих інструментів, але той, хто намагався вирішити проблему раціонального розподілу файлів між різними папками в локальній пам’яті смартфона і навіть на карті пам’яті, той розуміє, як же це все-таки не зручно.

Часом це навіть може бути не просто незручно, а й неможливо. На виручку в даній ситуації приходять всілякі файлові менеджери. Це спеціальні програми, за допомогою яких ми можемо побачити, які файли займають найбільше місця в пам’яті, дізнатися їх розташування і легко перенести на карту пам’яті, якщо це можливо, або навіть видалити.

Топ-10 додатків і утиліт для Android

Одним з найяскравіших таких менеджерів є CX Провідник, який здатний також надавати інструменти для автоматичного аналізу вільного місця, а ще надасть доступ до всіх папок в системі, комфортно розділеним за категоріями.

Спілкування ніхто не відміняв! – Встановлюємо месенджер

Спілкування є невід’ємною частиною життя сучасної людини. На превеликий жаль, висока зайнятість багатьох з нас не дозволяє нам спілкуватися один з одним віч-на-віч настільки часто, на скільки цього б хотілося. Але і в цій ситуації нам на виручку приходить смартфон. Однією з найбільш корисних програм, яку необхідно встановити на смартфон чи не найпершою є месенджер. Завдяки йому ми зможемо не тільки листуватися зі своїми близькими, друзями або просто знайомими, але і здійснювати дзвінки або навіть спілкуватися по відеозв’язку.

Малоизвестные факты о популярных мессенджерах

Вибираємо відповідний месенджер для себе

Серед найбільш поширених і популярних месенджерів варто звернути увагу на Viber, Telegram або WhatsApp. Однак встановлюючи месенджер на новий смартфон, варто пам’ятати, якщо ви хочете зв’язатися з будь-ким, вам знадобиться саме той месенджер, яким користується ваш співрозмовник.

Дрібниця, але дуже зручно – віджет погоди

Про те, якою буде погода завтра або про те, яка погода за вікном вже сьогодні, вкрай важливо знати, а іноді може бути просто цікаво. Звичайно ж можна виглянути у вікно і подивитися сонячно або дощить зараз на вулиці. Можна відкрити ноутбук і подивитися прогноз погоди в інтернеті, але набагато зручніше отримати таку інформацію зі смартфона, адже він постійно під рукою. У цьому допоможе наочний і барвистий віджет погоди, який можна встановити на головному екрані.

Какие приложения на Android нужно установить в первую очередь на новый смартфон - часы и погода на смартфоне

Коли б ми не включили свій смартфон, ми побачимо, що відбувається за вікном, яка температура повітря і чи очікують нас сьогодні опади. Крім цього ми в один клік отримаємо інформацію про те, якою буде погода в найближчі дні, тижні або навіть місяць. Дуже зручні віджети погоди ще й тому, що ми зможемо налаштувати інформацію, яку вони нам покажуть самостійно.

Отже …

Як бачимо з усього перерахованого вище, наповнення нового смартфона програмним забезпеченням досить відповідальний і копіткий захід. Існує чимало програм для Android, які ми могли б рекомендувати до негайної установки на ваш смартфон, але нам вдалося вибрати найбільш затребувані, корисні, а деякі навіть незамінні програми, без яких обійтися, швидше за все, не вдасться.

Безумовно, установка програм на новий смартфон є лише вершиною айсберга, адже ті програми, які ви встановите першими потребуватимуть професійного і грамотного налаштування і оптимізації. Саме тому Блог Comfy настійно рекомендує після покупки смартфона користуватися послугами досвідчених фахівців, які не тільки зроблять все максимально якісно, ​​а й дадуть гарантію на виконані роботи.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

101038 0 cookie-check Які програми на Android потрібно встановити в першу чергу на новий смартфон?

Читайте також:

Готуємо ідеальну каву. Правило золотого перетину
Готуємо ідеальну каву. Правило золотого перетину
04 Березня, 2020, 10:08 1119 1
Ну що, кавомани, поговоримо про каву? 😉 Блог Comfy знову несе корисну статтю всім фанатам цього чудового напою для бадьорості! Отже, сьогодні ми розповімо про...
Смотреть результаты
Фестиваль “Місто професій” сподобається всій родині!
Фестиваль "Місто професій" сподобається всій родині!
Не будуйте плани на ці вихідні, щоб залишився час для класної події! 1-2 вересня у дніпрян буде можливість відвідати яскравий сімейний фестиваль” Місто Професій”. На...
Смотреть результаты
Нова камера для конференцій Logitech Rally
Нова камера для конференцій Logitech Rally
Камера має модульний дизайн, відноситься до преміум-класу і підходить для приміщень різних розмірів Зовсім недавно компанія Logitech оповістила нас про створення абсолютно нової конференц-камери, яка...
Смотреть результаты