search
Підписатися

logo

Відновлено внутрішнє авіасполучення в Україні. Вимоги для пасажирів та працівників аеропортів

05 Червня, 2020, 12:05 0

Отже, сьогодні нарешті таки сталося те, чого ми усі так чекали — з 5 червня 2020 року в Україні відновлюється авіасполучення усередині країни. Внутрішні авіаперельоти дозволені лише між регіонами, у яких показники захворюваності COVID-19 дозволяють послаблення діючих карантинних обмежень. Трохи пізніше, з 15 червня, також планується рестарт міжнародного авіасполучення.

Але відновлення внутрішнього авіасполучення дозволено тільки за умови дотримання усіх вимог МОЗ — масочного режиму, соціального дистанціювання, температурного скринінгу та інших обов’язкових процедур. Видані Державіаслужбою розпорядження стосуються усіх суб’єктів авіаційної діяльності. Нижче ви можете ознайомитися з вибіркою основних тез із відповідного розпорядження Державіаслужби:

  • Обов’язкове дотримання масочного режиму як пасажирами, так і працівниками аеропортів.
  • Персонал аеропортів також повинен носити захисні рукавички.
  • Обов’язковий температурний скринінг для прибуваючих до терміналу та вилітаючи пасажирів.
  • Працівники аеропортів мають не допускати виникнення черг у місцях високої концентрації пасажирів.
  • Усі люди, що знаходяться на території терміналів, повинні дотримуватися фізичного дистанціювання, тобто відстань між ними має бути не менш ніж 1,5 метри.
  • У приміщеннях аеропортів обов’язкове проведення посилених гігієнічних процедур та прибирання.
  • Доступ до терміналів аеропортів, пересування всередині них і для пасажирів, і для працівників аеропорту, і для членів екіпажів необхідно обмежити по максимуму.
  • Реєстрація, посадка на рейс, паспортний контроль та інші подібні процеси мають бути безконтактними. По тих операціях, котрі можна виконувати без участі людей, необхідно забезпечити автоматизовану альтернативу.
  • Кількість автобусів, якими пасажири доставляються до літаків, має бути збільшено, щоб знизити скупченість людей.
  • Під час посадки на борт пішки або ж за допомогою телетрапів працівники аеропорту повинні запускати пасажирів у регламентованому порядку — від останніх рядів до перших.

Але варто зазначити, що видані Державіаслужбою рекомендації не передбачають змін у кількості пасажирських місць в літаках, чого побоювалися і пасажири, і авіаперевізники. При цьому розсадження пасажирів із дотриманням дистанціювання все ж таки рекомендоване, але тільки у тому випадку, якщо це дозволяють балансування літака та рівень завантаження борту.

Джерела фото: pic2.me

103896 0 cookie-check Відновлено внутрішнє авіасполучення в Україні. Вимоги для пасажирів та працівників аеропортів

Читайте також:

Facebook став зручнішим: соцмережа спростила управління старими дописами
Facebook став зручнішим: соцмережа спростила управління старими дописами
03 Червня, 2020, 05:51 3324
Соціальна мережа Facebook порадувала своїх користувачів — тепер нам стало доступним значно простіше й зручніше управління старими дописами у своїй стрічці. Видалити, приховати, заархівувати або...
Смотреть результаты
Windows 10 May 2020 Update захистить ваші файли. Якщо встановиться
Windows 10 May 2020 Update захистить ваші файли. Якщо встановиться
Глобальне оновлення Windows 10 May 2020 Update, котре Microsoft випустив минулого тижня, принесе користувачам корисний для безпеки файлів на ПК апгрейд. Зміни торкнуться утиліти для...
Смотреть результаты
Google почав розсилати бета-версію Android 11
Google почав розсилати бета-версію Android 11
Деякі користувачі смартфонів Pixel отримали бета-версію операційної системи Android 11. Примітно, що спочатку перші розсилки бети були анонсовані на кінець цього тижня, але майже в...
Смотреть результаты