search
Підписатися

logo

Огляд додатка Google Camera

15 Лютого, 2019, 12:53 9

Зміст:

  1. Вимоги та можливості
  2. Інтерфейс Google Camera App
  3. Панорама, розмитий фон, сітка та інші фішки утиліти

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Розробники відомої пошукової системи продовжують радувати юзерів новими утилітами. Нещодавно вийшла оновлена Google Камера. Додаток доступний тільки власникам смартфонів на Nexus і Pixel. Завантажити програму з PlayMarket власникам інших девайсів не вийде.

Цей додаток дозволяє робити фотографії і знімати відео. Також утиліта може робити панорамні знімки та створювати розмитий фон. Завдяки додатку вдається отримувати якісні кадри, навіть якщо рідна камера смартфону залишає бажати кращого.

Додаток Google Камера - прекрасна можливість підвищити якість фото та відео

Вимоги та можливості

Як говорилося вище, утиліту підтримують тільки смартфони на Nexus і Pixel. Для встановлення додатка потрібний Android версії 4.4 та вище. Щоб скачати Google Camera, треба перейти за адресою com.google.android.GoogleCamera або знайти утиліту в PlayMarket.

Звідки завантажити Google Camera

Можливості додатка:

  • Зйомка панорамних знімків. Функція Photo Sphere (кругова панорама) доступна тільки в смартфонах з гіроскопом. Крім того, при його наявності відкривається можливість зйомки панорамних знімків високої якості.
  • Ефект розмиття. Він потрібний для створення якісних портретних знімків. Раніше така можливість була тільки у дзеркальних фотоапаратів.
  • Максимальна роздільна здатність видошукача.

 Розмитий фон - одна з можливостей Google Camera App

Інтерфейс Google Camera App

Користувачі визначають зручність налаштувань та інтерфейсу. Після встановлення утиліти юзерові буде запропоновано ознайомитися з керівництвом по користуванню. Про можливості розповідається дохідливо та детально. Користувачі визначають, що вбудована довідка – кращий посібник з експлуатації, який вони зустрічали.

Інтерфейс утиліти мінімалістичний і спрямований на жестове управління. На дисплеї відсутні будь-які зайві деталі та налаштування. Щоб викликати команди, треба провести пальцем по екрану зліва направо. З’явиться меню та кнопка для налаштувань у вигляді шестерінки. Натиснувши на неї, Ви отримаєте можливість настроїти наступні параметри:

  • роздільна здатність фото та відео;
  • якість фотосфер;
  • панорамна зйомка;
  • розмиття.

Налаштування Google Camera

Кнопка затвора помітно виділяється. Деякі користувачі вважають її занадто великою. Вони визначають, що чорна кнопка займає надто багато корисного простору.

Панорама, розмитий фон, сітка та інші фішки утиліти

У додатку Гуглкамера дуже зручно знімати панорами. Користувачеві треба пронести телефон у потрібному напрямі, поєднуючи при цьому два кружечки на екрані. Після зйомки починається обробка панорамного знімка. Вона займає деякий час. Обробка виконується у фоновому режимі й не доставляє юзерові незручностей. Після обробки фото збережеться в галереї. Алгоритми склеювання ретельно розроблені. Сліди поєднання кадрів практично не помітні.

Панорама, зроблена за допомогою додатка Гуглкамера

Розмитий фон – одна з найкрутіших фішок додатка. Він дозволяє робити якісні портретні знімки без використання фотошопа. Максимальна можливість розмитого фону – 3 Мп. Його можна зробити, якщо об’єкт зйомки статичний. При зйомці у русі цей режим не працює.

Корисне доповнення утиліти – сітка. За її допомогою зручніше ловити об’єкти для зйомки.

Сітка в додатку Гугл Камера

Додаток Гугл Камера дозволяє знімати якісні відеоролики. Проте він не підтримує формат 4K. Одна з головних переваг додатка – зйомка горизонтального відео, а не вертикального. Спрямованість перемикається автоматично. Раніше ролики могли записуватися вертикально, що знижувало їх якість.

У нової версії утиліти відсутні таймлапси та функція фотографування під час запису відео. Ці фішки були в попередніх версіях.

У процесі роботи з додатком будуть вискакувати підказки.

Підказки в додатку Google Camera

Підсумуємо: додаток дуже корисний і відкриває багато можливостей для зйомки. Він дає помітний приріст камері. Алгоритми роботи утиліти продумані до дрібниць. З недоліків варто зазначити обмеженість додатка, скачати Google Камера можуть тільки власники деяких моделей гаджетів.

70131 0 cookie-check Огляд додатка Google Camera

Читайте також:

Як зав’язати краватку. 10 вузлів на всі випадки життя
Як зав'язати краватку. 10 вузлів на всі випадки життя
15 Лютого, 2019, 11:52 5465 4
Зміст: Найпопулярніші вузли краватки для повсякденного використання Як зав’язати вузьку та широку краватку Натяк на бунтарство й ексклюзив Як зав’язати краватку-метелик Підписуйтесь на наш Telegram-канал...
Смотреть результаты
Вегетаріанські страви – кращі ідеї для свята та на кожен день
Вегетаріанські страви - кращі ідеї для свята та на кожен день
Зміст: Вегетаріанські рецепти на кожен день Вегетаріанські гарячі страви Святковий вегетаріанський салат на грилі, брускетта та грибний паштет Підписуйтесь на наш Telegram-канал Люди за різними...
Смотреть результаты
Фоторедактори для Windows, macOS, iOS і Android
Фоторедактори для Windows, macOS, iOS і Android
Є ви професійним фотографом з відповідним обладнанням або просто власник гаджета з гарною камерою, вам завжди потрібні фоторедактори для якісної і швидкої послідуючої обробки знімків....
Смотреть результаты