search
Підписатися

logo

Як зав’язати краватку. 10 вузлів на всі випадки життя

15 Лютого, 2019, 11:52 4

Зміст:

  1. Найпопулярніші вузли краватки для повсякденного використання
  2. Як зав’язати вузьку та широку краватку
  3. Натяк на бунтарство й ексклюзив
  4. Як зав’язати краватку-метелик

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Краватка є в гардеробі кожного чоловіка. Це урочистий і діловий аксесуар, який надівають по особливому випадку. Існує безліч способів зав’язування краватки. Треба освоїти хоч би декілька технік. Адже ніколи не знаєш, коли знадобиться це вміння. Мистецтво зав’язування аксесуара на шию повинні освоїти не лише чоловіки, але і жінки. Кожна дбайлива мама, сестра або дружина повинні знати, як допомогти улюбленому чоловікові зібратися на урочистий прийом або важливу нараду. Крім того, ці знання знадобляться, коли дівчина захоче надіти шалик. Розглянемо різну техніку, за допомогою якої можна красиво доповнити класичний костюм.

 Розглянемо різні способи зав'язування краватки

Найпопулярніші вузли краватки для повсякденного використання

Спершу оберіть техніку, якою скористаєтеся. Зверніть увагу, що струнким чоловікам підходять маленькі вузлики, а мускулистим – об’ємні. Потім підготуйтеся. Надіньте аксесуар на шию так, щоб широкий кінець був ліворуч, а вузький – праворуч.

Розпочнемо з безсмертної класики. Широкий кінець треба накласти на тонкий. Потім треба товстим кінцем обвити тонкий з вивороту, завести його в петлю та затягнути. Тобто треба зробити повний круг товстого кінця на тонкому.

 Простий вузол краватки - безсмертна класика

Вийде класика, яка має такі переваги:

  • відмінний варіант для новачка в справі “краватки”;
  • універсальність (підходить для кожної моделі аксесуара та з будь-якого приводу);
  • елегантно виглядає.

На високих чоловіках класика виглядає грубувато.

Хочете відчути себе особою королівській крові? Тоді скористайтеся вузлом Принц Альберт. Він відрізняється від класики чотирма обертами товстого краю навколо тонкого. Вузлик нагадує бутон квітки, яка ще не розпустилася. Назва співзвучна з ім’ям чоловіка королеви Вікторії. Проте взаємозв’язок не підтверджений істориками. Цей тип також називають “четвіркою” через кількість обертів. Затягування виходить широким і асиметричним. Виглядає оригінально, але водночас підходить для повсякденного використання. Принц Альберт добре виглядає на невисоких чоловіках. Якщо джентльмен високий, варто вибрати довгу краватку. Чудово підходить для офісних костюмів та однотонних сорочок.

Вузол Принц Альберт

Один з найпопулярніших вузлів – напіввіндзор. Спочатку, як і в класичній методиці, оберніть товстий кінець навколо тонкого та заведіть його в петлю. Потім товстий кінець треба ліворуч вивести в петлю вгору. Після Вам треба затягнути вузол. Він не підходить для коротких і широких аксесуарів. Вузлик напіввіндзора виграшно виглядає з усіма типами комірів.

Вузол напіввіндзор

Джентльмени зазвичай жартують: “Навіщо потрібний напіввіндзор, якщо є вузол Віндзор?”. Назва обох способів пішла від імені герцога Віндзора. У США його також називають Пратт. Цей тип урочистий і комфортний. Він не перетягує комір сорочки. Його можна у будь-який момент послабити або зробити тугіше. Варто прийняти до уваги, що краватка має бути на 4 см довше. Вузлик відрізняється від попереднього способу додатковим обертом товстого кінця навколо тонкого.

Вузол Віндзор

Найлаконічніший вузлик називається Кент. Він чудово підходить для повсякденного використання. Кент асиметричний і невеликий. Він відмінно виглядає на аксесуарах з товстої тканини. Кент підійде мускулистим чоловікам.

Вузол Кент

Як зав’язати вузьку та широку краватку

Ширина стандартного аксесуара для сорочки – 8,25-9,53 см. Зараз на піку популярності стиль casual. Він диктує свої правила відносно класичних речей. Все частіше молоді люди, які носять casual, вибирають аксесуари шириною 6,35 см і менше. Для таких моделей краще всього підходить “четвірка” і напіввіндзор.

Якщо у Вас занадто широкий аксесуар для шиї, скористайтеся східною схемою зав’язування краватки. Такий метод також називають Орієнтал. Він відрізняється подвійним обертом товстого краю біля сорочки. Його треба провести як ліворуч, так і праворуч. Цей варіант досить рідкісний, тому оригінальний. Його плюси:

  • універсальність;
  • простота перев’язування;
  • лаконічність та елегантність.

Орієнтал виграшно підкреслює товсту та фактурну тканину. Він не підходить струнким чоловікам. Оскільки Орієнтал зав’язується всього в три прийоми, він виходить не дуже міцним. У зв’язку з цим вузлик не триматиметься на м’яких тканинах. Краще віддати перевагу міцному матеріалу, наприклад, шерсті. Впродовж дня не забувайте поправляти аксесуар, інакше вузлик розпадеться в самий неприємний момент.

Східний вузол краватки

Ускладнена версія Орієнтал – Кельвін. Він чудово підходить для вузьких аксесуарів. Свою назву він дістав від імені математика і фізика, який жив у XIX столітті. Сам учений не має ніякого відношення до створення техніки перев’язування аксесуарів. Перед тим як зав’язати краватку, широкий кінець треба двічі обернути під основою аксесуара. Потім широка частина зав’язується в петлю. Вузлик виходить симетричним і лаконічним. Він підходить для тонких бавовняних і товстих вовняних аксесуарів. Такий тип перев’язування добре виглядає з маленькими комірами. Великі коміри не годяться.

Як зав'язати краватку вузлом Кельвін

Також можна скористатися безсмертною класикою, про яку ми говорили на самому початку.

Натяк на бунтарство й ексклюзив

Хочете прикрасити офісний костюм неординарним доповненням? Тоді використайте вузол Елдрідж. Він стане помітною деталлю образу. Такий тип перев’язування відрізняється багатократними обертами навколо основи. Елдрідж схожий на косу. Виглядає цікаво, але носити досить важко. Найменша недбалість при перев’язуванні призведе до того, що вся праця розпадеться. Варто прийняти до уваги, що цей тип перев’язування підходить тільки для однотонних аксесуарів з дорогої тканини. Довжина має бути більша, ніж у загальноприйнятого стандарту.

Вузол Елдрідж

Ще одне цікаве перев’язування – Гановер. Він має трикутну форму, яка досягається обертами товстого кінця навколо основи з трьох сторін, – згори, ліворуч і праворуч. Гановер за розміром більше Віндзора. Він стане оригінальним доповненням ділового образу.

Як зав'язати краватку за допомогою вузла Гановер

Статус найурочистішого носить вузол Трініті. Він не годиться для повсякденного використання. Такий тип перев’язування відрізняється багатократними петлями у коміра. Це відмінний варіант для аксесуара з діагональними смужками або хитромудрим орнаментом. Треба з обережністю підходити до вибору сорочки. Трініті втрачає свою чарівність, якщо комір сорочки має широко розставлені або круглі краї.

Вузол Трініті

Ми розглянули 10 технік, за допомогою яких можна прикрасити чоловічий образ. Це не вичерпний список. Існують інші методики.

Як зав’язати краватку-метелик

Метелик викликає асоціації зі смокінгом, шикарним прийомом і червоною доріжкою. Проте він давно випурхнув за межі розкішних балів і став повсякденним атрибутом чоловіків, які не бояться виглядати епатажно. Особливо стильно метелик виглядає з картатою сорочкою, заправленою в потерті джинси. Не варто купувати готового метелика. Він вважається ознакою поганого смаку. Варто віддавати перевагу метеликам, яких треба зав’язувати. Зробити це не так вже і важко.

Як зав'язати краватку-метелик

Накиньте метелика на плечі так, щоб лівий край був довший. Далі треба зав’язати вузол. Вам потрібно зробити метелика з лівого краю, потім треба зав’язати його правим кінцем. Те ж саме виконайте і з ним. Метелик готовий.

70072 0 cookie-check Як зав’язати краватку. 10 вузлів на всі випадки життя

Читайте також:

Вегетаріанські страви – кращі ідеї для свята та на кожен день
Вегетаріанські страви - кращі ідеї для свята та на кожен день
15 Лютого, 2019, 10:55 2579 10
Зміст: Вегетаріанські рецепти на кожен день Вегетаріанські гарячі страви Святковий вегетаріанський салат на грилі, брускетта та грибний паштет Підписуйтесь на наш Telegram-канал Люди за різними...
Смотреть результаты
Фоторедактори для Windows, macOS, iOS і Android
Фоторедактори для Windows, macOS, iOS і Android
Є ви професійним фотографом з відповідним обладнанням або просто власник гаджета з гарною камерою, вам завжди потрібні фоторедактори для якісної і швидкої послідуючої обробки знімків....
Смотреть результаты
Оновлена ​​модель від світового лідера – Huawei P Smart 2019
Оновлена ​​модель від світового лідера - Huawei P Smart 2019
Компанія Huawei, що  активно позиціонується на смартфонах верхнього цінового сегмента, вже не перший рік продовжує робити ставку на середній клас пристроїв і, ми повинні зауважити,...
Смотреть результаты