search
Підписатися

logo

Фоторедактори для Windows, macOS, iOS і Android

15 Лютого, 2019, 10:08 7

Є ви професійним фотографом з відповідним обладнанням або просто власник гаджета з гарною камерою, вам завжди потрібні фоторедактори для якісної і швидкої послідуючої обробки знімків. Пропонуємо вам найкращі програми для обробки фотографій на стаціонарний комп’ютер або мобільні пристрої.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Фоторедактори для Windows
 2. Фоторедактори для Mac OS
 3. Фоторедактори для iOS
 4. Фоторедактори для Android

Фоторедактори для Windows

Додатки на персональний комп’ютер або ноутбук мають ряд переваг на відміну від фоторедакторів на смартфони чи планшети. Основна перевага – це безліч налаштувань, доступних функцій і корекцій. Професійний редактор фото на Windows можна завантажити на ПК безкоштовно або знайти програмне забезпечення з великим набором інструментів на платній основі. Список найкращих фоторедакторів для Windows:

 1. Додаток Paint.net. Безкоштовна програма від Майкрософт, що входить до складу операційної системи. Є повноцінним графічним редактором, підтримує 8 мов інтерфейсу. Має широкі можливості для обробки фотографій: колірні корекції, яскравість, кольоровість, видалення ефекту червоних очей, накладення кадрів. У додатку передбачена можливість повернення корекції до потрібного вам моменту без обмеження пам’яті дій. Програма працює спритно, не грузить операційну систему і займає всього лише 33 Мб оперативної пам’яті. Додаток Paint.net може стати відмінною заміною іншого популярного додатка Photoshop.

Фоторедактор для Windows Paint.net

 1. Додаток від Google Picasa. Зручний додаток для непрофесійного, домашнього використання. Програма реалізується повністю безкоштовно, проста в управлінні, і незважаючи на відсутність якихось професійних інструментів серед можливих, вона володіє всіма можливими функціями для редакції зображень і фотознімків.

Фоторедактор Google Picasa для Windows

Що вам дасть установка фоторедактора на ПК Picasa:

 • Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс російською мовою.
 • Функція попереднього перегляду знімка, щоб не зберігати завідомо не переглянутий знімок після внесених корекцій.
 • Зміна контрастності, відтінків, яскравості.
 • Обрізка, кадрування зображень.
 • Усунення ефекту червоних очей.
 • Вирівнювання і ретуш зображення.
 • Додавання тексту на знімок.

Особливість програми – функція автоматичного редагування фотографій, коли програма самостійно визначає, що потрібно відкоригувати і показує результат до змін і після.

 1. Додаток PaintShop Pro. Кращий фоторедактор для Windows з платної основою. За преміум версію додатка доведеться заплатити до 100 доларів. Програма призначена для професійного використання. Відрізняється наявністю різних інструментів, здатних виправити на знімках найменші недоліки.

Фоторедактор PaintShop Pro для Windows

Особливості фоторедактора:

 • Фоторедагування професійного рівня з повним набором інструментів для ретушування, редагування і художньої обробки зображень, фотознімків.
 • Інструменти для створення дизайнерських-проектів: ретушування, обрізка, вирівнювання, переклад в криві, набір пензлів, текстур і багато іншого.
 • Швидка корекція знімків і зображень – ретуш, обрізка, кадрування, корекція кольору, яскравості, тональності.
 • Безліч фільтрів для створення незвичайних і креативних зображень, передаючих особливу атмосферу.
 • Видалення об’єктів. Інструмент для непомітного видалення непотрібних об’єктів на зображенні.
 • Виправлення дефектів.
 1. Фоторедактор Adobe Photoshop. Багатофункціональний, напевно, найпопулярніший фоторедактор на ПК, який використовується не тільки для корекцій зображень, але і для відеофайлів. Зараз додаток адаптовано для роботи на Андроїд, iOS, macOS. Додаток умовно безкоштовний, щоб використовувати всі можливості програми потрібно заплатити і оплата того варта.

Фоторедактор Adobe Photoshop для Windows

Програмне забезпечення використовується для обробки презентаційних проектів, кліпів, відеороликів. Можливості фоторедактора:

 • Корекція відсканованих зображень, зміна передачі їх кольору.
 • Накладення зображень з можливістю корекції кожного з них.
 • Створення колажів з попередньою обробкою картинок.
 • Відновлення старих, чорно-білих знімків.
 • Ретушування фотографій.
 • Додаток підходить для комфортної роботи з ескізами, кресленнями.
 • Великий вибір інструментів для обробки зображень.
 • Обробка зображень формату 2D і 3D.

Графічний редактор вже довгий час розвивається, тому за весь час існування програми було випущено чимало версій і поліпшень Adobe Photoshop. Якщо ви професійний фотограф, то вам є сенс придбати платну версію фоторедактора.

Фоторедактори для Mac OS

Спеціально для гаджетів компанії Apple, також розроблені програми для обробки фото, що працюють на операційній системі Mac OS. Підбір додатків допоможе вам вибрати те, що потрібно:

 1. Додаток Pixelmator. Потужне програмне забезпечення, яке виступає в якості альтернативи Фотошопа, програмою, яка в значній мірі впливає на працездатність гаджета під час корекції зображення. Додаток Pixelmator- відмінний графічний редактор для реалізації будь-яких творчих задумів.

Фоторедактор Pixelmator для Mac OS

Фоторедактор має зрозумілий і зручний інтерфейс. У додатку вам будуть доступні всі функції: корекція кольору, ретуш, накладення шарів, корекція кольору та інші. Програма може бути використана для створення колажів, додавання написів, рамок, логотипів. Додаток Pixelmator підтримує численні формати зображень: PSD, JPEG, PNG, PDF і т. Д. Фоторедактор платний, але ціна не висока – близько 5 доларів.

 1. Додаток Affinity Photo. Універсальний фоторедактор з зрозумілим і доступним інтерфейсом. Являє собою аналог додатку Photoshop, тільки менш громіздкий.

Фоторедактор Affinity Photo для Mac OS

Фоторедактор доступний для установки і роботи на Mac OS і Windows. Що ж отримує користувач, якщо встановить додаток Affinity Photo:

 • Інструменти для швидкої корекції знімків: ретуш, видалення ефекту червоних очей.
 • Корекція зображень за допомогою кривих, рівня, переважання білого, тіней, корекція кольору і інше.
 • Точне обведення. Функція для точного відділення потрібного об’єкту від фону.
 • Фільтри і ефекти. Додаток пропонує величезну кількість фільтрів: світіння, зрушення, розмиття, тіні та інші.

Особливість програми в редагуванні RAW-файлів на рівні професійної програми.

 1. Додаток Luminar 2018. Спеціалізований фоторедактор з різноманітністю функцій для швидкої та професійної корекції зображень і фотознімків. Програма має зручний інтерфейс, який значно спрощує роботу з додатком.

Фоторедактор Luminar 2018 для Mac OS

Фоторедактор оснащений безліччю інструментів для виправлення викривлень, хроматичної аберації і рваних країв. З такою програмою ви зможете домогтися ідеальності зображення, скориставшись всілякими функціями ПЗ: ручна корекція оптики, режим накладення декількох шарів, 40 фільтрів на основі “штучного інтелекту”. Фоторедактор відноситься до платних ПЗ, для його покупки знадобитися внести одноразову плату.

Фоторедактори для iOS

Програми для обробки фото на Айфон також активно розвиваються, надаючи широкі можливості для моментальної, аматорської або професійної обробки зображень і фотознімків. Тому розглянемо додатки, робота яких сумісна з операційною системою iOS:

 1. Одним з кращих редакторів фото на Айфон вважається додаток Photo Editor by Aviary. Програмне забезпечення відноситься до графічного редактора, яке легко використовувати для швидкої корекції зображень і фотознімків.

Фоторедактор Photo Editor by Aviary для iOS

Буквально за кілька хвилин ви можете відредагувати фотографію, прибравши зайві об’єкти, ефект червоних очей і зробивши легку ретуш (відбілювання зубів, зміна розміру, видалення недоліків шкіри). В цілому, фоторедактор пропонує масу цікавих коригувальних інструментів: обрізання фото і кадрування, видалення дефектів, зміна яскравості, контрастності, регулювання насиченості. Також ви отримаєте велику кількість різноманітних, доступних фільтрів, можливість зробити напис на знімку.

 1. Додаток ProCam 5. Старий і зручний додаток, який оснащен безліччю функцій для самої зйомки і послідучої обробки зображення.

Фоторедактор ProCam 5 для iOS

У режимі “Зйомка”, ви можете виставити баланс білого, виставити витримку, вибрати режим зйомки, формат кадру та інше. В послідуючу обробку фоторедактора входить корекція, ретуш, налашьування яскравості, пропуск через доступні фільтри для додатка, налаштування контрастності. В цілому, програмне забезпечення зарекомендувало себе, як простий фоторедактор для аматорської корекції.

 1. Додаток Enlight Photofox. Потужний фоторедактор на Айфон з повним набором інструментів для фотообробки. Додаток дозволяє накладати шари зображень одне на одне з попередньою корекцією кожного з них, змінювати ступінь прозорості кожної картинки, трансформувати їх форму, розмір і перспективу.

Фоторедактор Enlight Photofox для iOS

У фоторедакторі є функція “Темна кімната”, що дозволяє скрупульозно працювати над передачею кольору, тоном, контрастом і іншими спецефектами. У базовій безкоштовній версії програми для обробки фото доступні такі функції, як зміна розміру полотна, розмиття, додавання віньєток, імітація аналогового світла. Більш просунуті і професійні інструменти доступні в платній версії програми. Великий вибір пензлів, стікерів, стилів, фільтрів і можливість роботи зі знімками формату RAW роблять додаток одним з кращих для операційних систем iOS.

Фоторедактори для Android

Є спеціальні фоторедактори для гаджетів, які працюють на Андроїд, для швидкої корекції фотографій і селфі. Вони володіють всіма наборами інструментів, як і для версій, наприклад, на ПК. Розглянемо найкращі фоторедактори, які можна скачати через Google Play:

 1. Додаток Photoshop Express.

Фоторедактор Photoshop Express для Android

Фоторедактор на Андроїд націлений на швидку корекцію, надає набір таких функцій:

 • Обрізка і кадрування.
 • Виправлення кольору.
 • Видалення ефекту червоних очей з-за фотоспалаху.
 • Переворот зображення.
 • Робота з кольором і освітленням.
 • Накладення фільтрів.
 • Додавання рамок.

Додаток Photoshop Express створено, щоб швидко і якісно внести зміни і корекції в фотознімок.

 1. Додаток Photoshop Lightroom. На відміну від попереднього фоторедактора, цей більш професійний і розкриває великі можливості для коригування фотографій і зображень.

Фоторедактор Photoshop Lightroom для Android

Цей додаток умовно платний, безкоштовно він надається лише на 30 днів. Особливості фоторедактора в доступності великої кількості інструментів, можливості відкату змін до оригіналу, редагування фотографій у форматі RAW, а також підтримка синхронізації з «хмарою» від Adobe.

 1. Додаток на Андроїд Aviary. Простий і зручний фоторедактор з приємним і зрозумілим інтерфейсом для домашньої і аматорської обробки зображень.

 Фоторедактор Aviary для Android

Програма призначена для простих корекцій, таких як контрастність, яскравість, накладення вшитих фільтрів, перевороту знімка, зміни фону фотографії. Реалізується програма безкоштовно, за окрему плату можна придбати додаткові фільтри та доповнення до спецефектів.

 1. Додаток PicLab. Призначений для установки на пристрої, що працюють на основі Андроїд. Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий, не переобтяжений зайвими функціями і інструментами.

Фоторедактор PicLab для Android

Всього в фоторедактор вшито 9 фільтрів, які допоможуть відкоригувати освітлення. У додатку PicLab є всі необхідні інструменти для роботи над фотографіями: зміна яскравості, контрастності, зміна експозиції, велика кількість готових ескізів і замальовок для накладення на фотографію. В цілому, фоторедактор простий і багатофункціональний.

 1. Додаток BeFunky Photo Editor на Андроїд. Багатофункціональний фоторедактор з безліччю можливостей для редагування фотографій.

Фоторедактор BeFunky Photo Editor на Андроїд

Зробивши швидку корекцію фотознімку ви відразу ж можете поділитися ним в соціальних мережах або в додатку BeFunky. Особливість додатку, що він не вимагає від користувача реєстрації, він працює без реклами. Додаток має всі необхідні функції для зміни фотографії до невпізнання:

 • 32 безкоштовних фотоефекта.
 • Інструмент для створення колажів.
 • Великий вибір шрифтів для накладення на знімок.
 • Безліч спецефектів: обрізка, поворот, різкість, контрастність, глибина фото, фотоекспозиція, відтінок.
 • Можливість накладення фоторамки та віньєток.

Додаток просто створено для редагування фото зображень і для розміщення своїх знімків в соціальних мережах “по гарячих слідах”.

 1. Додаток Handy Photo. Платна багатофункціональна програма з не стандартним інтерфейсом і великими можливостями для графічного редагування.

Фоторедактор Handy Photo на Андроїд

Програма дозволяє змінювати кольоровість і тональність для всього зображення в цілому і для окремих його елементів. Також програма дозволяє видаляти непотрібні об’єкти зі знімка, змінювати фон і видаляти дефекти. У фоторедакторі доступна функція накладення декількох фотографій одну на іншу з їх подальшим коригуванням. Весь набір інструментів фоторедактора на Андроїд:

 • Режим повного та часткового редагування.
 • Розумний пензлик.
 • Застосування вшитих фільтрів і текстур.
 • Ретушування фото з великим набором інструментів для цього.
 • Підтримка RAW формату.
 • Підтримка фотографій великого розміру (до 36 Мп).

На початку, для новачка, фоторедактор може здатися складним, але розібравшись, ви оціните його багатофункціональність.

70003 0 cookie-check Фоторедактори для Windows, macOS, iOS і Android

Читайте також:

Оновлена ​​модель від світового лідера – Huawei P Smart 2019
Оновлена ​​модель від світового лідера - Huawei P Smart 2019
14 Лютого, 2019, 10:31 1203 7
Компанія Huawei, що  активно позиціонується на смартфонах верхнього цінового сегмента, вже не перший рік продовжує робити ставку на середній клас пристроїв і, ми повинні зауважити,...
Смотреть результаты
Пропав звук на комп’ютері. Що робити?
Пропав звук на комп'ютері. Що робити?
Пропав звук на комп’ютері без будь-яких видимих причин поломки пристрою? Факторів, за якими це могло статися може бути кілька – від необхідності оновити драйвера або...
Смотреть результаты
Картопля в духовці
Картопля в духовці
Запечена картопля – унікальний продукт, з якого при мінімумі зусиль та продуктів можна приготувати не тільки звичайну страву, але й вишукану страву на стіл для...
Смотреть результаты