search
Підписатися

logo

Гарячі бутерброди кожен день – огляд кращих моделей сендвічниць в COMFY

13 Жовтня, 2018, 10:27 8

Бутерброд з двома скибочками хрусткого, теплого хліба і начинкою між ними – це найшвидше і легке блюдо, яке можна дати дітям в якості перекусу в школу, взяти на роботу або доповнити ним основний прийом їжі. Приготувати бутерброд смачніше і в кілька разів швидше допоможе бутербродниця. А якщо купити, сендвичницю 3 в 1, то зможете готувати овочі, м’ясо на грилі і вафлі . Чи варто купувати бутербродницю – варто, якщо ви цінуєте свій час і любите смачні і гарячі сендвічі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Основні особливості техніки, які завдання виконує
 2. На що звертати увагу при виборі даного виду техніки
 3. ТОП 10 моделей даного виду техніки
 4. Поради по експлуатації пристрою
 5. ТОП 3 рецепта смачних і простих бутербродів

Готуємо бутерброди в бутербродниці

Основні особливості техніки, які завдання виконує

Електричний прилад, багатофункціональний і компактний, що дозволяє швидко приготувати смачний, хрусткий сендвіч, тости, вафлі гофре, хот-доги – так можна описати сучасну сендвічницю. Електроприлад представляє з’єднані біля основи дві поверхні, що нагріваються, оброблені термостійким матеріалом. Якщо вибирати між цим приладом або тостером, то сендвичниця набагато практичніша. Переваги хорошої бутербродниці оцінить будь-який користувач: проста в догляді, обслуговуванні, користуванні, економить час, безпечна, забезпечує рівномірну прожарювання скибочок хліба. Купити електроприлад можна різної модифікації і з додатковими функціями. Розглянемо основні особливості техніки:

 1. Форма бутербродів. Поверхня для смаження сендвічниці може бути поділена на кілька квадратних, трикутних площин або просто мати хвилясту поверхню без поділів. На кожній з них виходить відповідна форма бутерброда. Електробутербродніця з хвилястою пластиною відноситься до універсальних моделей, на ній можна готувати тости з начинкою будь-якої форми.
 2. Кількість бутербродів. Є компактні, призначені для приготування 1-2 скибочок хліба, а є великі бутербродниці на 8 бутербродів. Зазвичай великі прилади реалізовані пластиною для трикутних сендвічів.

Бутербродниця 3 в 1

 1. Багатофункціональні бутербродниці. Є недорогі моделі електроприладу, які призначені тільки для швидкого приготування бутербродів, а є багатофункціональні, що вміщують в себе кілька функцій:
 • Бутербродниця 3 в 1 зі змінними панелями. Працює в трьох режимах, наприклад: вафельница, сендвічниця і гриль. У неї входить взаємозамінні поверхні відповідної форми.
 • Бутербродниця 5 в 1 з насадками. Сендвичница зі знімними панелями виконує функції сендвичниці, горішниці, вафельниці, пончикової, гриля, є додаткова панель для хот-догів.

Не можна сказати, що бутербродница краща через кількість насадок, на її функціональність це не впливає. В кінцевому рахунку, їх можна докуповувати окремо, доповнюючи можливості своєї сендвічниці.

На що звертати увагу при виборі даного виду техніки

Перед покупкою, користувачі вибирають яка бутербродница краще, щоб відповісти на це питання, потрібно виходити з характеристик приладу і додаткових функціональних можливостей. Перше на що потрібно звернути увагу – до якої групи товарів відноситься прилад: малої потужності (до 700 Вт), середньої (від 750 до 850 Вт) або до потужних (від 850 Вт). Від показника потужності залежить, наскільки швидко будуть присмажуватися бутерброди. Розглянемо інші характеристики і доступні функції, які допоможуть вам зрозуміти обрана сендвічниця найкраща чи ні:

Вибір бутербродниці

 1. Матеріал корпусу. Для виготовлення корпусу бутербродниці застосовують нержавіючу сталь, яка відрізняється практичністю, стійкістю до деформацій, механічних пошкоджень. Термостійкий пластик зазвичай здешевлює вартість електроприладу, безпечний для стандартних умов експлуатації. А також корпус може бути виготовлений з обох матеріалів, щоб надати йому цікавий дизайн – рівень стійкості до високих температур високий.
 2. Покриття для смаження поверхні. Сучасний моделі найчастіше оснащені керамічним покриттям або тефлоновим, що полегшує догляд за бутербродницею, до того ж сприяє приготуванню більш здорової їжі без додавання масла.
 3. Захист від відкривання (замок). Блокування сендвічниці під час процесу готування, захистить дітей або вас від отримання опіків.
 4. Захист від перегріву. Електроприлад з автовідключенням самостійно відключається, коли температура підвищується до гранично допустимих значень. Така функція є в багатьох моделях бутербродниці Redmond, Бош, Мулинекс, Philips.
 5. Індикатори на включення і виключення. Підсвічуючі індикатори дозволяють не забувати про процес роботи бутербродниці, тим самим підвищуючи рівень пожежна безпека.

Бутербродниця Маджіо з зеленим і червоним індикатором

 1. Таймер. Зараз всі моделі випускаються з таймером, в деяких його дані відображаються на невеликому дисплеї. Використовується для установки певного часу приготування бутерброда, з подальшим автоматичним відключення або сигналом про те, що час вийшов.
 2. Термостат. Дозволяє вручну виставляти індивідуальний температурний режим для кожного блюда.
 3. Термоізоляційний корпус. Забезпечує захист від опіків – ручки завжди залишаються холодними.
 4. Наявність прогумованих ніжок. Антиковзні гумові накладки або ніжки дозволяють встановлювати прилад на будь-якій поверхні, гарантуючи стійкість.
 5. Відсік для електропроводу. Забезпечує додаткову компактність бутербродниці, захищає від зламів мережевий шнур.

При цьому наявність однієї або відсутність описаних функцій не роблять бутербродницю кращої або гіршої. Висновок можна зробити, лише зіставивши якість збірки, ціни, функціональність, потужність.

ТОП 10 моделей даного виду техніки

Пропонуємо вам список найкращих бутербродниць, які представлені в COMFY. Вибір грунтувався на кількості позитивних відгуків від покупців, популярності моделі, ціни, технічних характеристик.

 1. Tefal SW614831. Краща бутербродница 3 в 1. Йде в комплекті зі знімними панелями з антипригарним покриттям для приготування сендвічів, вафель, гриля. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі. Розмір моделі розрахований на приготування 2 бутербродів.

Бутербродниця Tefal SW614831

 1. Magio MG-362N. Недорога бутербродниця, виготовляється з термоізоляційного пластику, тому ручка завжди залишається холодною. Має одну металеву пластину гриль, яка підходить для шаурми, бутербродів, сандвічів і готування овочів, м’яса на грилі. Бутербродниця відрізняється наявністю замка на ручці і прогумованих ніжок.

Бутербродниця Magio MG-362N

 1. Redmond RMB-M731 / 3. Краща сендвічниця 3 в 1. Електроприлад з не нагрываючою ручкою, індикаторами нагріву і готовності. Призначений для приготування, пончиків, горішків, сендвічів. Особливості моделі в керамічному антипригарним покриттям.

Бутербродниця Redmond RMB-M731 / 3

 1. Rotex RSM110-W. Доступний за ціною електроприлад, який включає в себе всі найважливіші функції: індикатор нагріву, готовності, автоматичний регулятор температури, замок на ручці. Корпус приладу виготовлений з термоізоляційного пластика.

Бутербродниця Rotex RSM110-W

 1. Vitek VT-1 598 White гриль. Компактний електроприлад з однієї універсальної пластиною, зробленої з металу і покритою антипригарним покриттям. Має набір стандартних функцій, властивих недорогим моделям.

Бутербродниця Vitek VT-+1598 White

 1. Maxwell MW-1552. Бутербродниця призначена для приготування бутербродів трикутної форми. Розмір електроприладу на 4 бутерброда. Переваги моделі в зручній, не нагріваючій ручці, наявності блокіратора на ній і корпусу з нержавіючої сталі.

Бутербродниця Maxwell MW-1 552

 1. Esperanza Sandwich Maker EKT006W. Бутербродниця виконує 3 функції в одному пристрої: сендвічниця, гриль, вафельница. Оснащена автоматичним контролем температурного режиму, різнокольоровими індикаторами на роботу приладу і нагрів, відключається при перегріві.

Бутербродниця Esperanza Sandwich Maker EKT006W

 1. Russell Hobbs 17936-56. Невелика сендвічниця для швидкого і смачного приготування сендвічів на пластинах трикутної форми з металу. Корпус зроблений з двох матеріалів – нержавіюча сталь і метал. Є відсік для зберігання шнура і замок на ручці. Зберігати бутербродницю можна в вертикальному вигляді.

Бутербродниця Russell Hobbs 17936-56

 1. Esperanza TKT005K. Ще один ергономічний прилад на 2 класичних бутерброда, так як модель реалізується з квадратними формами пластини. Переваги моделі в її компактності, в автоматичному контролі температури, захист від перегріву, не великій вазі.

Бутербродниця Esperanza TKT005K

 1. Gorenje SM 703 BK. Модель зі знімними алюмінієвими пластинами, призначеними для приготування сендвічів, гриля, вафель. Бутербродниця виготовлена ​​з симбіозу металу і термостійкого пластика. Електроприлад з термоізоляціонним корпусом, тому ручки не нагріваються.

Бутербродниця Gorenje SM 703 BK 3 в 1

Поради по експлуатації пристрою

 1. Для того щоб бутербродниця працювала довго, то купуйте модель, яка буде відповідати потужності вашої електромережі. Не варто брати потужний електроприлад, якщо вдома є проблеми з розетками. Краще взяти на 700 Вт, нехай бутерброди трохи довше готуються, але зате ви будете впевнені у своїй безпеці.
 2. Друга порада стосується вибору установки кухонного приладу: встановлюйте його на рівній поверхні, вдалині від нагрівальних приладів. Хоч корпус бутербродниці виготовляється з термостійких матеріалів, відкритого вогню, наприклад, пластик навряд чи витримає.

Правильне користування бутербродницею

 1. Якщо не хочете обпектися або отримати удар струмом, то намагайтеся не торкатися руками до гарячих елементів бутербродниці. Будьте уважні до кабелю – він не повинен лежати в калюжі води, мийте її тільки в відключеному вигляді і остигнулою.
 2. Щоб уникнути сумних наслідків з опіками у дітей, літніх людей або частково недієздатних, не залишайте працюючу бутербродницю без нагляду поруч з ними, не забувайте використовувати блокіратор на ручці.

 ТОП 3 рецепта смачних і простих бутербродів

У кожного власника сендвічниці знайдеться кілька цікавих рецептів бутербродів або сендвічів, які вважають за краще їх друзі і сім’я. Пропонуємо взяти на замітку ТОП 3 смачних і простих рецептів, який готуються за допомогою електроприладу за 1.5-5 хвилини.

 1. Сендвіч по-українськи. Вам знадобиться 4 скибочки хліба з висівками, 15 г вершкового масла, 100 гр шинки, 100 гр твердого сиру, 15 гр гірчиці зернистої, 100 гр буженини. Наріжте буженину, шинку тонкими скибочками, солоні огірочки по діагоналі. Нижню половину хліба змастіть вершковим маслом, верхню частину гірчицею з зернами. Тепер приступайте до процесу укладання шарів: шинка, сир, буженина, маринований огірок. Накрийте другим шматком хліба і викладайте в бутербродницю на 4-5 хвилин. Сендвіч вийде з насиченим вершковим смаком, приємним пряним ароматом гірчиці, апетитно тягучим сиром і яскравим смаком м’яса.

Приготування сендвічів в бутербродниці

 1. Солодкий бутерброд. Для гарячого бутерброда знадобиться арахісове масло або плитка шоколаду, трохи вершкового масла, банан. Берете будь-який хліб (білий, житній), нижню скибочку хліба змащуєте вершковим маслом, верхню частину змащуєте арахісовим маслом або розкладаєте шматочки шоколаду, а на нього викладаєте нарізаний кільцями банан. Накриваєте другим шматочком хліба і в бутербродницю 1.5-2 хвилини (з шоколадом до 5 хвилин). Такий бутерброд буде відмінною заміною десерту для дорослих і дітей.

Приготування солодкого бутерброда

 1. Бутерброд по-італійськи. Для нього вам знадобиться кілька листочків свіжого базиліка, можна замінити сушеним, 40 гр козячого сиру, 1 невеликий помідор, 4 скибочки хліба, 1 ч. ложка оливкової олії.

Приготування бутерброда по-італійськи

Збризгуємо хліб маслом, на нижню скибочку викладаєте шматочок сиру товщиною близько 7-10 мм, кілька кружалець помідора, пару листочків базиліка або присипати сушеним. Час готування 5 хвилин. Бутерброд виходить з пікантною ноткою козячого жиру, а базилік надає приємний аромат і особливий смак.

62251 0 cookie-check Гарячі бутерброди кожен день – огляд кращих моделей сендвічниць в COMFY

Читайте також:

Готування млинців ще ніколи не було таким легким! – Рейтинг топових млинниць 2018 року
Готування млинців ще ніколи не було таким легким! – Рейтинг топових млинниць 2018 року
13 Жовтня, 2018, 09:22 1488 7
Напевно, неможливо знайти людину, яка не любить млинці: великі і маленькі, солоні і солодкі, товсті і тонкі, з начинкою і без. Млинці можуть бути ситною...
Смотреть результаты
Смачний і корисний домашній йогурт – кращі моделі йогуртниць за оцінками споживачів
Смачний і корисний домашній йогурт - кращі моделі йогуртниць за оцінками споживачів
Захворюваннями шлунково-кишкового тракту страждає близько 90% людей, найпростіший крок для них поліпшити роботу шлунково-кишкового тракту – це додатково заселяти кишечник корисними бактеріями. Допомогти в цьому...
Смотреть результаты
Швидкий і легкий спосіб приготувати улюблені страви – ТОП новітніх пароварок
Швидкий і легкий спосіб приготувати улюблені страви - ТОП новітніх пароварок
Перший крок до здорового життя – це покупка пароварки, яка делікатно обробляє парою продукти харчування, доводячи до готовності. При цьому велика частина корисних мікроелементів залишається...
Смотреть результаты