search
Підписатися

logo

Швидкий і легкий спосіб приготувати улюблені страви – ТОП новітніх пароварок

13 Жовтня, 2018, 06:55 7

Перший крок до здорового життя – це покупка пароварки, яка делікатно обробляє парою продукти харчування, доводячи до готовності. При цьому велика частина корисних мікроелементів залишається в їжі. До того ж електроприлад дозволяє готувати без додавання тваринних і рослинних жирів. Зараз продається масу пароварок, які відрізняються за технічними характеристиками і комплектацією. Постараємося розібратися, які характеристики важливі для такої техніки і, яку пароварку вибрати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Основні особливості техніки, які завдання виконує
 2. На що звертати увагу при виборі даного виду техніки
 3. ТОП 10 моделей даного виду техніки
 4. Поради по експлуатації пристрою
 5. ТОП 3 простих і смачних рецепта в пароварці

 На що звертати увагу при виборі даного виду техніки

Електропароварка являє собою чашу для води, під якою знаходиться нагрівальний елемент, що забезпечує її нагрівання. На ємність поміщаються пластикові або скляні чаші для приготування їжі. Електроприлад забезпечує рівномірний розподіл пара, під температурою якого і готуються продукти. Конденсат, що утворюється під час роботи приладу, осідає в нижньому піддоні. В пароварці можна готувати будь-які продукти: овочі, м’ясо, гречку, рис та інші крупи. Додатково, крім основних функцій, прилад оснащують різними режимами, щоб збільшити можливості її використовування і заощадити ваш час і місце на кухні. Розглянемо всілякі модифікації кухонного електроприладу, щоб визначити, як найкраща пароварка:

Пароварка потрібна чи ні

 1. Режими пароварки. Всі прилади такого типу оснащені таймером, тому ви можете самостійно вибрати, який час потрібно, наприклад, для кукурудзи, щоб приготувати її. Але виробники в момент складання вже запрограмували якийсь набір режимів: для варіння каш, яєць, яловичини і курки та інше. Кількість режимів залежить від торгової марки пароварки. Такий набір програм економить час і, якщо електроприлад відповідає заданим характеристикам, то це дозволяє відразу приготувати ідеального смаку і консистенції блюдо.
 2. Режим управління. Пароварки є механічні і з електронним управлінням:
 • Електронні. Оснащені екраном і сенсорними кнопками для вибору режиму роботи, часу, а на самому дисплеї відображається залишок часу до кінця приготування продуктів, яка кількість води залишилося в резервуарі.
 • Механічні. Дисплея в таких моделях немає. Управління можливе за допомогою рухливого механізму, на якому можуть бути намальовані зображення зі стравами, щоб ви вибрали підходящий режим, а також поділ в хвилинах з певним «кроком».

Пароварки механічні та автоматичні

 1. Піддони для збору конденсату. Можна вибрати пароварку з одним піддоном, який розміщується в самому низу. Недолік однієї ємності для пара в тому, що при приготуванні різнопланових страв, запахи перемішуються. Є більш дорогі моделі з піддонами під кожною чашею для готування. Така пароварка підходить для кількох страв і їх одночасного готування – аромати не перемішуються.
 2. Кількість чаш і комплектуючі аксесуари. Пропонуються електроприлади на одну, дві чаші і пароварки трирівневі. Додатково в комплекті до електроприладу можуть йти ємності для круп, спеціальні контейнери для фарбувальних продуктів, решітка для готування риби.
 3. Функції пароварки. Пароварки оснащені всім, щоб ви мінімум приділяли часу готуванню їжі і максимум забезпечували собі безпеку її використання. Тому в залежності від виробника в пароварці можуть бути передбачені такі функції:
 • З відкладеним запуском. Це означає, що ви можете завантажити пароварку і виставити час, в якому повинен початися процес готування. Так ви забезпечите себе і свою сім’ю свіжими і гарячими стравами на обід або вечерю, тому такий варіант дуже вигідний для дому.
 • Функція підігріву. Режим утримання температури дозволить вашим стравам до 14 годин залишатися теплими.
 • Автоматичне приготування. Дуже зручна функція, вам просто потрібно вибрати продукт і його вагу, щоб він готувався самостійно.
 • Пароварка з автовідключенням. Функція дозволяє не сидіти і чекати закінчення готування, електроприлад відключиться сам.
 • Функція швидка пара. Дає можливість швидкої обробки паром продуктів, прискорюючи процес їх готування.
 • Функція розморожування. Дозволяє в короткий час розморозити продукти, при цьому не ушкоджуючи структуру продукту.
 • Звуковий індикатор. Необхідний для оповіщення, що процес обробки парою закінчено і страва готова.
 • Індикатор чищення. Їм оснащені прилади з дисплеєм. Показує, коли необхідно очистити ТЕН від накипу.

Пароварка з індикатором на дисплеї

 1. Залив води. Контейнери для заливки води поміщаються під чаші, що ускладнює її підлив. Деякі виробники потурбувалися про вашу зручність і зробили пароварки з воронкою для води, яка знаходиться зовні приладу. За допомогою неї в будь-який момент ви можете додати рідини.

Часто при виборі, багато розмірковують, що краще пароварка або мультиварка. За якістю приготування на пару – вони ідентичні, головне зрозуміти, які функції повинен виконувати електроприлад.

На що звертати увагу при виборі даного виду техніки

Щоб вибрати для себе кращу пароварку, необхідно визначитися з деякими технічними характеристиками, які роблять її кращою.

 1. Потужність. Від потужності залежить, як довго ви будете готувати. Чим вище показник потужності – тим краще. Малопотужна пароварка – від 500 Вт, середньої потужності від 750-900 Вт, потужна – від 1 кВт до 2 кВт, є моделі ще більш потужні. Варто зауважити, що вибір потужності повинен залежати від кількості рівнів приладу, тобто для однорівневої пароварки 700 Вт буде більш, ніж достатньо.
 2. Поєднання функцій. Е такі пароварки по функціональній комплектації:
 • Пароварка 2 в 1 з функцією духової шафи з конвекцією. Багатофункціональний прилад, який дозволяє готувати продукти на пару, гриль. Під впливом пари і високої температури в таких електроприладах все готується швидко і смачно.
 • Пароварка 4 в 1. Багатофункціональний кухонний прилад, який можна використовувати для приготування кількох різнопланових дій, наприклад: варити продукти на пару, розморожувати, підігрівати, використовувати для йогурту, вірніше його готування. Є прилади, які пропонують замість однієї з перерахованих вище функцій, функцію подрібнювача.

Вибір пароварки

 1. Обсяг чаш. Реалізуються пароварки з ємностями середнього розміру на 6.2 літра, компактні на 5 літрів і великого об’єму – понад 10-ти літрів.
 2. Матеріал. Виготовляються пароварки з нержавіючої сталі, металу, пластику і поєднання нержавіючої сталі і пластика.
 3. Прозорість чаш. Якщо ємності для чаші прозорі – це дозволяє стежити за готовністю візуально.
 4. Відсік для проводу. Економить місце на кухні, захищає його від заплутування і появи зламів.

Виходячи з сукупності всіх параметрів, можна скласти рейтинг кращих пароварок їх плюси і мінуси, які є лідерами за кількістю продажів і відгуками покупців.

 ТОП 10 моделей даного виду техніки

Пропонуємо вашій увазі огляд пароварок кращих моделей, для готування здорової їжі на пару:

 1. Tefal VC1401. Недорогий електроприлад з двома чашами від провідного виробника побутової техніки. Електроприлад з двома прозорими ємностями, додатково до комплекту йде контейнери для варіння яєць, круп, піддони для збору конденсату. Незважаючи на механічне управління, оснащена автовідключенням. Пароварки Тефаль – це надійність, перевірена часом.

Пароварка Tefal VC1401

 1. Saturn ST-EC1183. Трирівневий електроприлад, виготовлений з нержавіючої сталі і термостійкого пластика. Всі чаші одного розміру – на 3 літри. Додатково до приладу йде чаша для рису. Відноситься до електронних моделей.

Пароварка Saturn ST-EC1183

 1. Bork F700. Хороший електроприлад нестандартної форми з прямокутними чашами на 2 і 4 літри. Потужність приладу 190 Вт, що привертає власників, які люблять швидке приготування. Управління електронне: є дисплей, автоматичний вибір режиму, таймер на 90 хвилин, автовідключення, можливості доливання води.

Пароварка Bork F700

 1. Braun FS3000WH. Перевагою електроприладу є функція швидкого пароутворення, що дозволяє прискорити процес духовки, а також наявність окремого контейнера для фарбувальних продуктів і рису. Є функція оповіщення про початок і завершення роботи.

Пароварка Braun FS3000WH

 1. Philips Avance Collection. Електроприлад преміум-класу. Забезпечений усім, щоб його використання було максимально комфортне для вас: чаша для рису і варіння яєць, піддони для конденсату, електронне управління, індикатор води, запрограмовані рецепти, індивідуальні настройки, індикатори оповіщення.

Пароварка Philips Avance Collection

 1. Siemens CD 634GBS1. Вбудована модель від німецького виробника, що поєднує в собі блиск і якість продукції Сіменс. Відкриває безліч можливостей для приготування смачної і корисної їжі за мінімальний час. Особливості пароварки: 4 види нагріву – приготування на пару, делікатне розігрівання продуктів, доведення страв до готовності, сенсорний екран.

Пароварка Siemens CD 634GBS1

 1. LARETTI LR7703. Достатньої потужності кухонний прилад з трьома рівнями, об’єм чаш – 4 літри, що підійде для невеликої сім’ї. Виготовляється з металу з прозорими чашами для варіння. Електроприлад повністю електронний, тому має всі інструменти для автоматичного управління.

Пароварка LARETTI LR7703

 1. Saturn ST-EC7178. Недорогий прилад з 3 рівнями для готування на пару з прозорими чашами. Виготовляється з міцного пластику. У комплект до електроприладу йде чаша для варіння яєць, рису. Є індикатор оповіщення про відключення і рівня води, таймер, режим швидкий пар.

Пароварка Saturn ST-EC7178

 1. Cuisinart STM1000E. Електроприлад на одну чашу з великою потужністю. Відноситься до електронного типу з дисплеєм, таймером, автоматичним відключенням і іншими функціями.

Пароварка Cuisinart STM1000E

 1. Russell Hobbs 19750-56. Однорівнева проста пароварка невеликої ємності в 1.8 л. Виготовляється з нержавіючої сталі, тобто сама ємність для варіння знаходиться всередині теромоізолірованного корпусу. Передбачений режим підігріву їжі.

Пароварка Russell Hobbs 19750-56

 Поради по експлуатації пристрою

 1. Встановлювати пароварку потрібно на рівній поверхні, вдалині від інших електроприладів або джерел вогню (газової печі).
 2. Під час готування не варто відкривати кришку, перебуваючи прямо над джерелом пара, можете отримати опік.
 3. Мити електроприлад можна простою серветкою без використання абразивних речовин.
 4. У разі появи накипу, чистку проводьте відповідними речовинами, які дозволені.
 5. Самі чаші можна мити під проточною водою або в посудомийній машині.

 ТОП 3 простих і смачних рецепта в пароварці

В пароварці можна готувати не просто здорову їжу, але і смачну. Скористайтеся ТОП 3 рецептами, щоб урізноманітнити своє меню:

 1. Вареники в пароварці. Для вареників вам знадобиться 500 гр борошна, сіль за смаком, стакан води. Для начинки можете вибрати сир, картоплю або тушковану капусту. Треба замісити тісто, розкачати товщиною в 2 мм. Склянкою невеликого діаметра вирізати кружечки, наповнюєте їх начинкою і вкладаєте в пароварку на півгодини.

Рецепт вареників для пароварки

 1. Гриби в пароварці. Для цього берете шампіньйони, миєте їх добре і вкладаєте в електроприлад ніжками вгору. Кожен гриб потрібного трохи підсолити, після чого включаєте таймер на 5 хвилин. Гриби виходять соковитими і ароматними.

Рецепт грибів для пароварки

 1. Картопля з м’ясом. Хочеться чогось ситного і трошки шкідливого, але без великої шкоди для шлунка? Ця страва точно те, що вам потрібно. Маринувати м’ясо треба в лимонному соці, цибулевих кільцях з додаванням приправ (гвоздики, чорного перцю).

Рецепт картоплі з м'ясом для пароварки

Чистимо картоплю і ріжемо невеликими кубиками. Додайте до нього сметани, часнику, паприки. Картоплю встановіть на нижній ярус, а м’ясо на верхній, щоб аромат м’яса просяк картоплю. Страва виходить насиченою, ситною і дуже смачною.

62130 0 cookie-check Швидкий і легкий спосіб приготувати улюблені страви – ТОП новітніх пароварок

Читайте також:

Смачне морозиво за 20 хвилин! – Рейтинг кращих морозивниць в магазині COMFY
Смачне морозиво за 20 хвилин! - Рейтинг кращих морозивниць в магазині COMFY
13 Жовтня, 2018, 06:03 1422 11
Магазинне морозиво вже давно втратило смак молока серед хімічних елементів, які подовжують термін придатності, надають йому смак. Це ще щастя, якщо в ньому взагалі будуть...
Смотреть результаты
Холодильники Bosch – рейтинг кращих моделей в каталозі COMFY
Холодильники Bosch – рейтинг кращих моделей в каталозі COMFY
У 2018році компанія Bosch святкує 130-річчя з моменту свого заснування. У 1888 році 25-річний Роберт Бош відкрив у Штутгарді невеличку фірму з виробництва… двигунів внутрішнього...
Смотреть результаты
Як правильно налаштувати смартфон?
Як правильно налаштувати смартфон?
Зміст: Як правильно налаштувати новий смартфон після покупки Основні настройки смартфона: пошта, будильник, повідомлення, екран Поради щодо правильного налаштування популярних програм Підписуйтесь на наш Telegram-канал...
Смотреть результаты