search
Підписатися

logo

Смачний і корисний домашній йогурт – кращі моделі йогуртниць за оцінками споживачів

13 Жовтня, 2018, 08:32 12

Захворюваннями шлунково-кишкового тракту страждає близько 90% людей, найпростіший крок для них поліпшити роботу шлунково-кишкового тракту – це додатково заселяти кишечник корисними бактеріями. Допомогти в цьому може йогурт, який концентровано насичений корисними мікроорганізмами. Його можна купувати в магазині, сподіваючись, що там немає канцерогенів, або готувати самому за допомогою домашнього або пастеризованого молока і сухої закваски. Останній варіант дозволяє приготувати максимально корисний продукт з урахуванням ваших смакових уподобань і з мінімальним вашою участю. Тому, якщо вас мучить питання: “Йогуртниця чи варто купувати”, то відповідь одна – так. Тим більше в ній можна готувати сметану, ряжанку, сир та інші молочнокислі продукти.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

 Зміст:

 1. Основні особливості техніки, які завдання виконує
 2. На що звертати увагу при виборі даного виду техніки
 3. ТОП 10 моделей даного виду техніки
 4. Поради по експлуатації пристрою
 5. ТОП 3 рецепта смачних і простих йогуртів

 Основні особливості техніки, які завдання виконує

Йогуртниця – побутовий прилад, що працює від електромережі, в якому виготовляється йогурт і інші кисломолочні продукти. Переваги йогуртниці в часі приготування молочнокислого продукту: в середньому 5-8 годин, без її використання 24 часа.Йогуртницы відрізняються за функціями, режимами, конфігурації:

 Смачний десерт з йогуртниці

 1. Форма. Продаються йогуртниці різної форми: круглі, прямокутні, квадратні. Конфігурація кухонного електроприладу ніяк не впливає на її якість і функціональність.
 2. Принцип робіт. Є дві концепції роботи йогуртниці:
 • За принципом термоса. Електроприлад протягом 30 хвилин розігрівається до температури 500 С, після чого автоматично відключається. Завдяки термоізоляційним якостям такий рівень температури підтримується протягом багатьох годин, що гарантує процес розмноження корисних бактерій. Переваги такої йогуртниці в економії на електроенергії і високому рівні пожежної безпеки.
 • Постійний підігрів. Постійна температура на рівні 450 С підтримується протягом 8-12 годин за рахунок підключення до електромережі, тобто електроприлад весь час працює.
 1. Кількість ємностей. Реалізуються йогуртниці з однією ємністю, підходить такий прилад для приготування йогурту в великих кількостях. Недолік 1 ємності, що не можна одночасно приготувати кисломолочний продукт з різними смаками. Основна маса моделей припускають використання спеціальних стаканчиків. Максимальна кількість, яку можна помістити в деякі моделі – 15-12 баночок.
 2. Баночки для йогуртниці. Склянки для йогуртниці можуть мати обсяг від 120 до 200 мл і виготовляються з термостійкого пластику, скла або вогнетривкої кераміки. Для дитячого харчування краще вибирати йогуртниці зі скляними баночками або керамічними.

Баночки для йогуртниці

 1. Йогуртниці 2 в 1. Кухонні електроприлади такого типу можуть працювати в декількох режимах, які націлені на розширення ваших можливостях в кулінарії:
 • Йогуртниця і морожениця. Об’єднані можливості дозволяють придбати один кухонний прилад, але використовувати для приготування кисломолочних продуктів і пломбіру.
 • Йогуртниця і творожніца. Така йогуртница укомплектована окремими ємностями для приготування сиру (1-4 баночки). Приготування сиру можливо спільно з процесом готування іншого кисломолочного продукту: в електроприлад одночасно поміщається чаша для сиру і баночки для йогурту. Наприклад, більшість йогуртниць Tefal вміщують в себе 6 баночок, але приготування сиру в великої ємності і йогурту одночасно не передбачено.

Тефаль йогуртница і творожніца

 • Йогуртниця-ферментатор. Фермератор – це прилад, який створює хороші умови для розмноження активних біологічних мікроорганізмів, тобто сама йогуртница і є ферментатор. Але в йогуртниці-ферментатор передбачено кілька режимів: для приготування кисломолочних продуктів, квасу і винних продуктів.
 • Йогуртниця з функцією пароварки. У такому приладі можна готувати смачні йогурти, сир, кефір і додатково використовувати для приготування страв на пару. При цьому готувати кисломолочні продукти можна в баночках, а можна в великому контейнері. Середній обсяг ємності для страв на пару 2 літри.

Варто чи ні купувати йогуртницю з однією з додаткових функцій – залежить від того, для чого ви її купуєте або від наявності вже будь-якої техніки вдома. У доступних відео можна подивитися, як користуватися йогуртницею, додатковими функціями, комплектацію.

 На що звертати увагу при виборі даного виду техніки

Йогуртниця повинна стати надійним помічником на шляху до здорового харчування, тому перед покупкою потрібно визначити кращі технічні характеристики кухонного електроприладу, які підходять саме вам. Як вибрати йогуртницю:

 1. Потужність. Один з найважливіших показників, чим вище загальна потужність приладу тим швидше буде проходити процес приготування йогурту. На ринку кухонних електроприладів представлені моделі з споживаної потужністю від 12 Вт до 40 Вт.
 2. Матеріал йогуртниці і комплектуючих. Корпус техніки виготовляється з нержавіючої сталі, полікарбонату або пластику. Всі матеріали термостійкі. Вважається, що пластикові йогуртниці сильно гріються, але насправді вони не піддаються процесу плавлення до 1200 С. Кришки для електроприладів виготовляються з того ж термостійкого пластика і загартованого скла.

Йогуртниця з полікарбонату

 1. Механіка або автомат. Йогуртниці з механічним управлінням вимагають постійного контролю процесу готування: виставлення температурного режиму, часу, відключення вручну. Автоматичні моделі передбачають автоматичне відключення, вибір програми готування серед запропонованих або самостійний. Йогуртниці такого типу вигідні тим, що йогурт вийде відмінним по консистенції, без перегріву.
 2. Режими роботи. У механічних йогуртницях передбачений один режим роботи, з налаштуванням часу. Автоматичні моделі можуть мати від 2 до 5 режимів, для приготування йогурту, сметани, сиру та інших молочних продуктів. У приладах 2 в 1 є режими під конкретну підфункцію.
 3. Додаткові технічні можливості. Йогуртниця може бути оснащена РК екраном, де відображається режим роботи, температура або час до закінчення процесу приготування. А також є електроприлади з індикаторами, які сигналізують про необхідність доливання води або необхідності провести очищення нагріваючого елементу від накипу.

Щоб вибрати кращу йогуртницю для будинку, можна ознайомиться з оглядами на вподобану модель і, виходячи з цього, зробити вдалу покупку.

 ТОП 10 моделей даного виду техніки

Складність вибору будь-якого електроприладу в бажанні знайти реальних користувачів. Щоб полегшити пошуки, пропонуємо найкращі йогуртниці за відгуками реальних покупців. Для створення ТОП 10, проведений порівняльний аналіз ціни і якості кухонного приладу.

 1. Ariete MOD85. Недорога йогуртница, проста в управлінні, компактна. Відноситься до напівавтоматичних моделей з сигналом про закінчення роботи і індикатором запалювання. Корпус приладу виготовлений з термостійкого пластика. У електроприлад поміщається 6 баночок, які йдуть в комплекті і виготовлені зі скла.

Йогуртниця Ariete MOD85

 1. Tefal YG660132. Модель 2 в 1 – йогуртниця-творожніца. Ергономічна модель з електронним таблом, повністю автономна. Оснащена 5 режимами роботи, тому на ній можна готувати сир, сир, йогурт, кефір, сиркові десерти. Гідність моделі Тефаль в тому, що вона має режим прискореного приготування, що дозволяє приготувати смачний кисломолочний десерт всього за 4 години.

Йогуртниця Tefal YG660132

 1. Gorenje JMG 20 W. Йогуртниця працює на основі постійної підтримки температури (400 С). Матеріал виготовлення – термостійкий пластик. У комплекті побутової техніки додається ситечко для грецького йогурту, дві окремих ємності великого обсягу, одна з яких для зберігання кисломолочного продукту в холодильнику.

Йогуртниця Gorenje JMG 20 W

 1. Mystery MYM-6001 на 40 ВТ. Краща йогуртница по поєднанню ціни і якості. Потужний електроприлад, виготовлений з нержавіючої сталі і скляної кришки з функцією установки дати. Вміщує в себе 7 скляних баночок об’ємом 200 мл, які входять в комплект. Оснащена йогуртница РК-дисплеєм, сигналом про завершення роботи і таймером.

Йогуртниця Mystery MYM-6001 на 40 ВТ

 1. Moulinex YG230131. ТМ Мулінекс давно завоювала ринок за допомогою якості та надійності техніки, тому нічого дивного, що потрапила в рейтинг йогуртниць. Ергономічний енергоприлад місткістю в 7 скляних баночок. Оснащений РК-дисплеєм, режимом приготування йогурту, можливістю маркування баночок.

Йогуртниця Moulinex YG230131

 1. ST-FP8511. Одна з недорогих, але функціональних моделей. Потужність приладу 35 Вт, що гарантує швидкий термін приготування йогурту. Місткість цієї моделі – 7 баночок, в комплекті йдуть скляні об’ємом 100 мл. Особливість електроприладу в можливості готувати в ньому соус.

Йогуртниця ST-FP8511

 1. Cuisinart YM400E. Краща йогуртница рейтингу з більш дорогих моделей. Повністю автоматичний прилад з електронним датчиком стеження часу приготування йогурту. Особливості електроприладу – можливість готувати сир. До комплекту йогуртниці додаються 6 скляних баночці по 125 гр, 2 сціджувача для сиру, контейнер для приготування сиру.

Йогуртниця Cuisinart YM400E

 1. Gorenje JM 20 W. Недорога і компактна йогуртниця. Ще один прилад ТМ Гарньє, який увійшов до списку кращих. Завдяки механічному управлінню, процес виготовлення йогурту можна контролювати. Місткість йогуртниці невелика – всього 4 скляні баночки, що йдуть в комплект.

Йогуртниця Gorenje JM 20 W

 1. Tefal YG500132. Йогуртниця виготовляється з жароміцного матеріалу, оснащена скляною кришкою, в комплект входить 8 скляних баночок, а також сціджувач для сироватки, окремий контейнер для приготування сиру.

Йогуртниця Tefal YG500132

 1. ST ST-FP8515. Ще один недорогий електроприлад, який підійде для домашнього використання. Мінімум функцій, відсутність яких не впливає на якість приготування йогурту. У комплекті до неї йде 7 скляних баночок. Працює прилад з постійною температурою в 400 С.

Йогуртниця ST ST-FP8515

Поради по експлуатації пристрою

 1. Йогуртниця повинна бути встановлена ​​на рівному місці, щоб уникнути нерівномірного нагрівання поставленого продукту.
 2. Баночки для йогурту повинні бути чистими, інакше йогурт може скиснути до приготування.
 3. Після установки тари з закваскою, протріть краплі, які потрапили на поверхню під час наповнення.
 4. Як і інші електроприлади, вони не терплять механічні пошкодження, попадання води на ТЕН.

Догляд за йогуртницею

 1. У механічних йогуртниць, перевірку на готовність необхідно проводити, коли прилад вимкнений.
 2. Догляд за приладом невибагливий – протирання чистою серветкою буде досить.

 ТОП 3 рецепта смачних і простих йогуртів

З йогуртницею ви можете себе побалувати багатьма смачними і швидкими в приготуванні десертами, тому пропонуємо вам 3 кращих рецепта для йогуртниць.

Рецепти для йогуртниці

 1. Найпростіший рецепт йогурту класичного смаку без добавок робиться з молока жирністю 3.2%, сухої закваски. Молоко кип’ятиться і остуджують до 400 С. В нього висипається суха закваски і добре розмішується до однорідної консистенції. Залишається тільки розлити отриману суміш і завантажити йогуртницю.
 1. Любителі солодкого і кава, можуть зробити смачний кавовий десерт. Для цього вам знадобиться розчинна кава 4 ст. л, 100 гр цукрового піску, літр молока і суха закваска. Молоко нагрівають, додаючи всі інгредієнти, після чого остуджають до 400  С. Подальше приготування довірте своєї йогуртниці. Перед подачею, десерт можна прикрасити ягодами.
 1. Якщо вам більше до смаку ванільні нотки, то приготуйте смачний ванільний йогурт. Для цього вам знадобитися: літр молока, закваска, мед (по 100 гр), 20 гр желатину і 10 ванільного цукру. Ванілін необхідно розвести в молоці, після чого додати всі інші інгредієнти. Добре перемішайте, краще міксером, і помістіть в йогуртницю.

З цікавими рецептами ви можете ознайомитися з книг з рецептами до йогуртниці, які додаються або на упаковці закваски.

62168 0 cookie-check Смачний і корисний домашній йогурт – кращі моделі йогуртниць за оцінками споживачів

Читайте також:

Швидкий і легкий спосіб приготувати улюблені страви – ТОП новітніх пароварок
Швидкий і легкий спосіб приготувати улюблені страви - ТОП новітніх пароварок
13 Жовтня, 2018, 06:55 1218 7
Перший крок до здорового життя – це покупка пароварки, яка делікатно обробляє парою продукти харчування, доводячи до готовності. При цьому велика частина корисних мікроелементів залишається...
Смотреть результаты
Смачне морозиво за 20 хвилин! – Рейтинг кращих морозивниць в магазині COMFY
Смачне морозиво за 20 хвилин! - Рейтинг кращих морозивниць в магазині COMFY
Магазинне морозиво вже давно втратило смак молока серед хімічних елементів, які подовжують термін придатності, надають йому смак. Це ще щастя, якщо в ньому взагалі будуть...
Смотреть результаты
Холодильники Bosch – рейтинг кращих моделей в каталозі COMFY
Холодильники Bosch – рейтинг кращих моделей в каталозі COMFY
У 2018році компанія Bosch святкує 130-річчя з моменту свого заснування. У 1888 році 25-річний Роберт Бош відкрив у Штутгарді невеличку фірму з виробництва… двигунів внутрішнього...
Смотреть результаты