search
Підписатися

logo

Як правильно налаштувати смартфон?

13 Жовтня, 2018, 01:08 9

Зміст:

 1. Як правильно налаштувати новий смартфон після покупки
 2. Основні настройки смартфона: пошта, будильник, повідомлення, екран
 3. Поради щодо правильного налаштування популярних програм

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Як правильно налаштувати новий смартфон після покупки

Як налаштувати смартфон з операційною системою Android

Головна перевага смартфонів Xiaomi, Huawei,

Samsung, Meizu і інших брендів на Android в тому, що вам не доведеться морочитися з настройками. Отже, послідовність налаштувань виглядає так:

 1. Вибір мови. Система запропонує вам перелік мов, які підтримує версія ОС. Від вас потрібно знайти в цьому списку потрібний, вибрати його, натиснути кнопку «Далі».
 1. Налаштування sim-карти. Якщо у вас смартфон з двома сімками, ви можете одночасно користуватися послугами київстар з дешевим роумінгом і лайфом. Або тільки мтс України, не використовуючи друге гніздо. Також в настройках sim-карти ви завжди можна включити переадресацію дзвінків. Для цього треба зайти в «Налаштування» → «Переадресація» → виберіть тип переадресації → введіть номер, на який будуть приходити дзвінки.
 1. Підключення до Wi-Fi. Вибравши потрібну мову, потрібно підключити телефон до Wi-Fi або мобільного інтернету 3g / 4g.
 • Для підключення до вай фай зайдіть в «Налаштування» → Wi-Fi → виберіть вашу домашню мережу → введіть пароль.
 • Щоб підключити мобільний інтернет на смартфоні з 3g , зайдіть в «Налаштування» → «Мобільний мережі» → «Включити передачу даних» → введіть пароль від Wi-Fi → натисніть «Підключити». Для настройки смартфона з 4g , вам потрібно відкрити пункт «Тип мережі» і в списку вибрати LTE.
 1. Перевірка підключення. Тут смартфон запропонує оновити прошивку / перенести дані з іншого пристрою. Якщо ці настройки вас не цікавлять, просто натисніть «Пропустити».
 1. Створення облікового запису Google. Щоб повноцінно використовувати будь-який телефон, створіть акаунт Google. Якщо він у вас вже є – введіть email і пароль.
 1. Установка програм. Якщо ви хочете зрозуміти, як налаштувати смартфон після скидання налаштувань, то зробити це просто. Після активації google-аккаунта система запропонує вам завантажити програми, які були встановлені на ваш минулий смартфон. Щоб це зробити, виберіть марку вашого минулого смартфона, відзначте потрібні програми або все, натисніть «Далі».
 1. Активація сервісів. Після додатків, система запропонує активувати сервіси Google. Радимо залишити галочки біля всіх пунктів, натиснути кнопку «Далі».
 1. Знайомство з інтерфейсом. Далі познайомтеся з основними елементами інтерфейсу та натискайте «Ок».
 1. Остаточна завантаження. Чекайте завантаження і установку всіх додатків. Це може зайняти від 1 до 30 хвилин.

Інтерфейс

Після завантаження додатків, з завданням «як налаштувати смартфон з нуля» ви впоралися. Звичайно, це не універсальний звід підказок, і на аксесуарах від Самсунг і Хуавей, та на китайському смартфоні він буде трохи відрізнятися.

Як налаштувати смартфон з ОС iOS

Як і Android-смартфон, новий iPhone теж потребує базових налаштувань. Вам потрібно:

 1. Включити айфон. Після включення, ви побачите привітання різними мовами. Далі просто дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 1. Налаштувати мову. У вас відразу з’явиться запит на вибір мови. Натисніть на потрібний пункт в списку. Після – виберіть саме вашу країну і регіон, так як це впливає на відображення дати, часу та іншої інформації на телефоні.
 1. Скористатися швидкими або ручними налаштуваннями.
 • Якщо у вас вже був смартфон на iOS 11, ви зможете налаштувати пристрій автоматично з функцією «Швидке початок». Для цього розмістіть два телефони поруч, а далі виконуйте інструкції на екрані.
 • Якщо іншого айфона у вас немає, натисніть «Налаштувати вручну».
 1. Активувати смартфон. Для цього встановіть з’єднання з Wi-Fi або увімкніть мобільний інтернет.
 • Для активації Wi-Fi, зайдіть в «Налаштування» → «Wi-Fi» → натисніть на назву потрібної мережі → введіть пароль при потребі.
 • Для активації мобільного інтернету: «Налаштування» → «Мобільний зв’язок» → «Мобільні дані».
 1. Налаштувати Touch ID або Face ID. Ці функції дозволяють розблокувати пристрій і робити покупки відбитком пальця або завдяки розпізнаванню особи. Натисніть «Продовжити» і дотримуйтесь інструкцій. Придумайте пароль з шести цифр. Він потрібен для Touch ID, Face ID і Apple Pay. Ви також можете вибрати пароль з чотирьох цифр або довільний, або взагалі обійтися без нього. Всі ці штуки налаштовуйте в «Параметри код-пароля».

Код -пароль

 1. Перенести дані або налаштувати по новому. При наявності резервної копії iCloud або iTunes, відновіть або перенесіть свої дані з вашого попереднього пристрою на новий. Якщо немає ні копії, ні іншого смартфона, вибирайте «Налаштувати як новий пристрій».
 1. Налаштувати Apple ID. Для цього потрібно ввести ідентифікатор і пароль. Або ж натиснути «Немає Apple ID або забули його?».
 1. Налаштувати Siri. Після Apple ID з’явиться запит на включення різних функцій. Визначтеся з тими, які вам знадобляться, відразу налаштуйте Siri.
 1. Налаштувати кнопку «Додому». Якщо ви власник iPhone 7 , iPhone 7 Plus , iPhone 8 , iPhone 8 Plus , ви можете налаштувати відгук кнопки« Додому »так, як вам подобається.
 1. Почати роботу. Після всіх налаштувань натисніть «Почати роботу». З цього моменту настройка смартфона після покупки завершена.

Основні настройки смартфона: пошта, будильник, повідомлення, екран

Після того, як ви налаштували смартфон з нуля, переходимо до основних опцій.

Пошта

Зараз ми докладніше зупинимося на створенні головного облікового запису в Google – поштою GMail. Щоб створити поштову скриньку, вам необхідно:

1) зайти в додаток GMail, далі ввести свої особисті дані, вибрати унікальну адресу електронної пошти і придумати надійний пароль;

2) ввести номер телефону в міжнародному форматі на випадок втрати доступу до аккаунту;

3) прийняти умови користування і політику конфіденційності, натиснувши кнопку «Приймаю»;

4) після цього ви побачите перелік сервісів, до яких у вас відкрився доступ після реєстрації адреси: ігри, музика, програми та т. д.

5) після перевірки вискочить вікно з пропозицією підписатися на новини від Google. Це можна зробити, натиснувши кнопку «Далі»;

6) після закінчення реєстрації ви автоматично потрапляєте в свою пошту. Далі можете налаштувати повідомлення, завантажити фото, придумати підпис.

Налаштування пошти

Якщо ви користуєтеся програмним пакетом MS Office, то радимо також завести аккаунт MS Outlook. Найчастіше його використовують в якості корпоративної пошти.

Відкрийте MS Outlook і слідуйте інструкції:

 1. Відкрийте вкладку «Файл» і в «Відомостях» виберіть «Додати обліковий запис».
 2. Далі програма запропонує автоматичні налаштування. Вам знадобиться всього лише ввести своє ім’я і прізвище, адреса електронної пошти та пароль.
 3. Outlook з’єднається з сервером і надасть доступ до поштової скриньки.
 4. Якщо ви налаштовуєте вручну, то потрібно буде прив’язати вже існуючу пошту.

Ви можете використовувати будь-який зручний поштовий клієнт як на Android, так і на IOS. Під час налаштування електронної пошти ваші кроки будуть практично однакові.

Повідомлення

День за днем ​​смартфон обростає великою кількістю додатків. Кожне з них запитує у вас дозвіл на відправку повідомлень. Погодьтеся, відволікатися на сотню повідомлень, звуків і банерів в день досить незручно. Тому нав’язливим додаткам варто відразу закрити доступ до панелі повідомлень. Це робиться таким чином: в настройках системи обираємо пункт «Додатки» ( «Повідомлення» в IOS) і блокуємо всі оповіщення від непотрібних програм. Також можна просто заборонити додаткам звуки.

Будильник

Якщо у вас iphone, то вам потрібно просто відкрити програму «Годинник», яка розташовується на робочому столі. Перейти у вкладку «Будильник» і натиснути знак «+», а потім встановити час і натиснути «зберегти». Простіший варіант – це попросити Siri налаштувати будильник. Наприклад, сказати «Розбуди мене завтра о 6:30».

будильник

На андроїд дана функція налаштовується так: шукаємо ярлик годин на робочому столі або віджет. Натискаємо на іконку будильника і активуємо його. Для цього тиснемо на «+», встановлюємо час і зберігаємо.

Модем

Смартфон також можна використовувати як модем. Щоб налаштувати роздачу вай фай з телефону потрібно:

1) переключити телефон на мобільний інтернет;

2) відкрити настройки і вибрати розділ «Ще» ( «Інші мережі»);

3) оберіть пункт «Режим модема» або «Wi-Fi-роутер і USB-модем» (залежить від ОС);

4) далі вводимо пароль для підключення до вашої мережі.

Екран

Apple дає можливість користувачам зробити дисплей комфортним для сприйняття. Є кілька опцій:

 • Теплий дисплей. Якщо малюнок занадто холодний, то можна накласти світлофільтр. Для цього натискаємо: Налаштування – Основні – Універсальний доступ – Адаптація дисплея – Світлофільтри.
 • Нічний екран. Смартфони Apple починаючи з iPhone 5s, iPhone 6 і т. д. мають функцію Night Shift, за допомогою якої можна налаштовувати екран в темний час доби. Щоб її включити, потрібно зайти в Настройки – Екран і яскравість – Night Shift. Далі можна задати часовий відрізок і яскравість екрану.
 • True Tone. iPhone X , iPhone 8/8 Plus адаптують колірну температуру в залежності від освітлення. Досить перейти в Настройки – Екран і яскравість – True Tone.

Щоб змінити налаштування екрану на андроїд-пристрої, потрібно відкрити Налаштування – Екран. Параметр багато в чому залежать від моделі смартфона. Наприклад, Samsung Galaxy S8 має режим поділу екрана . Щоб активувати цю функцію, виберіть Установки – Розширені функції – Multi Window.

GPS

Щоб смартфон зміг визначати ваше місце розташування і міг працювати як навігатор, потрібно налаштувати GPS. На андроїд це робиться так: заходимо в Налаштування – Місцезнаходження. Далі вибираємо відповідний вам режим: «За мережею», «За супутником GPS» або за всіма джерелами.

Налаштування GPRS

На IOS в основних налаштуваннях потрібно знайти пункт «Конфіденційність» і вибрати там «Служби геолокації». Далі включити їх, перетягнувши повзунок. Якщо вас цікавить, як налаштувати смартфон для дитини, то активація GPS один з головних пунктів. Так ви зможете визначати місце розташування смартфона, якщо дитина заблукала.

Поради щодо правильного налаштування популярних програм

Ми розібралися, як налаштувати смартфон на андроїд і IOS, тепер переходимо до додатків і популярних програм.

Месенджери. Для початку оберіть, яким додатком ви хочете користуватися: WhatsApp, Viber, Facebook Messenger, Telegram, Skype і т.д. Як правило, однією програмою тут не обходиться. При установці месенджерів, пристрій запитує ваш номер телефону та особисті дані. Коли програма встановлена ​​і обліковий запис створено, переходимо до налаштувань. По-перше, потрібно вирішити програмі доступ до контактів, мікрофона, камери і галереї. Потім налаштувати звуки сповіщень, мову.

VPN

Якщо ви бажаєте убезпечити свої дані, користуючись Wi-Fi в громадських місцях – встановлюйте vpn. Для цього треба зайти в AppStore або Google Play і скачати будь-яку програму, наприклад Avast SecureLine VPN. Або ж завантажте браузер Opera з вбудованим розширенням.

VR-окуляри. До пристроїв нового покоління можна підключити окуляри віртуальної реальності. Якщо у вас модель Google Cardboard, то настройка для vr зводиться до сканування QR-код через додаток Cardboard. Далі налаштування відбувається автоматично. У інших брендів vr-окулярів також є фірмові програми, які допомагають в управлінні гарнітурою.

З інструкцією, як налаштувати новий смартфон на андроїд або IOS, ви зможете самостійно підготувати ваш гаджет до роботи.

62017 0 cookie-check Як правильно налаштувати смартфон?

Читайте також:

Samsung vs. Apple – вибираємо смартфон серед популярних моделей брендів гігантів
Samsung vs. Apple - вибираємо смартфон серед популярних моделей брендів гігантів
13 Жовтня, 2018, 12:22 1278 10
Зміст: Samsung, Apple – особливості брендів, сильні і слабкі сторони мобільної техніки Порівняння ТОП 5 моделей кожного бренду. Інновації брендів і виняткові фішки Поради щодо...
Смотреть результаты
Компроміс надійності і продуктивності – кращі ноутбуки Asus в рейтингу COMFY
Компроміс надійності і продуктивності - кращі ноутбуки Asus в рейтингу COMFY
Зміст: Основні особливості бренду, ключові фішки та інновації На що звертати увагу при виборі ноутбука Asus ТОП 10 моделей: ігрові, офісні, ультрабуки Проблеми, які можуть...
Смотреть результаты
Краща передача кольору – ТОП новинок моніторів DELL за підсумками 2018 року
Краща передача кольору - ТОП новинок моніторів DELL за підсумками 2018 року
Компанія DELL, що займається виробництвом моніторів, вважає, що для кожного сегмента користувачів, повинна бути створена індивідуальна модель. Тому виробник створює окремі лінійки моніторів для повсякденного...
Смотреть результаты