search
Підписатися

logo

Смачне морозиво за 20 хвилин! – Рейтинг кращих морозивниць в магазині COMFY

13 Жовтня, 2018, 06:03 11

Магазинне морозиво вже давно втратило смак молока серед хімічних елементів, які подовжують термін придатності, надають йому смак. Це ще щастя, якщо в ньому взагалі будуть хоч сліди молока, воно давно вже замінено на пальмову олію і рослинні жири. Виходить, що десерт став сумнівним задоволенням. Хочете дізнатися смак справжнього морозива? Тоді приготуйте його самі в відповідному електроприладі в домашніх умовах, який необов’язково дорогий і окупиться дуже швидко. Спробуємо визначити, яка найкраща морозивниця для дому, і якими функції та характеристики може мати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Основні особливості техніки, які завдання виконує
 2. На що звертати увагу при виборі даного виду техніки
 3. ТОП 10 моделей даного виду техніки
 4. Поради по експлуатації пристрою
 5. ТОП 3 простих і смачних рецепта морозива в морозивниці

Основні особливості техніки, які завдання виконує

Морозивниця (фризер) являє собою компактний кухонний електроприлад з чашею для молока і додаткових інгредієнтів  і колотівки. Колотівка постійно обертається під час процесу приготування солодкої страви, створюючи ніжну масу огортаючи її кристалами льоду. Існує кілька різновидів морозивниць – механічні, автоматичні і напівавтоматичні.

Механічна морозивниця незручна тим, що вимагає вашої постійної участі в приготуванні десерту. Для початку мінімум на 12 годин вона ставиться в морозилку, щоб холодоагент, засипаний між стінками приладу, замерз. Після чого ємність наповнюється молоком і іншими складовими і переміщується вручну. Процес приготування в такій морозивниці займає дуже багато часу.

Напівавтоматична морозивниця

Автоматичні і напівавтоматичні об’єднуються в категорію електронних моделей. Моделі напівавтоматичних морозивниць, також вимагають попередньої заморозки, що не дуже зручно. Час перебування її в морозилці від 12 годин. Після того в неї додаються інгредієнти для морозива і включається автоматичне перемішування, тобто на цьому процесі і йде відміна з механічним електроприладом. Багато хто вважає найкращою напівавтоматичну морозивницю, так як ціна на неї значно нижче.

Модель автоматичної морозивниці працює повністю без вашого втручання. Перед початком приготування солодкого десерту її необхідно включити на деякий час, щоб холодильна установка, вбудована в стінки корпусу електроприладу, охолодила чашу, тобто без попередньої заморозки. В якості холодильної установки виступає компресор, наповнений фреоном. Після охолодження наповнюєте чашу потрібними інгредієнтами і включаєте таймер. Морозивниця сама все робить і автоматично відключається або подає сигнал, що процес приготування морозива підійшов до кінця. Морозивниця автомат дорожча, але і прискорює і полегшує процес готування молочного десерту.

 На що звертати увагу при виборі даного виду техніки

Щоб зрозуміти, як вибрати кращу побутову морозивницю для початку потрібно розібратися в технічних характеристиках і додаткових режимах, функціях, які пропонуються виробниками:

 1. Потужність. Напівавтоматичні електроприлади для приготування морозива без додаткових функцій приготування інших десертів в середньому мають потужність від 6 до 50 Вт. Цього цілком достатньо для приготування морозива, але чим менше потужність, тим довше воно буде вимішуватися. Компресійні моделі (автоматичні) більш потужні – від 135 до 200 Вт або трохи більше. Природно, що морозиво в таких приладах готується значно швидше – 25-35 хвилин. Є малопотужні міні морозивниці, що працюють від батарейок.
 2. Матеріал. Корпус морозивниці виготовляється з нержавіючої сталі, міцного пластику або алюмінієвої чаші з подвійними стінками. Електроприлади з металу коштують дорожче, ніж із пластику.
 3. Морозивниці 2 в 1. Функціональні кухонні прилади, які поєднують процеси для йогурту або для сорбенту, а не тільки готування морозива. Кухонний прилад 2 в 1 цілком може замінити окрему йогуртницю.

Морозивниця з двома чашами

 1. Чаші. У комплекті до електроприладів завжди йдуть чаші, при цьому є моделі з двома чашами, найчастіше в виготовлення морозива з приготуванням сорбета або йогурту . Ємності для приготування виробляються з харчового пластику або нержавіючої сталі високої якості. Металеві чаші більш вигідні через свою підвищеної міцності. Обсяг чаш може бути до 4 літрів, при цьому ємності до літра достатньо для приготування 4-6 порцій морозива.
 2. Морозивниця з віконцем. Оглядовий отвір допомагає оцінити ступінь готування десерту візуально.
 3. Морозивниця з таймером. Зручна функція для установки певного часу роботи електроприладу – складно забути, що ви готуєте морозиво. Присутній в деяких моделях морозивниць Ariete.

Ваша найкраща автоматична морозивниця може володіти всіми представленими характеристиками або бути простою, але дуже хорошою для побутового використання.

 ТОП 10 моделей даного виду техніки

Хочете дізнатися, яка найкраща морозивниця 2018? Тоді ознайомтеся з електроприладами, які в цьому році користувалися найбільшим попитом і стали кращими, за відгуками покупців. І так, ТОП 10 моделей морозивниць:

 1. Delonghi ICK5000. Краща автоматична морозивниця, яка створена для приготування морозива і сорбета. Потужний електроприлад – 230 Вт. Делонги – повністю автоматичний прилад з декількома режимами, чаші можна мити в посудомийній машині.

Морозивниця Delonghi ICK5000

 1. Ariete MOD638. Акуратна, невелика модель напівавтоматичного типу. Являє собою кухонний електроприлад з однією чашею, невеликої потужності, але достатньою для щодо швидкого приготування морозива.

 Морозивниця Ariete MOD638

 1. Clatronic ICM 3581. Виготовлений електроприлад з міцного пластику. Час приготування холодного десерту – 20-40 хвилин. Зручна невелика чаша, розбірна конструкція для забезпечення легкого догляду. Оснащена кришкою з отвором для закидання інгредієнтів.

Морозивниця Clatronic ICM 3581

 1. Cuisinart ICE40BCE. Напівавтоматичний кухонний прилад для приготування морозива. Оснащений двома чашами з міксером для перемішування холодного десерту з двома різними смаками. Чаши прозорі з об’ємом в 2 літри, в комплекті йдуть кришки з отвором для легкого додавання інгредієнтів. Основа для виготовлення морозива виготовлена ​​з нержавіючої сталі.

Морозивниця Cuisinart ICE40BCE

 1. Ariete MOD693. має два режими приготування – йогурт і морозиво. Основна чаша для десерту виготовлена ​​з алюмінію, самі чаші в комплекті пластикові. Модель компактна, не вимагає багато місця. Оснащена дисплеєм, з індикатором температури і цифровим таймером. Додатково в комплектацію входить пластикова ложка для морозива.

Морозивниця Ariete MOD693

 1. Fagor ICE-16. Невеликий напівавтоматичний електроприлад з таймером. Виготовляється з міцного харчового пластику. Час приготування морозива в середньому 30 хвилин. Чаша також пластикова об’ємом 1.6 літрів.

Морозивниця Fagor ICE-16

 1. Cuisinart ICE30BCE. Морозивниця з алюмінієвою чашею з подвійними стінками. Призначена для приготування всіх видів морозива і сорбета. Морозиво об’ємом 2 літри приготується в такому електроприладі всього за 20-30 хвилин.

Морозивниця Cuisinart ICE30BCE

 1. Vimar VIC-151. Електроприлад не більше ніж за 45 хвилин допоможе вам приготувати смачний десерт – морозиво і сорбет. Призводиться кухонний прилад з міцного пластику білого кольору. Оснащений дисплеєм, на якому відображається час до закінчення процесу готування і самим таймером.

Морозивниця Vimar VIC-151

9.Ariete MOD635. Компактна і акуратна морозивниця з пластика з однією чашею. Морожениця середньої потужності, яка готує холодний десерт за 25-30 хвилин. Оснащений віконцем для спостереження за процесом готування і таймером. Простий і лаконічний кухонний електроприлад..

Морозивниця Ariete MOD635

 1. Ariete 632 Сорбет. Напівавтоматичний прилад для приготування морозива потужністю 200 Вт. Час змішування холодного десерту близько 20 хвилин. Морозивниця нестандартної конфігурації з отвором для закидання інгредієнтів. Особливості моделі в додаткової функції – приготування сорбета.

 Морозивниця Ariete 632 Сорбет

Рейтинг кращих морозивниць – це поєднання якості, ціни і прихильності покупців. Можливо, в наступному році їх переваги зміниться і з’явиться новий список топових кухонних електроприладів.

Поради по експлуатації пристрою

Як і для іншої техніки для виготовлення морозива є експлуатаційні правила використання, які вбережуть вас від травми і поломки приладу:

Як користуватися виготовлення морозива

 • Не залишайте працюючу морозивницю поруч з дітьми і недієздатними людьми.
 • Обережно поводьтеся зі шнуром: зберігайте його у відсіку, якщо той передбачений, не підключайте над іншими нагрівальними приладами, стежте, щоб він не торкався води.
 • Перед миттям відключайте від мережі, якщо електроприлад не використовується, то також краще відключити.
 • Не займайтеся самостійним лагодженням через охолоджуючий елемент (фреону).
 • Під час роботи морозивниці не суньте пальці під лопаті колотівки.
 • Встановлюйте кухонний прилад тільки на рівну поверхню, якщо він впав, то треба швидко відключити від електромережі.
 • Не засовуйте в чашу для морозива сторонні тверді предмети, використовуйте її тільки для приготування десертів, які передбачені конструкцією приладу.

Такі нехитрі правила, допоможуть вам користуватися морозивницею багато років, без втрат її технічних можливостей і зовнішнього вигляду.

 ТОП 3 простих і смачних рецепта морозива в морожениці

Ті, хто колись пробував справжнє морозиво на молоці, вже знають, яким повинен бути його смак, для інших домашній холодний десерт стане справжнім відкриттям. Головне вибрати свій рецепт і не забути підготувати напівавтоматичну і механічну морозивницю, власники автоматичних приладів, просто зробіть, як в рецепті.

 1. Ванільний пломбір. Для його приготування вам знадобитися: 1 склянка цукру (250 гр), 150 гр жирних вершків (від 33%), 3 білки і 10 гр пакетик ванілі. У миску висипаємо 1/3 склянки цукру, заливаємо молоком і вершками. Після чого збиваємо отриману суміш блендером і ставимо на час в холодильник. Тепер робимо білковий крем із залишків цукру, трьох білків і ванілі. На передостанньому етапі обидві суміші змішуємо в одну, збиваючи міксером чи блендером до однорідної маси. Включаєте свою морозивницю, готову до процесу приготування морозива, і потихеньку вливаєте вийшлу субстанцію. Готуватися десерт буде протягом 30 хвилин, після чого пересипте морозиво в контейнер і поставте до холодильнику.

Рецепт ванільного пломбіру для приготування в морозивниці

 1. Шоколадний пломбір. Інгредієнти для приготування: півлітра вершків, склянка молока, 150 гр чорного шоколаду і велика ложка какао, 5 білків, цукру трохи більше половини склянки, дрібку солі. В окремих ємностях приготуйте: шоколадну помадку (250 мл вершків, какао і шоколад) і білкову суміш з молока, вершків, яєць і цукру. Остудіть обидві суміші і тільки після цього приступайте до їх змішування, добиваючись однорідної маси. Після чого суміш заливайте в мороженицу на 30-35 хвилин. Все, шоколадний пломбір зі смаком дитинства готовий.

Рецепт шоколадного морозива для приготування в морозивниці

 1. Морозиво без яєць. Алергія або не любов до яєць – не перешкода для приготування смачного морозива. Для цього рецепта вам знадобитися: 100 гр шоколаду, 2 великі ложки какао, вершки 33% півлітра і баночка згущеного молока.

Рецепт морозива без яєць для приготування в морозивниці

Спочатку потрібно розтопити шоколад на водяній бані з додаванням вершків, а в іншій ємності збити какао порошок зі згущеним молоком. Обидві суміші додати в один контейнер і збити, після чого можна вливати в морозивницю. Готується таке морозиво близько 20 хвилин.

62092 0 cookie-check Смачне морозиво за 20 хвилин! – Рейтинг кращих морозивниць в магазині COMFY

Читайте також:

Холодильники Bosch – рейтинг кращих моделей в каталозі COMFY
Холодильники Bosch – рейтинг кращих моделей в каталозі COMFY
13 Жовтня, 2018, 02:20 955 8
У 2018році компанія Bosch святкує 130-річчя з моменту свого заснування. У 1888 році 25-річний Роберт Бош відкрив у Штутгарді невеличку фірму з виробництва… двигунів внутрішнього...
Смотреть результаты
Як правильно налаштувати смартфон?
Як правильно налаштувати смартфон?
Зміст: Як правильно налаштувати новий смартфон після покупки Основні настройки смартфона: пошта, будильник, повідомлення, екран Поради щодо правильного налаштування популярних програм Підписуйтесь на наш Telegram-канал...
Смотреть результаты
Samsung vs. Apple – вибираємо смартфон серед популярних моделей брендів гігантів
Samsung vs. Apple - вибираємо смартфон серед популярних моделей брендів гігантів
Зміст: Samsung, Apple – особливості брендів, сильні і слабкі сторони мобільної техніки Порівняння ТОП 5 моделей кожного бренду. Інновації брендів і виняткові фішки Поради щодо...
Смотреть результаты