search
Підписатися

logo

DJI Air 2S проти Mavic Air 2: кращі багатофункціональні квадрокоптери

17 Червня, 2021, 10:20 0

DJI Air 2S є новинкою модельного ряду Air від DJI, і на даний момент це одна з найбільш сучасних та інноваційних моделей. Вона оснащена 1-дюймовим об’єктивом, здатна знімати відео у форматі 5,4К, володіє новою функцією MasterShots і багато іншого, тому знайти варіант краще виявиться непростим завданням. Але чим він відрізняється від свого попередника Mavic Air 2? У цьому матеріалі ми порівняємо їх, виділивши деякі з основних оновлень і розберемося, чому DJI Air 2S є найкращим квадрокоптером «все в одному».

Зміст статті

DJI Air 2S проти Mavic Air 2: 4 ключових поновлення

DJI Air 2S: оновлення «все в одному»

DJI Air 2S проти Mavic Air 2: 4 ключових поновлення

Проста зйомка з MasterShots

 DJI Air 2S                      Mavic Air 2

MasterShots                Не підтримує

Інтелектуальна зйомка

                                                          QuickShots                 QuickShots

DJI Air 2S  має одну з найбільш інноваційних функцій. Ця функція буде корисною для тих, хто любить знімати вражаючі фотографії. Функція називається MasterShots. По суті ця функція надає можливість зробити знімки найкращої якості, застосувавши всього пару натискань за найкоротший час.

корпус квардрокоптера

MasterShots можна розглядати, як поліпшений і доопрацьований варіант QuickShots, вона присутня в багатьох квадрокоптерах DJI. Але тоді, коли QuickShots пропонує лише один маршрут польоту раз, MasterShots об’єднує 10-15, вони виконуються по черзі, а в цей час квадрокоптер фокусується на вибраному об’єкті і робить запис. Після запису він здатний навіть автоматично створити відеокліп, який буде відредаговано, на нього накладається музика, фільтри, плавні переходи між кадрами. На вибір буде доступно більше 20 шаблонів, кожен з яких створювався професійними аерофотозйомниками.

квадрокоптер в руке

Така функція DJI Air 2S є надзвичайно потужним і зручним способом для кожного. Зйомка проводиться таким чином, яким це хочеться побачити в абсолютно будь-якому місці. З Mavic Air 2 доводиться користуватися QuickShots, або літати і проводити зйомку вручну, щоб досягти такого ж результату. Це займає значно більше часу, а в деяких випадках вимагає великого досвіду і навичок. Незалежно від того, новачок ви або досвідчений користувач, за допомогою MasterShots можна запросто отримати безліч кінематографічних кліпів на будь-яку тему. Таким чином можна зберегти більше часу для творчості і реалізації нових ідей.

 Ось ще: Квадрокоптер DJI FPV Combo  – гоночний дрон, який можна купити в Comfy!

Більше об’єктив – кращі результати

DJI Air 2S                           Mavic Air 2

Об’єктив     1-дюймовий об’єктив CMOS           ½-дюймовий об’єктив CMOS

Роздільна здатність відео

5.4K / 30fps, 4K / 60fps, 2.7K / 60fps,     4K / 60fps, 2.7K / 60fps, 1080p / 240fps

1080p / 120fps                               1080p / 120fps

Тоді, коли Mavic Air 2 як і раніше є потужним і універсальним пристроєм для якісно відзнятого матеріалу, DJI Air 2S піднімає цю планку завдяки 1-дюймовому об’єктиву CMOS і можливості проводити зйомку в форматі 5,4К.

камера квадрокоптера

З багатьох причин об’єктив більшого розміру має високе значення, він забезпечує більш високу якість і деталізацію в кожному кадрі. Можливості нічної зйомки DJI Air 2S стали краще порівняно з Mavic Air 2. Більш висока деталізація спостерігається як в світлих ділянках, так і в тінях. Це означає, що ми отримуємо більше можливостей при редагуванні знятого матеріалу.

Теж цікаво: Квадрокоптер – дорога іграшка або нове слово в аматорській відеозйомці, доставці, спорті …

Багато з найкрасивіших знімків, зроблених з квадрокоптера, робляться при слабкому світлі. Сценарії, такі як світанок, захід або темні міські пейзажі, тепер стануть чіткіше і яскравіше. Це означає, що з DJI Air 2S ніколи не буде невдалого часу для зйомки відмінних кінематографічних кадрів.

Передові технології для безпечного польоту

DJI Air 2S                             Mavic Air 2

Датчики                        APAS 4.0                               APAS 3.0

Система зондування

DJI Air 2S  – Датчики працюють в чотирьох напрямках – вверх, вниз, вперед, назад. Ефективна швидкість переднього зондування: 15 м / с

Mavic Air 2 – Датчики працюють в трьох напрямках – вниз, вперед, назад. Ефективна швидкість переднього зондування: 12 м / с

Порівняно з можливістю виявляти перешкоди Mavic Air 2, DJI Air 2S сприймає навколишнє середовище в чотирьох напрямках – вверх, вниз, вперед, назад. DJI Air 2S також обладнаний удосконаленою системою допомоги пілотам (APAS 4.0), яка дозволяє автономно уникати перешкоди в складних ситуаціях і при високій швидкості польоту.

квадрокоптер в полёте

Такі розширені можливості виявлення перешкод означають, що DJI Air 2S може уникати їх в автоматичному режимі краще, навіть якщо політ відбувається на високій швидкості. Фактично, така функція працює навіть при польоті в S-режимі, завдяки новим датчикам, які спрямовані вгору.

Корисно розуміти: Квадрокоптер. Що це і як його вибрати.

Однією з причин, чому виявлення перешкод є настільки важливим фактором для користувачів різного рівня підготовки, є те, що це дозволяє зосередитися на зйомці, а не турбуватися про оточуючі перешкоди. Користувач завжди повинен пам’ятати про оточення і середовище, де проводиться політ і літати безпечно, але автоматична функція важлива при спробі отримати кінематографічні знімки в складних умовах, таких як ліс або кам’яниста берегова лінія.

 Літає далі, знімає більше

Трансмісія

DJI Air 2S – Система передачі О3, дальність 12 км, передача 1080р

Mavic Air 2 – Система передачі OcuSync 2.0, дальність 10 км, передача 1080р

DJI Air 2S оснащений оновленою системою передачі О3 з використанням найсучаснішої технології OcuSync. Це означає, що максимальна дальність польоту збільшується з 10 км в Mavic Air 2, до 12 км, причому сигнал стає впевненіше. Антени на DJI Air 2S подвоєні для підтримки всеспрямованого прийому сигналу, забезпечуючи впевнений і стабільний сигнал, навіть коли квадрокоптер летить вище або далеко попереду.

квадрокоптер в небе

Сильний сигнал передачі вкрай важливий при управлінні квадрокоптером. Посилений сигнал означає, що користувач зможе летіти далі, а побачити більше. Це також означає підвищену безпеку, оскільки втрата сигналу менш імовірна. А завдяки каналу з малою затримкою, користувач може отримати точні знімки і рухи дрона, які вкрай необхідні.

DJI Air 2S: оновлення «все в одному»

Завдяки великому 1-дюймовому об’єктиву CMOS, оновленим автоматичним функціям, таким як MasterShots, а також поліпшеним функціям відстеження та безпеки, DJI Air 2S дійсно кращий квадрокоптер для аерофотозйомки в русі. І хоча Mavic Air 2 як і раніше є потужним інструментом, DJI Air 2S зарекомендував себе, як універсальний вибір «все в одному».

116192 0 cookie-check DJI Air 2S проти Mavic Air 2: кращі багатофункціональні квадрокоптери

Читайте також:

Електросамокат. Які переваги та недоліки?
Електросамокат. Які переваги та недоліки?
16 Червня, 2021, 04:57 3957
Коли мова заходить про міський транспорт, то кожен з нас може уявити   абсолютно різні пристрої. Хтось подумає про новий і швидкий автомобіль, хтось про місткий...
Смотреть результаты
Google Календар: 10 фішок і секретних функцій популярного застосунку
Google Календар: 10 фішок і секретних функцій популярного застосунку
Google Календар — зручний, простий у використанні і тому популярний застосунок для ведення справ і планування заходів. Він безкоштовний, дозволяє гнучко налаштовувати свій розклад і...
Смотреть результаты
Як зробити повітря будинку чистіше? Топ очищувачів від Comfy
Як зробити повітря будинку чистіше? Топ очищувачів від Comfy
Чи замислювалися ви над тим, як часто проводите прибирання в будинку? Можливо ви робите це регулярно або ж у міру необхідності. Але на скільки  ефективне...
Смотреть результаты