search
Підписатися

logo

Контролювати клімат всередині квартири легко зі зволожувачем повітря. Топ моделей

11 Червня, 2021, 03:36 0

Безсумнівно, клімат в будинку вкрай важливий не тільки з точки зору комфорту, але і здоров’я людини. Незважаючи на високу зайнятість сучасної людини, ми чимало часу проводимо в своєму житлі, тому вкрай важливо подбати про те, щоб у вашому домі кліматична обстановка була сприятливою. Але піклуватися про клімат всередині окремо взятого будинку або квартири лише виходячи з міркування температурного режиму недостатньо.

Зміст статті

WetAir MH-206WRC

Philips 2716/10

Deerma DEM-F628S

Zanussi ZH 2 Ceramico

Electrolux EHU-3715D

Крім температури в приміщенні на кліматичні умови, відчуття комфорту і, що більш важливо, стан здоров’я людини, може впливати ще й оптимальна вологість. Норми вологості можуть варіюватися в залежності від сезону. Так взимку допускається нормальний рівень вологості до 45%, але влітку він вже вище – до 60%. Однак, в будь-яку пору року рівень не повинен бути нижче 30%. Якщо це не так, слід контролювати рівень вологості штучно, наприклад, за допомогою зволожувача повітря.

Такий пристрій, швидше за все, відомий кожному, але не завжди ми розуміємо, чим відрізняються один від одного зволожувачі і який виявиться кращим. Ми вирішили розповісти вам про найпопулярніші і функціональні моделі, які сьогодні доступні у продажу.

 WetAir MH-206WRC

Нескладно зрозуміти, що робота зволожувача супроводжується випаровуванням деякої кількості води в повітря. Це означає, що при необхідності зволоження кімнати протягом тривалого терміну, навіть протягом одного дня, періодично необхідно додавати воду в резервуар зволожувача. Відповідно в таких випадках вкрай важливо вибрати модель з ємністю для води достатнього обсягу.

увлажнитель WetAir

Розглядаючи модель WetAir MH-206WRC, розуміємо, що при повному резервуарі зволожувач може працювати без доливання близько доби без перерви, адже він може вмістити в себе за раз до 5,8 літра, а витрата під час роботи не перевищує 300 мл / год. При цьому, на дисплеї зволожувача демонструватиметься поточний рівень вологості в приміщенні, завдяки чому можна розуміти який з доступних режимів використовувати.

WetAir дисплей

Керувати роботою зволожувача досить просто, це можна зробити на панелі управління, яка розташована на корпусі приладу, або за допомогою пульта дистанційного керування. Працює WetAir MH-206WRC тихо, орієнтовний рівень шуму досягає 25 дБ, що означає, його можна запросто використовувати навіть вночі, заважати відпочинку своїм шумом він не буде.

 • Для якої площі призначений зволожувач – до 35 м²;
 • Рівень шуму – 25 дБ;
 • Резервуар для води – 5,8 л;
 • Витрата води – 300 мл / год;
 • Потужність – 30 Вт.

 Philips 2716/10

При роботі з будь-якою брендовою технікою ми вправі очікувати чогось особливого. Це особливе полягає в застосуванні різних інновацій та технологій, над якими працює ціла бригада інженерів. Тому, купуючи техніку, вироблену відомим брендом, яким і є Philips, ми хочемо отримати якісь «плюшки», навіть якщо справа стосується такого простого пристрою, як зволожувач повітря.

увлажнитель Philips

І такі «плюшки» в моделі Philips 2716/10, безумовно, є. Однією з найбільш відомих технологій компанії Philips, які застосовуються  у зволожувачах і кліматичних станціях, є NanoCloud. Завдяки цій системі, зволоження відбувається за допомогою застосування вентилятора та спеціального фільтра, які поділяють вологу на найдрібніші частинки.

вода в увлажнитель

Частинки вологи настільки маленькі, що не можуть містити в собі мінерали, солі, бактерії, віруси або щось ще. Розподіл зволоженого повітря відбувається досить інтенсивно, завдяки роботі все того ж вентилятора. Але побічним ефектом такої системи є рівень шуму, вище, ніж у конкурентів – до 34 дБ. Зменшується рівень шуму в нічному режимі, коли інтенсивність зволоження трохи нижче, але і вироблений пристроєм шум куди менше.

Додатковою особливістю Philips 2716/10 є економічність. Під час своєї роботи, зволожувач витрачає всього лише 17 Вт, що вкрай ощадливо і не перевищує енергоспоживання звичайної лампочки освітлення.

 • Для якої площі призначений зволожувач – до 32 м²;
 • Рівень шуму – 34 дБ;
 • Резервуар для води – 2 л;
 • Витрата води – 200 мл / год;
 • Потужність – 17 Вт.

Deerma DEM-F628S

В сучасних умовах зайнятості ми дуже багато часу можемо проводити в приміщенні. Почасти це добре, адже з кондиціонером і очищувачем повітря в офісі або вдома, можна відчувати комфорт і не переживати про те, що на вулиці дуже жарко або холодно. Але, як не дивно, нашому організму потрібно сонце, а саме ультрафіолет. У своєму надлишку, він може бути навіть небезпечний, але певну норму наш організм повинен отримувати.

увлажнитель Deerma

Зволожувач Deerma DEM-F628S обладнаний вбудованим джерелом ультрафіолетового випромінювання, тому, крім підтримки повітря всередині квартири на належному рівні вологості, прилад допоможе нам не залишитися без необхідної норми ультрафіолету. Також така функція виявляється незамінною, якщо в будинку є рослини, наприклад, декоративні квіти.

дисплей Deerma

У конструкції зволожувача передбачений також і вбудований гігрометр, який повідомить на дисплеї про поточний рівень вологості повітря в приміщенні. Завдяки цій інформації, можна визначити, який з режимів інтенсивності зволоження використовувати. З огляду на використання ультразвукової технології зволоження, Deerma DEM-F628S не створює багато шуму – приблизно 35 дБ. Відповідно, комфорт під час роботи зволожувача не порушується.

 • Для якої площі призначений зволожувач – до 30 м²;
 • Рівень шуму – 35 дБ;
 • Резервуар для води – 5 л;
 • Витрата води – 300 мл / год;
 • Потужність – 25 Вт.

Zanussi ZH 2 Ceramico

Часом необхідність додаткового зволоження кімнати за допомогою зволожувача повітря може бути не такою гострою. Але, разом з тим, з огляду на коливання норми рівня зволоження в залежності від сезонності, може виникнути необхідність в періодичному або навіть нерегулярному використанні зволожувача. У таких випадках відмінним варіантом для покупки стають бюджетні і прості за своєю конструкцією прилади.

увлажнитель zanussi

Яскравим прикладом такого бюджетного приладу стає модель Zanussi ZH 2 Ceramico. Це невеликий, але акуратний зовні, зволожувач повітря, обладнаний механічним регулятором інтенсивності зволоження. З огляду на простоту конструкції і механічної панелі управління, Zanussi ZH 2 Ceramico не обладнаний вбудованим гігрометром і не вкаже поточний рівень вологості в приміщенні, але використовувати такий прилад максимально просто, крім іншого, його вартість невисока, порівняно з багатьма аналогами від конкурентів.

увлажнитель Zanussi разобран

Об’єм резервуара для води в зволожувачі становить всього 2 літри, а витрата води – 350 мл на годину. Це означає, що всього через якусь кількість годин нам може знадобитися провести долив в систему. Однак, ми на початку оповіді про Zanussi ZH 2 Ceramico згадали, що дана модель відмінно підходить для цілей не  найінтенсивнішого зволоження.

 • Для якої площі призначений зволожувач – до 20 м²;
 • Рівень шуму – 38 дБ;
 • Резервуар для води – 2 л;
 • Витрата води – 350 мл / год;
 • Потужність – 25 Вт.

Electrolux EHU-3715D

Те, що простий зволожувач повітря може бути функціональним, доводить модель Electrolux EHU-3715D .  Здавалося б, що нам може ще знадобитися від зволожувача крім створення в будинку необхідного рівня вологості повітря? Виявляється, є кілька додаткових функцій, які зовсім не стають зайвими під час експлуатації.

увлажнитель electrolux

Так, наприклад, Electrolux EHU-3715D має можливість підсвічування корпусу. Підсвічування може мати різні колірні рішення, які задаються на панелі управління. Воно не сильно яскраве, але в міру приглушене, завдяки чому таке підсвічування можна легко використовувати у вигляді нічника. Ця додаткова можливість відмінно підійде для тих, хто не звик засипати в непроглядній темряві або для тих, хто купує зволожувач для дитячої кімнати. Ще однією додатковою функцією зволожувача Electrolux EHU-3715D є іонізація повітря. Ця функція дозволяє ефективно очистити повітря від пилу, який швидше осідає на поверхні меблів, корисним чином впливає на якість повітря в кімнаті, що, безумовно, виявляється корисним, якщо в будинку є алергіки.

дисплей electrolux

Крім додаткових функцій, Electrolux EHU-3715D має ефективні показники своїх основних параметрів. Загальний обсяг резервуара для води становить 5 літрів при максимальній витраті до 450 мл на годину. Витрата електроенергії, вказана виробником, становить 110 Вт, але цей параметр враховує в собі підсвічування корпусу, іонізацію повітря і використання всього функціоналу зволожувача.

 • Для якої площі призначений зволожувач – до 50 м²;
 • Резервуар для води – 5 л;
 • Витрата води – 450 мл / год;
 • Потужність – 110 Вт.

Підведемо підсумок

У певних умовах рівень вологості в будинку може виявитися вище або нижче норми. При цьому, варто розуміти, що норматив такого рівня дуже нестабільний. В основному він залежить від сезонності, для зимового періоду нормально, коли в будинку вологість не перевищує 45-50%, а в теплі місяці норма може досягати 60-65%.

увлажнитель в интерьере

Однак, якщо вологість в приміщенні згідно певних причин падає, через це ви відчуваєте себе не кращим чином, порушується робота дихальних органів, дискомфорт відчувається в очах, шкіра лущиться, це все ознаки недостатньої вологості повітря. Щоб уникнути погіршення ситуації, необхідно створювати штучний контроль рівня вологості за допомогою зволожувача повітря. Найпопулярніші і затребувані моделі зволожувачів повітря наступні:

WetAir MH-206WRC – недорогий зволожувач з широким функціоналом і можливістю індикації поточного рівня зволоження;

Philips 2716/10 – зволожувач повітря з унікальною технологією зволоження NanoCloud;

Deerma DEMF628S – крім основної функції зволоження повітря в кімнаті, дана модель здатна забезпечити організм достатньою нормою ультрафіолету;

Zanussi ZH

2 Ceramico – недорогий і простий зволожувач, відмінно підійде для тих випадків, коли зволоження повітря не стоїть гострим питанням;

Electrolux EHU3715D

– функціональний зволожувач, який крім основних функцій, може виконувати роль нічника та іонізатора приміщення.

# Побутова техніка

115943 0 cookie-check Контролювати клімат всередині квартири легко зі зволожувачем повітря. Топ моделей

Читайте також:

Яку сушильну машину купити? 3 відмінні моделі сушарок!
Яку сушильну машину купити? 3 відмінні моделі сушарок!
11 Червня, 2021, 11:44 1131
Хороша сушильна машина для білизни — це справжнісінький скарб для господині, адже така техніка реально спрощує життя. З хорошою сушаркою на домашні клопоти витрачається значно...
Смотреть результаты
Хороші холодильники — ТОП-5 моделей літа 2021
Хороші холодильники — ТОП-5 моделей літа 2021
Коли ламається холодильник, і його поломка вже не передбачає ремонту, доводиться розв’язувати питання із придбанням нової техніки. І не просто вирішувати, а дуже швидко вирішувати,...
Смотреть результаты
Кращі пральні машинки із фронтальним завантаженням — ТОП-3 моделей літа 2021
Кращі пральні машинки із фронтальним завантаженням — ТОП-3 моделей літа 2021
Хороша пральна машина може відчутно полегшити життя, заощадити сили, час і гроші. Але тільки ось вибрати відповідну модель пралки — зручну, практичну, надійну, економну та...
Смотреть результаты