search
Підписатися

logo

Як зробити повітря будинку чистіше? Топ очищувачів від Comfy

11 Червня, 2021, 04:18 0

Чи замислювалися ви над тим, як часто проводите прибирання в будинку? Можливо ви робите це регулярно або ж у міру необхідності. Але на скільки  ефективне ваше прибирання? Останнє питання може здатися дивним, адже якщо після прибирання в будинку чисто, значить прибирання виявилося ефективним. Насправді підтримувати будинок в чистоті далеко не завжди достатньо лише за допомогою пилососа, ганчірки та швабри, часом виникає необхідність провести чистку повітря.

Зміст статті

Philips AC2729 / 50

Toshiba CAF-X33XPL

Philips AC1214 / 10 Xiaomi Mi Air Purifier 2C

Samsung AX34T3020WW / ER

Провітрювання, шляхом відкривання вікон може лише освіжити повітря, але не зробити його чистим, адже за вікном може бути ще більше забруднень, які будуть проникати в будинок. Найкращим рішенням щодо очистки повітря в будинку на сьогоднішній день стає кліматична станція, яку частіше називають очищувачем повітря.

Команда блогу Comfy підібрала для вас найбільш цікаві та функціональні моделі, про які розповімо докладніше.

Philips AC2729 / 50

Компанія Philips виробляє досить багато обладнання, яке покликане піклуватися про наше здоров’я. В асортименті вироблених компанією пристроїв значиться чимало медичної техніки. Відповідно, зовсім не дивно, що нашу добірку відкриває очищувач повітря саме від Philips.

Очищення повітря в даній кліматичній системі здійснюється за допомогою його прогону через систему фільтрів. В очищувачі Philips AC2729/50  їх відразу 4 – фільтр попереднього очищення, з активованим вугіллям, HEPA фільтр і мембранний. Завдяки такій системі модель очищувача здатна видалити з повітря 99,97% дрібного пилу, пилку, шерсть тварин, бактерії, віруси.

Контролювати роботу пристрою можна двома способами. Основний полягає в контролі роботи за допомогою панелі управління і дисплея, розташованого на корпусі пристрою. Тут можна встановити один з трьох режимів – загальний, алергени або сон. Дисплей здатний відображати інформацію про режими роботи очищувача Philips AC2729 / 50, але що не менш важливо, інформацію про стан повітря в приміщенні. Колірним індикатором прилад повідомить нам про якість повітря, де червоний колір означатиме поганий стан повітря, а синій – добрий. Другим способом управління роботою очищувача є його синхронізація зі смартфоном і дистанційне управління.

панель управления филипс

Крім очищення повітря, Philips AC2729 / 50 зможе підтримувати оптимальну для здоров’я вологість. Зволоження буде здійснюватись за допомогою фірмової запатентованої технології NanoCloud. Її суть полягає у випаровуванні вологи за допомогою мембранного фільтру. Частинки вологи, які утворюються, настільки дрібні, що не переносять з собою віруси, не містять в собі солі і мінерали.

Встановити бажаний рівень зволоження в приміщенні можна самостійно, в режимах роботи кліматичної станції їх 4 – 40%, 50%, 60% і 70%.

 • Як чистить повітря – система з 4 фільтрів;
 • Яку площу обслуговує – до 30 м²;
 • Чи є режим зволоження – є;
 • Скільки води витрачає – 500 мл на годину;
 • Як встановлюється – для підлоги;
 • Чи можна керувати зі смартфона – так.

Toshiba CAF-X33XPL

Японський виробник побутової техніки і електроніки також не відстає від своїх європейських конкурентів. Більш того, компанія Toshiba запропонувала унікальний очищувач повітря, який поєднує в собі ефективну очистку, доступний цінник і компактні розміри пристрою.

Toshiba CAF-X33XPL – це очисник, робота якого розрахована на габарити однієї середньої або в міру великої кімнати. Для очищення повітря в кімнаті використовується спеціальний фільтр, через який і проходить свою очистку повітря в приміщенні. Завдяки роботі очищувача, з повітря в кімнаті буде видалено близько 99,9% пилу і пилку, а через відведений час експлуатації, очищувач сам здатний повідомити вам про необхідність замінити фільтр.

система фильтров тошиба

Управляти очищувачем повітря Toshiba CAF-X33XPL можна за допомогою електронної панелі на корпусі, синхронізація зі смартфоном в даному випадку недоступна. Робота пристрою полягає в 4 режимах, які відрізняються між собою інтенсивністю очищення повітря. В налаштуваннях приладу також є турбо режим.

Крім очищення повітря, прилад здатний іонізувати його, що дозволяє видалити хвороботворні бактерії і алергени, а також за допомогою фільтрації нейтралізуються неприємні запахи.

Як чистить повітря – селективний HEPA фільтр;

Яку площу обслуговує – до 24 м²;

Чи є режим зволоження – немає;

Як встановлюється – для підлоги ;

Чи можна керувати зі смартфона – ні.

Philips AC1214 / 10

Багато засобів для очищення повітря розраховані на відносно невеликі приміщення до 20-30 м ². Але що робити, якщо провести очищення повітря необхідно на більшій площі? Невже для цього буде потрібно купувати кілька очищувачів? З огляду на те,що вартість очищувача повітря чимала, доводиться вишукувати альтернативні варіанти. І такі варіанти знаходяться, адже один очищувач Philips AC1214/10  здатний працювати в приміщенні площею до 63 м².

Очиститель филипс

Однією з найцікавіших особливостей даної моделі є те, що такий очисник здатний давати інформацію про якість повітря в приміщенні. Реалізовано це за допомогою колірного індикатора, який покаже, наскільки чисте повітря в будинку. Якщо ж повітря виявляється недостатньо чистим, прилад буде здатний провести чистку за допомогою системи фільтрів на одному з 4 доступних режимів.

Досить цікавим рішенням в Philips AC1214 / 10 виглядає застосування технології AeraSense. Така технологія має на увазі наявність датчика, який визначає, як змінюється якість повітря в будинку і, таким чином, контролюється інтенсивність роботи очищувача. Як тільки якість повітря стає неприпустимою, система реагує і інтенсивність очищення повітря підвищується.

Очиститель филипс ночью

Під час своєї роботи, очищувач повітря Philips AC1214 / 10 здатний видаляти спори цвілі, пилок, пилових кліщів, пил, запахи, бактерії, віруси, шерсть тварин, алергени.

 • Як чистить повітря – система фільтрів;
 • Яку площу обслуговує – до 63 м²;
 • Чи є режим зволоження – немає;
 • Як встановлюється – для підлоги ;
 • Чи можна керувати зі смартфона – так.

Xiaomi Mi Air Purifier 2C

Найважливішими параметрами і характеристиками будь-якого очищувача повітря є його система фільтрів і продуктивність. Під продуктивністю мається на увазі максимальна площа, на якій зможе очищати повітря прилад і той об’єм повітря, який зможе обробити очищувач за одиницю часу. Безумовно, з сукупності основних параметрів і характеристик, в результаті, формується цінник на прилад.

Очищувач повітря  Xiaomi Mi Air Purifier 2C відрізняється досить ліберальною вартістю, завдяки чому цей пристрій можна віднести до класу бюджетних, але при цьому може здивувати його функціонал і, так звана, продуктивність. Так, наприклад, провести повне очищення повітря в приміщенні до 30 м² пристрій зможе приблизно за 10 хвилин. При цьому очищувач даної моделі постійно аналізує якість повітря в кімнаті і колірним індикатором повідомляє нам про рівень забруднення.

Очиститель сяоми в интерьере

Високої швидкості очищення вдалося досягти завдяки не тільки ефективній системі фільтрації, але і самій системі роботи приладу. Так, очищувач Xiaomi Mi Air Purifier 2C проводить забір повітря для очищення в нижній частині корпусу з підлоги і над нею. Верхня частина корпусу випускає чисте повітря і створює своєрідний вихор. Завдяки такому вихору, свіже й чисте повітря швидко поширюється по дому, дихати таким повітрям легше, пил, запахи, бактерії і алергени видаляються.

 • Як чистить повітря – HEPA фільтр;
 • Яку площу обслуговує – до 30 м²;
 • Чи є режим зволоження – немає;
 • Як встановлюється – для підлоги;
 • Чи можна керувати зі смартфона – ні.

Samsung AX34T3020WW / ER

«Золоту середину» пропонує нам популярний корейський виробник у вигляді моделі  Samsung AX34T3020WW/ER.  Розглядаючи такий прилад, переконуємося, що ефективність далеко не завжди пов’язана з великою кількістю функцій, адже очищувач від Samsung створений суто для того, щоб якісно очищати повітря в нашому будинку.

очиститель самсунг

Для початку Samsung AX34T3020WW / ER проаналізує якість повітря в будинку і повідомить нам про результати за допомогою колірного індикатора. Згідно зі шкалою очищувача, ми отримаємо один з чотирьох варіантів, від чистого повітря, до сильно забрудненого. Далі очищувач зробить очистку повітря і через якийсь час у нас буде можливість побачити результат роботи приладу на тому ж колірному індикаторі.

Панель управления самсунг

Очищення повітря в Samsung AX34T3020WW / ER здійснюється завдяки системі з трьох фільтрів, які допомагають боротися з пилом, алергенами, бактеріями, пилком, а також позбавлять повітря від неприємного запаху. Контролювати якість повітря в будинку на належному рівні допоможе автоматичний режим, який буде аналізувати якість повітря постійно і підтримувати його чистоту.

Практичність і простота Samsung AX34T3020WW / ER забезпечує не тільки зручність управління очищувачем, але і подальшу заміну фільтрів. Коли настає час замінити їх, зробити дану операцію можна самостійно навіть не володіючи достатнім досвідом.

 • Як чистить повітря – система з 3 фільтрів;
 • Яку площу обслуговує – до 34 м²;
 • Чи є режим зволоження – немає;
 • Як встановлюється – для підлоги ;
 • Чи можна керувати зі смартфона – ні.

Підведемо підсумок

Основним напрямком в роботі сучасного очищувача повітря, є видалення з нього частинок PM2,5. Це своєрідні частинки, які засмічують повітря і не сприяють нашому міцному здоров’ю. Вони в 30 разів менше діаметра людського волосся, відповідно ніяк не уловлюються нашим зором. Найефективніші очищувачі повітря мають можливість практично повністю видаляти з атмосфери подібні забруднення.

В нашу добірку потрапили найбільш оптимальні з них, виходячи з функціоналу, ефективності та якості роботи. Добірку ми робили, спираючись на власний досвід і практичний аналіз, тому вона може здатися суб’єктивною.

Philips AC2729 / 50 – багатофункціональний прилад, який крім очищення повітря ще здатний його зволожувати;

Toshiba CAF-X33XPL – бюджетний прилад, розрахований на невелику площу, але вкрай ефективний у своїй роботі;

Philips AC1214 / 10 – невеликий очищувач, який здатний очистити повітря на максимально великому просторі;

Xiaomi Mi Air Purifier 2C – пристрій з найбільш цікавою технологією поширення очищеного повітря;

Samsung AX34T3020WW / ER – максимально простий, практичний і ефективний очищувач середнього класу.

# Побутова техніка

115945 0 cookie-check Як зробити повітря будинку чистіше? Топ очищувачів від Comfy

Читайте також:

Контролювати клімат всередині квартири легко зі зволожувачем повітря. Топ моделей
Контролювати клімат всередині квартири легко зі зволожувачем повітря. Топ моделей
11 Червня, 2021, 03:36 995
Безсумнівно, клімат в будинку вкрай важливий не тільки з точки зору комфорту, але і здоров’я людини. Незважаючи на високу зайнятість сучасної людини, ми чимало часу...
Смотреть результаты
Яку сушильну машину купити? 3 відмінні моделі сушарок!
Яку сушильну машину купити? 3 відмінні моделі сушарок!
Хороша сушильна машина для білизни — це справжнісінький скарб для господині, адже така техніка реально спрощує життя. З хорошою сушаркою на домашні клопоти витрачається значно...
Смотреть результаты
Хороші холодильники — ТОП-5 моделей літа 2021
Хороші холодильники — ТОП-5 моделей літа 2021
Коли ламається холодильник, і його поломка вже не передбачає ремонту, доводиться розв’язувати питання із придбанням нової техніки. І не просто вирішувати, а дуже швидко вирішувати,...
Смотреть результаты