search
Підписатися

logo

6 секретів ручних пилососів

30 Червня, 2021, 05:29 0

Часом ми не замислюємося над тим, що будь-яка побутова техніка має свої власні особливості, які не завжди відразу відкриваються нашому оку і далеко не завжди стають очевидними. Ми не просто можемо не знати всіх нюансів окремо взятої техніки, але і не використовувати через це всі можливості пристрою. Взяти, приміром, новомодний пилосос стік, який ще називають ручним пилососом.

Зміст статті

Секрет №1. Ручний пилосос може бути універсальним

Секрет №2. Тип живлення ручного пилососа може відрізнятися

Секрет №3. Ручний пилосос може бути автономним і не дуже

Секрет №4. Ручний пилосос може мати кілька режимів роботи. Що це означає?

Секрет №5. У комплекті ручного пилососа може бути більше однієї насадки

Секрет №6. Кожен ручний пилосос має свої фішки і особливості

Такий вид пилососа став вкрай модним і популярним відносно недавно, адже раніше такі пристрої вважалися слабопотужними, мовляв, що вони там прибрати зможуть. Але, насправді, це вкрай ефективні і, що не менш важливо, зручні пилососи. А чи все ми про них знаємо і розуміємо? Упевнений, що зможу відкрити вам кілька секретів, знаючи які, можна більш правильно вибрати для себе відповідну модель.

Секрет №1. Ручний пилосос може бути універсальним

Проводячи ретельне прибирання в будинку, ми не тільки збираємо пил і сміття з підлоги, але і миємо її, пилососимо меблі, прибираємо шерсть домашніх вихованців, миємо вікна та інше. Чи зможемо ми зробити всі ці маніпуляції всього одним пилососом? Насправді це можливо, хоч і не кожним з них.

ручной пылесос в комнате

Першочерговий секрет стіка полягає в його універсальності. Так, деякі ручні пилососи будуть здатні лише на сухе прибирання підлоги. Такі моделі допоможуть нам пропилососити поверхню підлоги традиційним способом. Більшість з них обладнано обертовим валом всередині щітки, який допомагає збирати шерсть вихованців.

Важливе питання: Як доглядати за пилососом, щоб він служив довго?

Інші пилососи зможуть не тільки провести сухе прибирання, але і допомогти освіжити приміщення вологим прибиранням. Для цього в конструкції щітки передбачена можливість установки на неї колби, в яку заливається вода або миючий розчин. У процесі прибирання, рідина порційно подається на підлогу, а попередньо встановлена ​​ганчірка або мікрофібра, протирає її. Такий метод виявляється більш зручним і ефективним, ніж прибирання звичайною шваброю.

ручной пылесос с паром

Є ще моделі, які здатні провести парове прибирання поверхонь, в тому числі і підлоги. Пара не прибере сміття, але допоможе розм’якшити застарілі забруднення і проведе антиалергенну чистку підлоги. Після обробки парою, цей же паровий стік збирає сміття в свій контейнер.

Секрет №2. Тип живлення ручного пилососа може відрізнятися

Якщо ми твердо вирішили проводити прибирання ручним пилососом, а не простим віником, варто розуміти, що такий тип пристрою повинен від чогось живитися. Але наступний секрет стіка полягає зовсім не в тому, що для його роботи необхідна електроенергія, адже це, я так, думаю, абсолютно очевидно для кожного з нас. Другий секрет такого типу пилососа полягає в тому, що існують моделі пилососів, які можуть працювати від різного типу живлення.

уборка ручным пылесосом

Так, наприклад, ручний пилосос певних моделей повинен бути постійно підключений до розетки, а його маневреність може обмежуватися довжиною кабелю живлення. Але, як правило, мережеві пилососи мають досить довгий кабель живлення і незручності не виникає. Найчастіше такий тип живлення мають або недорогі бюджетні моделі, які не оснащуються акумулятором, щоб мати менший цінник, або моделі з парогенератором.

уборка ручным пылесосом на мебели

Але більше поширені акумуляторні пилососи. Такі пристрої мають потребу в регулярному заряджанні, але потім протягом певного часу працюють без підключення до мережі, наше переміщення під час прибирання вдома не буде обмежуватися довжиною кабелю і розташуванням розеток в будинку. Це досить зручно, тому модельний ряд стіків саме з таким типом живлення  найбільш широкий.

 Ще про автономність: 8 ручних пилососів, які можуть працювати довго;

Окремої згадки заслуговують автомобільні ручні пилососи, які також можуть бути як акумуляторними, так і мережевими. Але останній варіант живиться не від розетки, а від прикурювача в автомобілі.

Секрет №3. Ручний пилосос може бути автономним або не дуже

З огляду на те, що акумуляторні стіки найбільш поширені, наступний секрет криється у використанні саме таких пилососів. Варто чітко розуміти, якщо ми маємо справу з акумуляторним ручним пилососом, це означає, що періодично такий прилад необхідно заряджати. Якщо цього не робити регулярно, то в самий незручний момент заряд батареї може закінчитися, наприклад, в середині прибирання. Ми будемо змушені призупинити роботу і чекати, поки заряд акумулятора буде відновлений.

пылесос возле докстанции

Але відразу ж виникає питання щодо автономності пилососа. Чи достатньо одного повного заряду такого пристрою для прибирання цілого будинку або квартири? Чи не потрібно дозаряджати пилосос в процесі прибирання? І тут відповідь однозначною бути не може. Один і той же пилосос може працювати протягом більше півгодини і не вимагати підзарядки, а може розрядитися вже через 10 хвилин прибирання.

Давайте розберемося: Плюси і мінуси ручного пилососа, порівняно зі звичайним

Найчастіше під час прибирання, ми використовуємо ручний пилосос на середньому режимі, чого вистачає на 20-30 хвилин, в залежності від моделі пилососа. Упевнений, що такого часу буде цілком достатньо для прибирання середнього або навіть великого будинку. У разі, якщо ми перемикається на низький режим, то прибирання можна продовжити більш ніж на півгодини, а окремі моделі можуть працювати до години без підзарядки.

Уборка лестниц пылесосом

Найбільш швидко стік розрядиться, якщо використовувати його на максимальних обертах. Відповідно, при покупці нового ручного пилососа, не забувайте про секрет автономності та обов’язково уточніть, як довго може працювати пилосос без підзарядки.

До речі! Продовжити автономність пилососа можна, купивши модель зі знімним акумулятором, і попутно докупити запасний. Так час автономності збільшується вдвічі, адже як тільки один акумулятор вичерпається, на його місце встановлюється другий.

Секрет №4. Ручний пилосос може мати кілька режимів роботи. Що це означає?

Ми вже встигли з’ясувати, що автономність пилососа залежить не тільки від ємності акумулятора, але і від режиму, в якому він працює. Відповідно, розуміємо, що режимів роботи в ручному пилососі може бути кілька. Суть і відмінність режимів роботи пилососа полягає в тому, наскільки потужно він буде працювати. Це досить корисна можливість, адже в залежності від типу підлогового покриття, в одному випадку багато потужності не потрібно, а в іншому, навпаки.

Дисплей ручного пылесоса

Так, якщо ми прибираємо підлогу з ламінату, паркету або плитки, то можна використовувати стік на мінімальній потужності або на середній. Але як тільки справа стосується густого килима або навіть ковроліну, потужність може знадобитися максимальна або навіть турбо-режим.

Що ще може стік: Топ-4 ручних пилососів з вологим прибиранням

Управління режимами роботи пилососа, якщо їх більше одного, відбувається на панелі управління, яка розташована на верхній частині пилососа. У найбільш простих моделях перемикання режимів не передбачено і стік постійно працює в одному режимі. У більш функціональних моделях може бути від двох режимів до чотирьох, більше рідко.

Зрозуміти який з режимів включений в дану хвилину також можна побачивши індикацію на панелі управління. Це може бути мінімальний режим, середній, максимальний або турбо-режим. Тут же буде наочно показано рівень заряду батареї.

Секрет №5. У комплекті ручного пилососа може бути більше однієї насадки

Різні покриття вимагають індивідуального підходу до себе. Якщо протягом усього прибирання використовувати лише одну насадку, то десь прибирання виявляється ефективним, але в інших місцях результат може виявитися гірше. Так, для прибирання ламінату необхідна одна насадка, для прибирання килима або паласу, її слід замінити на іншу, а якщо поставити мету прибрати всю шерсть домашнього улюбленця, то може знадобитися ще третій варіант щітки.

основная щётка ручного пылесоса

Багато з нас звикли бачити ручний пилосос у вигляді, так званого, електричного віника, який обладнаний певною насадкою-щіткою. У свідомості сформувалася думка про те, що це єдина насадка в комплекті. Однак, ми готові розкрити вам один з найбільш важливих секретів пилососів-стіків! Якщо уважніше розглянути комплектацію такого пилососа, то в коробці можна знайти додаткові щітки і насадки.

щётка с валом

Так, в асортименті практично завжди присутя насадка для важкодоступних місць, щілинна щітка. Вона допоможе провести прибирання у вузьких місцях, біля плінтуса. Може також знадобитися стельова насадка, вона довга і за її допомогою можна запросто прибрати сміття на стелі, зібрати павутину. Для збору вовни відмінно підійде міні-турбощітка, яка ефективно намотує всю шерсть на свій вал.

Чтиво: Огляд на ручний пилосос Rowenta Air Force Flex 560 RH9471WO

Крім щіток, якщо в функціоналі пилососа передбачена можливість вологого прибирання, в комплекті обов’язково буде окрема щітка для вологого прибирання з резервуаром для води або окремий резервуар, який встановлюється на основну щітку.

Секрет №6. Кожен ручний пилосос має свої фішки і особливості

Багато моделей стіків стають унікальними завдяки певним особливостям та інновацям. Нерідко інновації розробляються цілою командою інженерів, а найбільш вдалі розробки стають притаманними якомусь одному бренду. Відповідно, якщо на етапі вибору ручного пилососа ви вагаєтеся і не можете вибрати одну з декількох моделей, індивідуальні фішки і особливості можуть стати вагомим аргументом на користь конкретного пилососа.

Ручной пылесос на стене

Які ж особливості може мати звичайнісінький ручний пилосос?

  • Ручка пилососа згинається-ця технологія називається Flex і застосовується в пилососах Rowenta. Досить вдале рішення в тому випадку, коли необхідно пропилососити підлогу під ліжком або під столом. Але щоб не нахилятися в цей момент, ручку стіка можна зігнути і з легкістю дотягнутися до кожного куточка.
  • Знімний і змінний акумулятор – батарея в деяких пилососах може бути знімною. Це дуже зручно, якщо є запасний зразок акумулятора, адже так в процесі прибирання, якщо акумулятор вичерпався, ми зможемо його запросто поміняти на запасний, не потрібно зупиняти процес. Ця можливість найчастіше застосовується в пилососах Samsung і Bosch.
  • Підсвічування на щітці – подібна інновація здатна допомогти в ефективному прибиранні, адже так ми краще здатні бачити навіть найдрібніше сміття, яке залишилося на підлозі. Підсвічування щітки також корисне при прибиранні під ліжком або під меблями, де світла мало. Найчастіше таку особливість мають пилососи Philips, Rowenta, Electrolux.
  • Настінне кріплення – зберігати ручний пилосос, не розбираючи його, дуже зручно на стіні. Просто встановлюємо його в спеціальні кріплення, так він не займає багато місця, заряджається безпосередньо на стіні, тут же зберігаються і всі насадки.

Завершення

З огляду на різке зростання  популярності ручних пилососів і підвищеного попиту на подібний тип пристрою, модельний ряд різних виробників істотно розширився. Через це у пересічного покупця можуть виникнути складнощі з вибором серед великого асортименту. Ми вирішили спростити процедуру вибору і покупки стіка, розповівши вам про основні секрети, які ви, можливо, не знали до цього.

Уборка дома ручным пылесосом

Розуміючи суть кожного з шести секретів і знаючи особливості окремих моделей, можна без зайвих зусиль та витрат часу вибрати найбільш підходящий пилосос, який буде ефективно справлятися зі своїми основними завданнями.

116389 0 cookie-check 6 секретів ручних пилососів

Читайте також:

Домашня кав’ярня. Кращі кавомашини для дому
Домашня кав'ярня. Кращі кавомашини для дому
29 Червня, 2021, 07:03 1496
Будучи справжнім поціновувачем кавового напою, розумієш, як складно домогтися ідеального смаку і аромату цього напою. Особливо це очевидно тоді, коли не просто вирушаєш в найближчу...
Смотреть результаты
Електричні зубні щітки – Переваги та недоліки
Електричні зубні щітки - Переваги та недоліки
Будь-яка тема, що стосується здоров’я людини, вельми делікатна і вимагає пильної уваги. Особливо актуально це, якщо справа стосується зубів, адже в усьому світі знайдеться мало...
Смотреть результаты
DJI Air 2S проти Mavic Air 2: кращі багатофункціональні квадрокоптери
DJI Air 2S проти Mavic Air 2: кращі багатофункціональні квадрокоптери
DJI Air 2S є новинкою модельного ряду Air від DJI, і на даний момент це одна з найбільш сучасних та інноваційних моделей. Вона оснащена 1-дюймовим...
Смотреть результаты