search
Підписатися

logo

Ручний пилосос. Топ-6 найкращих варіантів

05 Липня, 2021, 10:33 0

Вибір побутової техніки не є легким заходом, адже спочатку необхідно ознайомитися з теоретичною інформацією, з тими параметрами і характеристиками, які властиві даній техніці, а потім ретельно вивчити весь асортимент найбільш підходящих моделей. Враховуючи величезний вибір різних брендів та широкий модельний ряд, не дивно заплутатися у всьому цьому різноманітті. Але, в будь-якому випадку, вкрай не хочеться помилитися та придбати невідповідну техніку.

Особливою популярністю та народним визнанням сьогодні користуються ручні пилососи. У народі їх ще називають стіками. Вони дуже легкі, зручні та маневрені, прибирати за їх допомогою набагато легше, ніж за допомогою традиційних пилососів. І повертаючись до першого абзацу, варто зауважити, що різноманіття модельного ряду різних ручних пилососів може запросто заплутати недосвідченого покупця.

Блог Comfy вкотре бере на себе відповідальність і пропонує найбільш функціональні та популярні моделі ручних пилососів, щоб полегшити ваш складний вибір.

Ручний пилосос Bosch BBS711ANM

Варто відразу помітити, що сучасний пилосос ручний може бути досить універсальним. Його універсалізм проявляється у можливості проведення не тільки традиційного сухого прибирання, а й вологого. Саме таким універсальним стиком Bosch BBS711ANM.

До речі, основна насадка для сухого прибирання підлоги має якусь особливість, вона оснащена спеціальним підсвічуванням, яке покликане допомогти нам розглянути абсолютно всі порошинки на підлозі і не пропустити ні найменшої цятки. Дуже зручно, особливо коли справа стосується прибирання простору під меблями, адже світла там дуже мало і погано видно, чи все прибрано.

Однак, відомим пилосос Bosch BBS711ANM робить зовсім не щітка з підсвічуванням. Трубка пилососа може згинатися у потрібний момент. Цей найнеобхідніший момент настає тоді, коли необхідно пропилососити і прибрати підлогу під ліжком, комодом, столом та інше. Так ми просто проникаємо пилососом під меблі, але при цьому нам вже не потрібно нахилятися.

Крім іншого, пилосос Bosch BBS711ANM відрізняється високою автономністю, адже може працювати без підзарядки протягом 40 хвилин і легкістю, важить він 3 кг.

 • Вид збирання – суха та волога;
 • Кількість режимів роботи – 2 режими;
 • Пилозбірник – 3 л;
 • Рівень шуму – 82 дБ;
 • Автономність – до 40 хвилин (10 хвилин у турборежимі);
 • Вага – 2,9 кг.

Ручний пилосос Bosch BSS8224

Акумуляторний пилосос серії Bosch Unlimited Gen2 з новою вдосконаленою батареєю, двигуном та насадкою забезпечує виняткову довговічність та універсальність.

Ніколи не турбуйтеся про те, що заряд пилососу Bosch BSS8224 закінчиться при збиранні завдяки змінним акумуляторам та швидкому зарядному пристрої.

Насолоджуйтесь покращеним очищенням та більш тихою роботою зі щіткою Bosch AllFloor HighPower із вбудованим LED освітленням!

Цифровий трифазний синхронізований дизайн двигуна TurboSpin суперефективний, на 32% легше і на 50% швидше, а також має вдосконалену швидкість до 82 000 об/хв для максимальної ефективності очищення та простоти використання.

Заряджайте в 5 разів швидше, ніж із традиційною док-станцією, зарядний пристрій пилососу Bosch BSS8224 дозволяє легко підтримувати 100% заряд акумуляторів Bosch 18 В, завдяки чому пилосос готовий до роботи у будь-який момент.

Змінний акумулятор Power for ALL, який входить до частини 18-вольтової системи Bosch (зелена лінійка продуктів), є універсальним рішенням для живлення кількох пристроїв.

Ручний пилосос Bosch BCS612KA2

Враховуючи той факт, що багато хто з нас може бути стурбований застосуванням акумуляторного пилососа, вкрай важливим фактором у виборі нового пристрою є автономність і ємність акумулятора. Адже дійсно, мало кому сподобається, коли його пилосос розрядиться в самому розпалі прибирання, яке необхідно перервати і розташувати пилосос для підзарядки, яка може тривати не одну годину.

Однак, зважаючи на такі ризики, чудове рішення пропонується в моделі Bosch BCS612KA2, адже ця модель обладнана знімним акумулятором, який можна запросто замінити на запасний у процесі прибирання, якщо заряду одного виявилося недостатньо. Варто зауважити, що акумулятори пристроїв Bosch універсальні, тому якщо у вашому господарстві є інструменти або садовий інвентар цієї компанії, варто розуміти, що акумулятори взаємозамінні.

Однак, якщо таких у господарстві немає, то передчасно засмучуватися також не варто, адже в комплектації Bosch BCS612KA2 передбачено відразу два знімні акумулятори. Таким чином, автономність цього пилососа відразу стає вдвічі більшою, ніж у конкурентів.

Незважаючи на те, що пилосос призначається тільки для сухого прибирання і волога не передбачена, він все одно досить універсальний. В асортименті насадок, крім основної турбо-щітки, в коробці знайдеться щітка для меблів, щітка-пензлик і щілинна насадка.

 • Вид збирання – суха;
 • Кількість режимів роботи – 2 режими (1 режим + турборежим);
 • Пилозбірник – 0,3 л;
 • Автономність – до 30 хвилин (8 хвилин у турборежимі);
 • Вага – 2,3 кг.

Миючий пилосос Samsung VS20A95973B/EV

На окрему згадку заслуговує потужність пилососа, адже не багато хто знає і розуміє, що в процесі розгляду такого пристрою, як пилосос (будь-якого типу), необхідно враховувати два показники потужності – споживана потужність і потужність всмоктування. У співвідношенні цих двох показників можна визначити ефективність вибраного пилососа.

Але ось невдача, далеко не всі виробники сьогодні надають нам інформацію про те, який рівень потужності мають їхні вироби. Явним винятком із правил стає пилосос Samsung VS20A95973B/EV, потужність якого досягає неймовірних для стику 210 Вт. З таким показником ця модель цілком здатна тягатися практично на рівних з традиційними пилососами, але кардинально обігруючи їх маневреністю та зручністю використання.

Samsung VS20A95973B/EV практичний та зручний не тільки завдяки своїй потужності та ефективності, але й у зручності зберігання. У комплекті з пилососом поставляється зручне настінне кріплення, яке також виступає і докстанцією. Це означає, коли ми маємо пилосос для зберігання, він у цей момент починає заряджатися. Відповідно, нам не потрібно піклуватися про підключення його до мережі та переживати про рівень заряду, все відбувається автоматично.

Пилосос Samsung VS20A95973B/EV призначається суто для сухого прибирання підлоги, але для цієї мети в асортименті передбачено маса щіток і насадок. Всі ці насадки можна зберігати на настінному кріпленні, а при необхідності використовувати в процесі збирання.

 • Вид збирання – суха, волога;
 • Кількість режимів роботи – 4 режими;
 • Пилозбірник – 0,5 л;
 • Рівень шуму – 86 дБ;
 • Автономність – до 40 хвилин (5 хвилин у турборежимі);
 • Вага – 2,7 кг.

Пилосос Philips XC8349/01

Крім моделей ручних пилососів з можливістю сухого та вологого прибирання, деякі виробники пропонують нам можливість проведення парового чищення підлоги та інших поверхонь у будинку. Виникає резонне питання щодо необхідності таких процедур – навіщо прибирати пором? Насправді є безліч причин, які переконують нас у необхідності такого прибирання. Так, прибирання з парою допомагає ефективно видаляти неприємні запахи, видаляє застарілі плями, що в’їлися і проводить антиалергенне прибирання.

Відмінним прикладом ручного пилососа з можливістю проведення парового чищення є Philips XC8349/01. І, незважаючи на те, що ми розглядаємо ручний пилосос із парогенератором, а не повноцінний пароочисник, цей пристрій працює від акумулятора. Справа в тому, щоб згенерувати пару, необхідно нагріти воду до певної температури та підтримувати її в такому стані деякий час.

 • Кількість режимів роботи – 2 режими;
 • Пилозбірник – 0,6 л;
 • Рівень шуму – 84 дБ;

Пилосос Philips FC6729/01

Пилосос має бути не тільки потужним, але й мати гарний рівень фільтрації. В іншому випадку ми ризикуємо отримати пилосос, який пахне пилом під час своєї роботи, а вся ефективність прибирання нівелюватиметься. Хороша фільтрація повітря під час збирання завжди вважалася однією з основних переваг будь-якого пилососа.

Унікальною системою фільтрації має модель ручного пилососу Philips FC6729/01, яка має у своїй системі тришаровий фільтр, що піддається миття. З першого погляду він може здатися простим поролоновим або ватним фільтром, але насправді цей фільтр здатний вловлювати більше 90% забруднень, включаючи найдрібніші.

Здивувати може і простота очищення пластикового пилозбірника. Достатньо натиснути лише одну кнопку в його конструкції, попередньо розмістивши над відром для сміття, і весь пил, зібраний в процесі прибирання, опиниться в урні. Дивно, що таким чином нам не потрібно буде контактувати зі сміттям, воно само видаляється з колби, нам залишається лише сполоснути її.

 • Вид збирання – суха, волога;
 • Кількість режимів роботи – 2 режими;
 • Пилозбірник – 0,4 л;
 • Рівень шуму – 80 дБ;
 • Автономність – до 50 хвилин;
 • Вага – 2,45 кг.

Завершення

Вибір будь-якої побутової техніки дуже індивідуальне заняття, адже вимога до цієї техніки у кожного свої. Припустимо, якщо ми розглядаємо побутовий пилосос, цей пристрій може постати перед нами в абсолютно різному вигляді. Ми можемо побачити звичайний традиційний пилосос з колбою або мішком, можемо використовувати великий і важкий миючий агрегат, а можемо зіткнутися з популярним видом пилососів – стіком.

Це ручний пилосос, який має масу переваг, про які ми сьогодні встигли вам розповісти. Але крім аналізу всіх переваг, ми запропонували найбільш функціональні та цікаві у співвідношенні вартості та функціоналу моделі від різних виробників.

116457 0 cookie-check Ручний пилосос. Топ-6 найкращих варіантів

Читайте також:

6 секретів ручних пилососів
6 секретів ручних пилососів
30 Червня, 2021, 05:29 1458
Часом ми не замислюємося над тим, що будь-яка побутова техніка має свої власні особливості, які не завжди відразу відкриваються нашому оку і далеко не завжди...
Смотреть результаты
Домашня кав’ярня. Кращі кавомашини для дому
Домашня кав'ярня. Кращі кавомашини для дому
Будучи справжнім поціновувачем кавового напою, розумієш, як складно домогтися ідеального смаку і аромату цього напою. Особливо це очевидно тоді, коли не просто вирушаєш в найближчу...
Смотреть результаты
Електричні зубні щітки – Переваги та недоліки
Електричні зубні щітки - Переваги та недоліки
Будь-яка тема, що стосується здоров’я людини, вельми делікатна і вимагає пильної уваги. Особливо актуально це, якщо справа стосується зубів, адже в усьому світі знайдеться мало...
Смотреть результаты