Подивися на пилосос по-новому. Топ-6 ручних пилососів

05 Липня, 2021, 10:33 0

Вибір побутової техніки не є легким заходом, адже спочатку необхідно ознайомитися з теоретичної інформацією, з тими параметрами і характеристиками, які властиві цій техніці, а потім ретельно вивчити весь асортимент найбільш підходящих моделей. З огляду на величезний вибір різних брендів і широкий модельний ряд, дивно було б не заплутатися у всьому цьому різноманітті. Але, в будь-якому випадку, вкрай не хочеться помилитися і придбати невідповідну техніку.

Зміст статті

Особливою популярністю і народним визнанням сьогодні користуються ручні пилососи. У народі їх ще називають стіками. Вони дуже легкі, зручні і маневрені, прибирати за їх допомогою набагато легше, ніж за допомогою традиційних пилососів. І повертаючись до першого абзацу, варто зауважити, що різноманіття модельного ряду різних ручних пилососів може запросто заплутати недосвідченого покупця.

Блог Comfy в черговий раз бере на себе відповідальність і пропонує найбільш функціональні і популярні моделі ручних пилососів, щоб, тим самим, полегшити ваш складний вибір.

Rowenta RH9690WO

Варто відразу зауважити, що сучасний ручний пилосос може бути досить універсальним. Його універсалізм проявляється в можливості проведення не тільки традиційного сухого прибирання, але і вологого. Саме таким універсальним стіком є ​​Rowenta RH9690WO. Такий пилосос оснащений в своєму асортименті відразу двома основними насадками – Power LED Vision і Dual Aqua. Перша призначена для сухого прибирання підлоги, а друга використовується для вологого прибирання.

До слова, основна насадка для сухого прибирання підлоги має певну  особливість, вона оснащена спеціальним підсвічуванням, яке покликане допомогти нам розглянути абсолютно всі порошинки на підлозі і не пропустити жодної плямочки. Дуже зручно, особливо, коли справа стосується прибирання простору під меблями, адже світла там дуже мало і погано видно, чи все прибрано.

Однак, впізнаваним пилосос Rowenta RH9690WO робить зовсім не щітка з підсвічуванням, а технологія Flex. Завдяки цій технології, трубка пилососа може згинатися в необхідний момент. Цей найнеобхідніший момент настає тоді, коли необхідно пропилососити і прибрати підлогу під ліжком, комодом, столом тощо. Так ми запросто проникаємо пилососом під меблі, але при цьому нам вже не потрібно нахилятися.

моющая насадка ровента

Крім іншого, пилосос Rowenta RH9690WO відрізняється високою автономністю, адже може працювати без підзарядки протягом 35 хвилин, і легкістю, важить він трохи більше 4 кг.

 • Вид прибирання – сухе і вологе;
 • Кількість режимів роботи – 2 режими;
 • Пилозбірник – 0,55 л;
 • Рівень шуму – 82 дБ;
 • Автономність – до 35 хвилин (6 хвилин в турборежимі);
 • Вага – 4,2 кг.

Mystery MVC-1127

Упевнений, у свідомості більшості читачів, таке поняття, як ручний пилосос, сформувалося у вигляді досить недешевого приладу з акумулятором і бездротовим пристроєм. Насправді, це частково правильно, адже переважна більшість стіків дійсно бездротові і працюють від батареї. Також вони трохи дорожче вартості традиційного пилососа, що може створювати враження дорожнечі.

сетевой пылесос мистери

Але насправді, модельний ряд ручних пилососів настільки широкий, що в ньому можна запросто знайти протилежну модель. Це, наприклад, Mystery MVC-1127. Дуже недорогий пристрій, що працює виключно від розетки. Але довжина шнура такого пилососа становить 5 метрів, що залишає за ним досить високу маневреність.

Невисокий цінник такого пилососа обумовлений простотою конструкції і функціоналу. Пилосос має мінімальний набір щіток, працює в одному режимі без перемикання потужності, не має можливості проводити вологе прибирання або збирати пролиту рідину. Відповідно, такий пристрій виявиться дуже доречним для тих, хто шукає недорогий і вкрай простий у використанні пилосос, що не потребує регулярної підзарядки.

Завдяки своїй простоті і відсутності ємних акумуляторів в конструкції, вага самого пилососа не досягає і двох кілограмів. Якщо до цього ви користувалися звичайним традиційним пилососом, то різницю зможете відчути вже при першому прибиранні.

 • Вид прибирання – сухе;
 • Кількість режимів роботи – 1 режим;
 • Пилозбірник – 1,3 л;
 • Рівень шуму – 68 дБ;
 • Автономність – працює від мережі;
 • Вага – 1,7 кг.

 Bosch BCS612KA2

З огляду на той факт, що багато хто з нас можуть бути стурбовані застосуванням акумуляторного пилососа, вкрай важливим фактором у виборі нового пристрою є автономність і ємність акумулятора. А й справді, мало кому сподобається, коли його пилосос розрядиться в самому розпалі прибирання, яке необхідно перервати і розташувати пилосос для підзарядки, яка може тривати не одну годину.

Ручной пылесос бош

 

Однак, зважаючи на такі ризики, відмінне рішення пропонується в моделі Bosch BCS612KA2, адже ця модель обладнана зйoмним акумулятором, який можна запросто замінити на запасний в процесі прибирання, якщо заряду одного виявилося недостатньо. Варто зауважити, що акумулятори пристроїв компанії Bosch універсальні, тому якщо у вашому господарстві є інструменти або садовий інвентар цієї ж компанії, варто розуміти, що акумулятори взаємозамінні.

 

аккумуляторный пылесос бош

Однак, якщо таких в господарстві немає, то передчасно засмучуватися також не варто, адже в комплектації Bosch BCS612KA2 передбачено відразу два знімних акумулятора. Таким чином, автономність цього пилососа відразу ж стає вдвічі більше, ніж у конкурентів. Незважаючи на те, що пилосос призначається тільки для сухого прибирання і вологе не передбачене, він все одно досить універсальний. В асортименті пропонованих насадок, крім основної турбо-щітки, в коробці знайдеться щітка для меблів, щітка-пензлик і щілинна насадка.

 • Вид прибирання – сухе;
 • Кількість режимів роботи – 2 режими (1 режим + турборежим);
 • Пилозбірник – 0,3 л;
 • Автономність – до 30 хвилин (8 хвилин в турборежимі);
 • Вага – 2,3 кг.

Samsung VS15T7031R4 / EV

Окремої згадки заслуговує потужність пилососа, адже мало хто знає і розуміє, що в процесі розгляду такого пристрою, як пилосос (будь-якого типу), необхідно враховувати два показники потужності – потужність споживана і потужність всмоктування. У співвідношенні цих двох показників можна визначити ефективність обраного пилососа.

ручной пылесос самсунг

Але от незадача, далеко не всі виробники сьогодні пропонують нам інформацію про те, який рівень потужності мають їхні вироби. Явним винятком з правил стає пилосос Samsung VS15T7031R4 / EV, потужність якого досягає неймовірних для стіка 150 Вт. З таким показником ця модель цілком здатна змагатися практично на рівних з традиційними пилососами, але кардинально обігруючи їх маневреністю і зручністю використання.

Samsung VS15T7031R4 / EV практичний і зручний не тільки завдяки своїй потужності і ефективності, а й у зручності зберігання. У комплекті з пилососом поставляється зручне настінне кріплення, яке крім іншого виступає і докстанцією. Це означає, коли ми ставимо пилосос для зберігання, він в цей самий момент починає заряджатися. Відповідно, нам не потрібно піклуватися про підключення його до мережі і переживати про рівень заряду, все відбувається автоматично.

ручной пылесос самсунг на стене

Пилосос Samsung VS15T7031R4 / EV призначається суто для сухого прибирання підлоги, але для цієї мети в його асортименті передбачено маса щіток і насадок. Всі ці насадки можна зберігати на настінному кріпленні, а в разі потреби використовувати в процесі прибирання.

 • Вид прибирання – сухе;
 • Кількість режимів роботи – 3 режими;
 • Пилозбірник – 0,8 л;
 • Рівень шуму – 86 дБ;
 • Автономність – до 40 хвилин (5 хвилин в турборежимі);
 • Вага – 2,6 кг.

Rowenta RY8561WH

Крім моделей ручних пилососів з можливістю сухого та вологого прибирання, деякі виробники пропонують нам можливість проведення парової чистки підлоги та інших поверхонь в будинку. Виникає резонне питання щодо необхідності таких процедур – навіщо прибирати парою? Насправді є маса причин, які переконують нас у необхідності такого прибирання. Так, прибирання з парою допомагає ефективно видаляти неприємні запахи, видаляє  і застарілі плями, проводить антиалергенне прибирання.

пылесос с паром ровента

Чудовим прикладом ручного пилососа з можливістю проведення парової чистки є Rowenta RY8561WH. І, незважаючи на те, що ми розглядаємо ручний пилосос з парогенератором, а не повноцінний пароочищувач, цей пристрій працює не від акумулятора, а від мережі. Справа в тому, щоб згенерувати пару, необхідно нагріти воду до певної температури і підтримувати її в такому стані деякий час. За допомогою акумулятора достатнього часу автономності досягти не вдасться.

уборка пола с паром

Кабель живлення, щоб не втрачати маневреність пилососа, можна розмотати довжиною до 8 метрів, чого достатньо, щоб легко прибрати одну кімнату, не перемикаючи при цьому пилосос з розетки в розетку. Єдиним істотним нюансом подібного виду ручних пилососів, є їх вага, адже парогенератор може істотно збільшити вагу пристрою.

 • Вид прибирання – сухе і парове;
 • Кількість режимів роботи – 2 режими;
 • Пилозбірник – 0,5 л;
 • Рівень шуму – 85 дБ;
 • Автономність – працює від мережі;
 • Вага – 5,75 кг.

Philips PowerPro Duo FC6168 / 01

Пилосос має бути не лише потужним, але і мати хороший рівень фільтрації. В іншому випадку ми ризикуємо отримати пилосос, який буде пахнути пилом під час своєї роботи, а вся ефективність прибирання буде нівелюватися. Хороша фільтрація повітря під час прибирання завжди вважалася одним з основних достоїнств будь-якого пилососа.

ручной пылесос филипс

Унікальну систему фільтрації має модель ручного пилососа Philips PowerPro Duo FC6168 / 01, яка має в своїй системі тришаровий фільтр,який піддається мийці. З першого погляду він може видатися простим поролоновим або ватним фільтром, але на справі цей фільтр здатний уловлювати більше 90% забруднень, включаючи найбільш дрібні. Здивувати може і простота очищення пластикового мішка. Достатньо лише натиснути одну кнопку в його конструкції, попередньо розмістивши над відром для сміття, і весь пил, зібраний в процесі прибирання, виявиться в урні. Дивно, що таким чином нам не потрібно буде контактувати зі сміттям, воно саме видаляється з колби, нам залишається лише сполоснути її.

 • Вид прибирання – сухе;
 • Кількість режимів роботи – 2 режими;
 • Пилозбірник – 0,6 л;
 • Рівень шуму – 83 дБ;
 • Автономність – до 40 хвилин;
 • Вага – 2,9 кг.

Завершення

Вибір будь-якої побутової техніки досить індивідуальне заняття, адже вимоги до цієї самої техніки у кожного свої. Припустимо, якщо ми розглядаємо побутовий пилосос, то цей пристрій може постати перед нами в абсолютно різному вигляді. Ми можемо побачити звичайний традиційний пилосос з колбою або мішком, можемо використовувати великий і важкий миючий агрегат, а можемо зіткнутися з популярним сьогодні видом пилососів – стіком.

уборка пылесосом

Це ручний пилосос, який має масу переваг, про які ми сьогодні встигли вам розповісти. Але крім аналізу всіх переваг, ми запропонували найбільш функціональні і цікаві у співвідношенні вартості і функціонала моделі від різних виробників.

 • Rowenta RH9690WO – багатофункціональний пилосос з сухим і вологим прибиранням, з можливістю згинати трубку пилососа;
 • Mystery MVC-1127 – найдоступніший в лінійці пилосос, працює не від акумулятора, а від мережі;
 • Bosch BCS612KA2 – комплектується змінними універсальними акумуляторами, в комплекті присутня друга змінна батарея;
 • Samsung VS15T7031R4 / EV – потужний і ефективний ручний пилосос, призначений суто для сухого прибирання;
 • Rowenta RY8561WH – ручний пилосос з корисною функцією парового прибирання, здатного знезаражувати підлогове покриття і видаляти застарілі плями;
 • Philips PowerPro Duo FC6168 / 01 – ручний пилосос для сухого прибирання підлоги, що володіє високим ступенем фільтрації.
116457 0 cookie-check Подивися на пилосос по-новому. Топ-6 ручних пилососів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

6 секретів ручних пилососів
30 Червня, 2021, 05:29 1098
Часом ми не замислюємося над тим, що будь-яка побутова техніка має свої власні особливості, які не завжди відразу відкриваються нашому оку і далеко не завжди...
Смотреть результаты
Домашня кав'ярня. Кращі кавомашини для дому
Будучи справжнім поціновувачем кавового напою, розумієш, як складно домогтися ідеального смаку і аромату цього напою. Особливо це очевидно тоді, коли не просто вирушаєш в найближчу...
Смотреть результаты
Електричні зубні щітки - Переваги та недоліки
Будь-яка тема, що стосується здоров’я людини, вельми делікатна і вимагає пильної уваги. Особливо актуально це, якщо справа стосується зубів, адже в усьому світі знайдеться мало...
Смотреть результаты