search
Підписатися

logo

Домашня кав’ярня. Кращі кавомашини для дому

29 Червня, 2021, 07:03 1492 0

Будучи справжнім поціновувачем кавового напою, розумієш, як складно домогтися ідеального смаку і аромату цього напою. Особливо це очевидно тоді, коли не просто вирушаєш в найближчу кав’ярню, а готуєш каву самостійно. Звичайно ж, різноманітність кавових напоїв може здивувати своєю кількістю і асортиментом, кожен поціновувач кави вже давно визначився з найбільш улюбленим рецептом і переважно воліє смакувати  саме його.

Але, варто повернутися до того питання, що далеко не кожен любитель кави, любить готувати каву, а постійне відвідування кав’ярень може створити дефіцит сімейного бюджету. Саме в такій ситуації виявляється корисним придбання побутової кавомашини. Такий агрегат в змозі провести автоматично процес готування кавового напою різної складності. Кавомашина сама виконує помел кави, пресує його в брикет, нагріває воду, варить кавовий напій і наливає в чашку.

Блог Comfy взяв на себе сміливість і підібрав для вас найбільш актуальні і функціональні моделі кавомашин, які можуть виявитися вдалим вкладенням.

Delonghi ECAM 350.55 B

Дана модель кавомашина не могла не привернути нашої уваги, адже вона має досить широкий функціонал, маючи цілком демократичний цінник. Асортимент автоматичних напоїв Delonghi ECAM 350.55 B  полягає в приготуванні 6 автоматичних рецептів. Так, натиснувши всього одну кнопку, через короткий час, ми отримуємо улюблений кавовий напій в своїй чашці. Але варто розуміти, що 6 автоматичних програм не стають обмеженням.

Кофемашина делонги

Вся справа в тому, що кавомашина має можливість програмування, завдяки функції My Menu. Тут можна вибрати оптимальну для себе міцність готового напою, обсяг доданого молока і температуру. Хто любить каву гарячіше, той зможе сповна оцінити даний режим. Крім іншого, персональні налаштування можна запросто зберегти, щоб при наступному приготуванні кави, не вводити їх заново.

Delonghi ECAM 350.55 B зможе також здивувати поціновувачів кавових напоїв з молоком. Завдяки запатентованій функції під назвою LatteCrema System, молоко в кавовому напої буде саме в тому обсязі, який необхідний для ідеального смаку, не більше і не менше. Також щільність піни виявиться на високому рівні, вразивши навіть найбільш вимогливих кавоманів.

кофемашина делонги готовит кофе

Система LatteCrema System ґрунтується на автоматичному капучинаторі, який здатний самостійно додати молоко і піну в напій тоді, коли це виявляється необхідно. Такий капучинатор легко знімається, а молоко, що залишилося в ньому, не потрібно виливати, адже його можна запросто поставити в холодильник до наступного приготування.

 • Програми приготування – 6;
 • Молочні напої – за допомогою автоматичного капучинатора;
 • Кава – зернова або мелена;
 • Потужність – 1450 Вт;
 • Панель управління – сенсорна;
 • Жорна кавомолки – метал.

Siemens TI351209RW

Кавомашина Siemens TI351209RW відноситься до категорії бюджетних пристроїв, але і вона не позбавлена ​​своїх індивідуальних особливостей, здатних привернути до себе увагу. Однією з таких особливостей стає панарелло, яке легко встановлюється і знімається, збиваючи при цьому молоко безпосередньо в чашці. Така система є основою технології milkPerfect, а панарелло можна мити як під проточною водою, так і в посудомийній машині.

кофе в кофемашине сименс

Асортимент напоїв, що готує кавоварка Siemens TI351209RW полягає в 5 програмах. Так, за її допомогою ми зможемо приготувати еспресо, капучіно, лате макіато, каффе крема і підігріти молоко. Крім стандартних налаштувань при приготуванні еспресо або каффе крема, можна індивідуально налаштувати обсяг напою.

Нескладно припустити, що після приготування кави, особливо після великої кількості чашок, кавоварка може потребувати чищення. У моделі Siemens TI351209RW досить вигідно продумана система автоматичного чищення вузлів кавомашини. За це відповідає режим під назвою CalcnClean.

Панель управления сименс

При виконанні даної функції кавоварка очищається від забруднень, які виникли в процесі приготування кави, а також від накипу. Ця функція активується окремо. Але крім автоматичного очищення, при включенні і виключенні пристрою, перш ніж почати готувати каву і після завершення приготування, система кавомашини промиває систему автоматично.

Програми приготування – 5;

Молочні напої – за допомогою панарелло;

Кава – зернова;

Потужність – 1300 Вт;

Панель управління – сенсорна;

Жорна кавомолки – кераміка.

Philips EP3246 / 70

Як ми вже встигли помітити, існує величезна кількість різних кавових напоїв, смак яких буде багато в чому залежати від кави, з якої готується напій. Але, насправді, це далеко не єдиний фактор, адже якість води, її чистота, також вносить вагомий внесок в остаточний результат. Цим стурбовані в нідерландскій компанії і обладнали модель Philips EP3246/70  системою фільтрації AquaClean.

Кофемашина филипс

Вода, перед приготуванням, проганяється через встановлений в конструкцію кавомашини фільтр, ретельно очищається і лише після цього починається процес варіння кавового напою. Один фільтр системи AquaClean здатний ефективно функціонувати протягом приготування до 5 тисяч чашок кави, після чого фільтр необхідно замінити. Але не тільки чистою водою може здивувати Philips EP3246 / 70. Ні для кого не є секретом те, що кава цінується не тільки через свій унікальний смак, але і через свій гіпнотичний аромат. Далеко не всі кавомашини здатні якісно розкрити аромат кавових зерен, але завдяки системі Aroma Extract модель Philips EP3246 / 70 з легкістю готує кавові напої з найстійкішим і захопливим ароматом кави.

кофемашина филипс белая

 • Заварювання свіжомеленої кави відбувається при температурі від 90 ° С до 98 ° С. Кавомашина, грунтуючись на наборі факторів, самостійно вибирає оптимальну температуру. Завдяки цьому ми не втрачаємо аромат, властивий саме тим зернам, які ми вибрали для себе в готовому напої. Програм приготування – 6;
 • Молочні напої – за допомогою автоматичного капучинатора;
 • Кава – зерновиа і мелена;
 • Потужність – 230 Вт;
 • Панель управління – сенсорна;
 • Жорна кавомолки – кераміка.

Siemens TE653M11RW

Перше, що може кинутися в очі при розгляді кавомашини Siemens TE653M11RW, це її панель управління. Управляти кавоваркою можна за допомогою сенсорних кнопок і величезного дисплея, на якому наочно видно, який напій і в якому вигляді ми в результаті отримаємо. Такий дисплей, через свою унікальність, отримав від виробника власну назву – cofeeSelect.

кофемашина сименс с дисплеем

Щоб приготувати улюблений кавовий напій, досить просто вибрати його з меню на дисплеї і кавоварка самостійно приготує його для вас. Також можна зробити приготування більш індивідуальним, якщо вручну задати параметри обсягу або температури. Вибрані параметри можна зберегти в пам’яті пристрою, щоб надалі не повертатися до їх установлення.

 Детально про модель: Огляд кавомашини Siemens TE653M11RW

Не секрет, що дуже часто ми п’ємо каву не тільки тому, що ми її сильно любимо, але і просто, щоб швидше прокинутися від міцного сну або підбадьоритися протягом виснажливого робочого дня. В цьому випадку виявляється корисною особлива функція кавомашини Siemens TE653M11RW під назвою aromaDouble Shot. Так, в процесі приготування кавового напою, помел кави робиться двічі, двічі він і заварюється. Надалі ми отримуємо дуже міцний кавовий напій, який, до слова, зовсім не віддає гіркотою.

Для любителів молочних кавових напоїв, в Siemens TE653M11RW передбачений зручний молочник, в якому можна зберігати не до кінця використане молоко в холодильнику, догляд за таким молочником також вкрай легкий.

Молочні напої – за допомогою унікального молочника;

Кава – зернова;

Потужність – 1500 Вт;

Панель управління – сенсорна;

Жорна кавомолки – кераміка.

Krups EA819N10

У будь-якому побутовому приладі, особливо кухонному, вкрай цінується простота використання і подальшого догляду за ним. Не виключенням стають і кавомашини. Еталоном в даному контексті цілком може стати кавоварка Krups EA819N10, яка володіє унікальною системою управління при приготуванні кавового напою, а також відрізняється простотою догляду за собою після закінчення використання.

Кофемашина крупс

Що може бути простіше приготування улюбленого напою натисненням всього однієї кнопки? Упевнений, що з системою під назвою One Touch зможе впоратися абсолютно кожен, адже незалежно від того, який саме напій ви готуєте, для старту необхідно натиснути всього одну кнопку. Крім цього, щоб не витрачати час на постійні налаштування індивідуального рецепта приготування, свій рецепт кави можна зберегти в пам’яті кавомашини.

У розділі «Улюблений рецепт» можна зберегти 4 програми, дві з яких будуть ставитися до приготування чорної кави, а ще дві – до приготування кави з молоком.

 • Подальший догляд за кавомашиною Krups EA819N10 також не складе труднощів, адже пристрій має автоматичне самоочищення, яке в процесі виконання стосується навіть елементів капучинатора. До слова, багато, хто вже пробував каву, приготовану в кавомашині Krups EA819N10, відзначають її стійкий аромат і насичений смак. Досягається це унікальною технологією під назвою Ultra Flat, завдяки якій в заварювальному блоці формується брикет з навантаженням до 30 кг. Через таку сили брикетування, з кави витягується максимум аромату і смакових якостей. Програми приготування – 5;
 • Молочні напої – за допомогою автоматичного капучинатора;
 • Кава – зернова;
 • Потужність – 1450 Вт;
 • Панель управління – електронна;
 • Жорна кавомолки – метал.

Що в підсумку?

Кавові напої, приготовані за різними технологіями і рецептурою, мають своїх шанувальників у всьому світі. Каву, в тому чи іншому вигляді, п’ють на всіх континентах нашої планети. Тому, якщо ви відноситесь до когорти людей, яким необхідна кава для проведення повноцінного дня, вкрай рекомендуємо вам організувати домашню кав’ярню, на чолі якої буде красуватися новенька кавомашина. Домашня кав’ярня є не тільки засобом зручності і комфорту, коли можна приготувати свіжу каву, не виходячи з дому, але і засобом економії. Погодьтеся, готувати каву у себе на кухні виявляється істотно дешевше, ніж щодня купувати її в кафе або апаратах. Ми взяли на себе сміливість і відповідальність і зважаючи на свій великий досвід і теоретичні знання, підібрали для вас найбільш, на наш погляд, чудові моделі побутових кавоварок. Delonghi ECAM 350.55 B – функціональна кавоварка з можливістю готувати каву як із уже меленої кави, так і з зерен; Siemens TI351209RW – бюджетна кавоварка з широким функціоналом і можливістю приготування молочних напоїв; Philips EP3246 / 70 – кавоварка, обладнана унікальною системою фільтрації води; Siemens TE653M11RW – кавоварка з величезним, практично інтерактивним, сенсорним дисплеєм, який наочно показує, який напій можна приготувати і як він буде виглядати; Krups EA819N10 – завдяки особливостям панелі управління такої кавомашини, кавовий напій можна приготувати натисканням всього однієї кнопки.

116345 1 cookie-check Домашня кав’ярня. Кращі кавомашини для дому

Читайте також:

Електричні зубні щітки – Переваги та недоліки
Електричні зубні щітки - Переваги та недоліки
23 Червня, 2021, 08:37 2198
Будь-яка тема, що стосується здоров’я людини, вельми делікатна і вимагає пильної уваги. Особливо актуально це, якщо справа стосується зубів, адже в усьому світі знайдеться мало...
Смотреть результаты
DJI Air 2S проти Mavic Air 2: кращі багатофункціональні квадрокоптери
DJI Air 2S проти Mavic Air 2: кращі багатофункціональні квадрокоптери
DJI Air 2S є новинкою модельного ряду Air від DJI, і на даний момент це одна з найбільш сучасних та інноваційних моделей. Вона оснащена 1-дюймовим...
Смотреть результаты
Електросамокат. Які переваги та недоліки?
Електросамокат. Які переваги та недоліки?
Коли мова заходить про міський транспорт, то кожен з нас може уявити   абсолютно різні пристрої. Хтось подумає про новий і швидкий автомобіль, хтось про місткий...
Смотреть результаты