search
Підписатися

logo

3 СТРАШНІ вироби на Хеллоуїн 💥 DIY №4

16 Липня, 2019, 01:58 11

Як зробити страхітливі вироби на Хеллоуїн своїми руками? Це питання все частіше виникає напередодні самого містичного в світі свята. Насправді, все дуже просто і швидко. Головне – креативний підхід!

Зміст:

  1. Привиди з серветок
  2. Гарбуз, що світиться
  3. Страшна жива рука

Привиди з серветок

Який же справжній Хеллоуїн без привидів? Ці милі створіння повинні бути всюди! Як варіант, їх просто вирізують з білого паперу, малюють мордочки і збирають на нитку. Виходить ціла гірлянда з привидами – відмінна прикраса. Але ми постараємося зробити моторошних привидів, майже як справжніх, які будуть особливим, страхітливим і по-своєму забавним декором.

Від рулону фольги відрізаємо ножицями невеликий квадрат і кладемо на робочу поверхню. Беремо втулку від туалетного паперу, канцелярським ножем відокремлюємо половину, ставимо на фольгу. Невелику повітряну кульку надуваємо таким чином, щоб вона вмістилася в нашу відрізану половинку. Зав’язуємо, акуратно нижньою частиною поміщаємо в основу, щоб зверху залишилася її велика кругла частина.

Повітряна кулька у втулці

Всю конструкцію ретельно обробляємо вазеліном, а також фольгу навколо неї. На окрему частинку фольги кладемо паперовий рушник, змащуємо його клеєм ПВА за допомогою пензлика. Потім відправляємо рушник на конструкцію з кулькою, акуратно накриваючи. Висушуємо феном, після чого знімаємо готовий привид. Залишилося його «оживити». Для цього знадобиться чорний фломастер, яким ми намалюємо, наприклад, круглі очі і овальний рот. Готово! А якщо поставити такий привид на включену гірлянду, буде ще ефектніше.

Готовий привид з серветки

Гарбуз,що світиться

Потрібен гарбуз невеликих розмірів. Ножем відрізаємо верхню частину з хвостиком, витягаємо насіння і волокна, всередині витираємо сухою серветкою. Зовні малюємо страхітливі очі, рот і ніс (наприклад, можна зробити мордочку кота). Вирізаємо, не пошкоджуючи гарбуз, витираємо, щоб не залишилося ніяких слідів. Всередину ставимо свічку або кладемо гірлянду – більш сучасний варіант зробити саморобку, що світиться. Відрізану верхню частину відправляємо назад на гарбуз, запалюючи свічку або включаючи гірлянду (попередньо потрібно ззаду відрізати відповідний отвір для шнура). Ось вам ще одна саморобка для Хеллоуїна.

 Гарбуз, що світиться

Страшна жива рука

Беремо медичний клей, на долоні змащуємо їм кружечок приблизно діаметром 3-4 см (такий же на тильній стороні), щоб усередині залишалося поглиблення. Потім клей Дракон наносимо поверх медичного, зубочисткою робимо рівний шар по периметру (точно так само і по тильній стороні долоні).

 Формування наскрізної «рани»

Тональний крем наносимо на всю цю красу (і на кружечки, і всередину), розподіляючи рівним шаром. Аквагримом червоного, чорного, синього кольору прикрашаємо середину наскрізної «рани», що утворилася. Відповідно, з двох сторін.

 Зафарбована «рана»

За допомогою кисті і пудри обробляємо частини руки, що залишилися, додаємо синій аквагрим для синюшности. Потім рідкою кров’ю (муляж) розфарбовуємо «рану» і робимо своєрідні сліди крові аж до кисті. Любителям дуже страшних виробів неодмінно сподобається результат.

Страшна жива рука

Хочете ще більше цікавих ідей?

Подписывайтесь на наш Telegram — канал

83516 0 cookie-check 3 СТРАШНІ вироби на Хеллоуїн 💥 DIY №4

Читайте також: