search
Підписатися

logo

ЩО ТАКЕ ДЖАНК-ФУД і як від нього відмовитися? ▶ ️ЗСЖ з Денисом Мініним

05 Липня, 2019, 09:32 8

Розберемо дуже важливу тему – як перейти правильно від фастфуду до здорового харчування. Але давайте для початку розберемося, що таке фастфуд і, головне, як правильно говорити.

Зміст:

  1. Фастфуд або джанк-фуд: як правильно
  2. Чому хочеться їсти
  3. Чим корисним замінити продукти джанк-фуду
  4. Альтернатива кави
  5. Висновки

Фастфуд або джанк-фуд: як правильно

Фастфуд – це швидка їжа, деякі називають швидким перекусом.

 Фастфуд або джанк-фуд

Але давайте я вам приведу зараз приклад, після якого ви зрозумієте, що говорили і думали неправильно. Отже, банан – це швидка їжа, а зокрема перекус. Звичайно ж, яблуко – це швидкий перекус. Але яблуко і банан – це ж здорова їжа. Так як правильно все-таки говорити, тим більше коли ми вживаємо англійські слова? А правильно – це junk food. Це і є ті транс-ізомери, рафіновані жири, смажене, копчене, картопля фрі, гамбургери. В цьому ми розібралися, йдемо далі.

Чому хочеться їсти

Запам’ятайте – це не вам хочеться, а вашому мозку, але все-таки правильніше – вашої мікрофлорі кишечника. Давайте тепер розбиратися з точки зору біохімії. Так ось, наука нам довела, що є поняття Патогенної мікрофлори кишечника і Сімбіонтної. Патогенна – це погано, Сімбіонтна – добре.

Мікрофлора кишечника

Коли ви найчастіше нехтуєте нездоровим харчуванням, тобто джанк-фудом, у вас переважає і розвивається патогенна мікрофлора кишечника. До речі, саме в ній закислення середовища, а не лужне середовище. Тобто, ми повинні защелачівати організм, а такою їжею ми його закислюєм. Тому саме в цьому середовищі розвиваються глисти – якраз ті живі істоти, які згубно впливають на наш організм і тим більше на імунну систему. Так ось, коли ви розвиваєте патогенну мікрофлору, через нейронну зв’язок в ваш мозок подається сигнал, що ви повинні годувати її. А вона якраз їсть нездорову їжу, споживає виключно харчове сміття. Тому що сімбіонтна мікрофлора кишечника споживає і харчується тільки живими органічними продуктами і здоровою їжею. Тому ми з вами розібралися з другим пунктом, де це не ви хочете, а ваша мікрофлора, ваш мозок через нейронний зв’язок. І коли ви розібралися тепер в цьому, ви будете розуміти – хто насправді хоче їсти.

Чим корисним замінити продукти джанк-фуду

Далі ми переходимо від другого пункту до третього. І конкретні приклади наводжу, які продукти джанк-фуду можна замінити здоровими. Наприклад, картопля фрі. Замінюємо його на батат або звичайну печену картоплю. Ну, звичайно ж, є різниця звичайної картоплі з бататом. У останньому набагато більше клітковини, він не містить такої величезної кількості крохмалю.

Батат

Наступний приклад – це ті ж гамбургери. Сам гамбургер не такий вже й шкідливий. Шкідливим є процес його приготування, склад булки і процес обробки безпосередньо м’ясної перепічки. Тому ви можете зробити це самостійно вдома або з’їсти просто шматок м’яса, приготованого на грилі. Це може бути куряча грудка або будь-який інший вид м’яса з овочами, зеленню або будь-яким видом салату.

До джанк-фуду також відносяться сухарики і чіпси, тому що – це швидкий перекус. Але я рекомендую їх замінити цільнозерновими батончиками. Зокрема, є таке поняття як Granola. Зараз велика різноманітність цих батончиків, які ви можете купити абсолютно в будь-якому магазині. Це і смачно, і корисно, і це швидкий перекус.

Цільнозернові батончики

Альтернатива кави

Коли ви вживаєте їжу в будь-якій мережі джанк-фуду, звичайно ж, ви завжди п’єте каву. Але якщо ви її п’єте помірно, в невеликій кількості і це правильна кава, то в принципі шкоди для організму немає. Але якщо це кожен день і по кілька разів на день, то чревате наслідками – гіпертонією, аритмією серця і іншими проблема зі здоров’ям. Тому я рекомендую часту каву замінювати на цикорій. Це органічна рослинна субстанція, яку отримують з рослини у вигляді кореня. Вона корисна, оскільки багата калієм, натрієм та іншими речовинами, які сприяють мікрофлорі кишечника,які засмічують через джанк-фуду. Тому вживаємо цей напій і будемо завжди здоровими.

Цикорій

Висновки

Промовлю головне – що різко перейти від джанк-фуду до здорового харчування не вийде. Це трохи довгий процес. Мікрофлора кишечника – жива субстанція, живі мікроорганізми. І неважливо – патогенні вони або сімбіонтні. Тому, щоб відновити баланс, лужне середовище, вам потрібно від 2 до 4 місяців. Коли вам в наступний раз буде хотітися джанк-фуд, пам’ятайте про них – про бактерії, які живі. Поступово відходять погані і потім переважають здорові. Згодом ви будете дивитися і хотіти тільки здорову їжу.

Хочете більше рад? Підписуйтесь на канал

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

 

63902 0 cookie-check ЩО ТАКЕ ДЖАНК-ФУД і як від нього відмовитися? ▶ ️ЗСЖ з Денисом Мініним

Читайте також: