search
Підписатися

logo

Яка різниця між IP67 і IP68?

28 Листопада, 2018, 10:21 10

Якщо розглядати різні стандарти захисту на прикладі останніх моделей Apple iPhone, різниця між IP67 і IP68 полягає в тому, наскільки глибоко пристрій може відносно безпечно занурюватися у воду. Обидві останні моделі захищають ваш пристрій при зануренні протягом 30 хвилин, але відрізняється допустима глибина.

IP67 і IP68 означає, що ваш пристрій стійкий до дії води, це всього лише питання ступеню захисту

Коли ми розглядаємо ступінь захисту IP, «6» і «7» або «8», то насправді ми бачимо лише два різних числа. В позначенні перше число відноситься до захисту пристрою від твердої речовини (наприклад, пилу або піску), а друге – від вологи (наприклад, води). При надійному захисті позначення «6» означає, що пристрій захищений від пилу та інших частинок.

Какая разница между IP67 и IP68 - смартфоны в воде

При захисті від впливу вологи позначення «8», що на сьогодні найбільш високий показник, означає, що пристрій захищений при зануренні у воду глибше одного метра протягом 30 хвилин. У разі iPhone Xs, цей показник відповідає двом метрам.

Що таке IP67 і IP68?

Apple представила нові редакції iPhone: iPhone Xs і iPhone Xr. Існує так само iPhone Xs Max, але з точки зору рейтингу IP це те ж саме, що й iPhone Xs. У разі останніх Apple iPhone, різниця між iPhone Xr і iPhone Xs є питанням метра.

Какая разница между IP67 и IP68 - смартфоны в бассейне

iPhone Xs з рейтингом IP68 захищений від пилу і занурення у воду до глибини двох метрів протягом 30 хвилин. Тим часом, iPhone Xr має захист IP67, що означає, він захищений від пилу, а так само занурення у воду глибиною до одного метра протягом 30 хвилин.

Варто зазначити, що попередні iPhone, включаючи iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X, мають захист IP67, як і iPhone 7. Таким чином, якщо ви є власником одним з таких смартфонів, але хочете оновити його, а їх захищеність вас повністю влаштовує , то варто задуматися про покупку iPhone Xr.

Але, якщо ж, вам знадобиться додатковий ступінь захисту, то варто звернути увагу на iPhone Xs або iPhone Xs Max.

Чи є ці смартфони водонепроникними?

Говорячи про ступінь захисту від води, важливо відзначити, що ми насправді говоримо про водостійкість, а не гідроізоляцію. Поняття чогось водонепроникного означає, що вода не може пошкодити його або потрапити всередину. Це не просто слова для подібних телефонів. Після занурення уводу протягом приблизно 30 хвилин вода все ж може почати потрапляти в пристрій.

Це лише питання ступеню, але важливо знати, що ви отримуєте!

Какая разница между IP67 и IP68 - iPhone под струёй воды

Для більшості людей різниця в показниках IP, ймовірно, буде недостатньою для того, щоб вплинути на їх покупку. Але якщо пройде багато часу, поки смартфон знаходиться у воді, то ступінь захисту IP67 і IP68 може мати величезне значення щодо того, чи залишиться ваш смартфон в робочому стані або навічно залишиться в глибинах.

65147 0 cookie-check Яка різниця між IP67 і IP68?

Читайте також:

Порівнюємо Samsung Galaxy Note 9 з Galaxy Note 8
Порівнюємо Samsung Galaxy Note 9 з Galaxy Note 8
26 Листопада, 2018, 11:55 695 6
Потужний Samsung Galaxy Note 9 виявляється чи не найпродуктивнішим і функціональним смартфоном кінця 2018 року. Однак, як і у випадку з будь-яким іншим пристроєм, завжди...
Смотреть результаты
Для ласунів: ТОП-5 рецептів оригінального варення і пряні яблучка до новорічного столу
Для ласунів: ТОП-5 рецептів оригінального варення і пряні яблучка до новорічного столу
Сьогодні у нас буде дуже смачний пост. Куштуємо варення з терпкої айви з корицею, пряний лимонний джем з кардамоном, дуже корисне варення з горобини і...
Смотреть результаты
Якщо потрібна нова праска – 5 корисних порад для тих, хто планує покупку
Якщо потрібна нова праска - 5 корисних порад для тих, хто планує покупку
Як показує статистика, прасування – це одна з найменш улюблених домашніх справ. Перед початком прасування доводиться щоразу витягувати, розкривати і встановлювати громіздку прасувальну дошку, а...
Смотреть результаты