search
Підписатися

logo

Як визначити свою IP адресу

24 Березня, 2019, 08:16 9

IP адреса – мережева адреса вузла в мережі інтернет. Говорячи простою мовою, IP адреса – це цифровий ідентифікатор у Всесвітній павутині вашого комп’ютера або портативного гаджету. Потрібна вона для обміну інформацією та ідентифікації вашого пристрою. Найчастіше необхідність визначити адресу виникає, коли потрібно підключити принтер, віддалено керувати підключеними пристроями або комп’ютером. Дізнатися свою IP адресу можна декількома способами, які ми розглянемо нижче.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Типи IP
 2. Визначення IP-адреси на ОС Windows
 3. Визначення IP через онлайн-сервіси
 4. Як визначити свою IP на IOS
 5. Визначення IP-адреси на Android
 6. Визначення чужої IP адреси

Типи IP

Адреса може бути, як статистичною, а так і динамічною. Статистична – це постійна адреса, яка надається провайдером. Вона не змінюється ні при перезавантаженні, ні при повторному підключенні до мережі. При цьому ця адреса дається всім пристроям, які виходять в інтернет з однієї локальної точки. Статистичну адресу можна за допомогою сторонніх програм приховувати, “замінюючи” на динамічну, для того, щоб заходити на ресурси непоміченим, а також відвідувати ресурси, які заблоковані для вас.

Динамічна IP постійно змінюється, при кожному підключенні до інтернету вона нова. Така адреса видається з вільних по DHCP. Як дізнатися динамічна або статична IP у вас? Це дуже просто, варто лише відключиться від інтернету і підключиться знову. Якщо цифрове значення адреси залишилося незмінним, то ваша Айпі статистична, в іншому випадку – динамічна.

Також виділяють два види протоколів Айпі: IPv4 і IPv6. Протокол IPv4 складається з 32 біт. Адреси цієї версії у вигляді десяткових цифр, через крапку. Протокол IPv6 складається з 128 біт і може забезпечити адресами 4.8×1028 користувачів у Всесвітній павутині.

Визначення IP-адреси на ОС Windows

Дізнатися адресу, як і перевірити динамічна вона або статистична, можна, якщо слідувати інструкції:

 1. Зайдіть в меню “Пуск”, яке знаходиться в нижній панелі.
 2. З’явиться Меню, розділене на дві частини, праворуч знайдіть рядок “Панель управління” і натисніть на нього.
 3. Тепер, у вікні, знайдіть рядок “Центр управління мережами…”. Натисніть на нього.

Дізнатися IP на ОС Windows через підключення по локальній мережі

 1. З’явиться вікно, де ви можете ознайомитися з основними відомостями про підключення свого пристрою до мережі інтернет. В цьому вікні потрібно вибрати рядок – “Підключення по локальній мережі”.
 2. З’явиться нове вікно з технічними даними, такими, як кількість прийнятих і відправлених пакетів, тривалість підключення до інтернету. Тут потрібно натиснути активну клавішу “Відомості”.
 3. Поверх попереднього вікна, з’явиться нове. У ньому і відображається IP адреса. Виглядає це, наприклад, так: Адреса IPv4: 184.179.45.3.

Визначення IP на ОС Windows

Дізнатися IP комп’ютера можна в тій же пошуковій області, але значно швидше. Натисніть на іконку підключення до комп’ютера в нижній панелі комп’ютерного пристрою. З’явиться невелике віконце з активним рядком “Центр управління мережами…”. З’явиться вікно з основними відомостями про мережу і налаштуванням підключення. Тепер потрібно повторити пункти 5-6, описані вище.

Дізнатися свою IP-адресу можна і через командний рядок, цей процес трохи складніше, ніж через “Центр управління мережами”. Покрокова інструкція:

 1. Потрапити в командний рядок можна декількома способами:
 • Через меню “Пуск”, набравши в пошуковому рядку “cmd”.
 • Через поєднання клавіш “Win+R”, набравши в пошуковому рядку “cmd”.
 • Через меню “Пуск”. Далі потрібно вибрати вкладку “всі програми”, яка знаходиться в самому низу меню. Тепер вибуріть вкладку “Стандартні”. У списку, що з’явився, потрібно вибрати вкладку “командний рядок”.
 1. Спливе чорне вікно, де потрібно набрати такий рядок – “ipconfig”.
 2. Тепер натисніть клавішу “Enter”.
 3. У командному рядку з’являться дані налаштувань мережі.
 4. IP адреса буде виглядати, наприклад, так: IPv4: 184.179.45.3.

Визначення Айпі адреси через командний рядок

Тепер ви знаєте, як перевірити свою IP на Windows.

Визначення IP через онлайн-сервіси

Є онлайн ресурси, які покажуть вашу адресу, варто тільки відвідати їх. Наприклад, один з таких сайтів – 2ip.ua. Тільки зайшовши на ресурс, вже на головній сторінці ви побачите ваш Айпі, а також там будуть вказані інші параметри: місце розташування вашого комп’ютерного або портативного пристрою, браузер, через який ви зайшли, ім’я провайдера, розподільну здатність монітора, чи використовується анонімайзер. Сервіс визначає IP адресу з якого б ви пристрою не заходили.

Дізнатися свою IP через онлайн-сервіси

Ще одні такий ресурс – hidemyna.me, він також призначений для того, щоб ви дізналися свою IP адресу. Сайт показує і додаткову інформацію про ваш пристрій: на якій операційній системі працює, з якого браузера ви зайшли на сайт, хто надає зв’язок з інтернетом, адреса аж до району. Навіть є карта, де знаходження вашого пристрою відзначено прапорцем.

Як визначити свою IP на IOS

Дізнатися адресу на гаджетах Apple просто. Потрібно зайти в параметри і налаштування мережі Wi-Fi. Або натиснути іконку, яка свідчить про підключення до бездротової мережі. Тепер виберіть свою мережу і натисніть на неї. З’явиться меню, де буде вказано адресу.

дізнатися свою IP на IOS

Визначення IP-адреси на Android

Подивитися свій IP на Android можна двома способами:

Розгорніть верхню панель і натисніть іконку мережі Wi-Fi. Ви потрапите в панель доступних вам Айпі адрес зараз. Виберіть назву свого Wi-Fi пристрою, натисніть на нього. З’явиться вікно з властивостями вашої мережі, тут і буде вказано адресу та інші дані підключення.

Знайти Айпі можна і через налаштування. Натисніть на піктограму шестерні і потрапите в налаштування свого пристрою. Там виберіть вкладку Wi-Fi. Ви потрапите в список доступних вам мереж. Вибираєте назву своєї і з’явиться вікно з вашою IP адресою.

дізнатися IP адресу на Android

Також можна встановити безкоштовну програму, яка допоможе вам визначити свою Айпі – IP-Tools. Додаток показує, як внутрішню, так і зовнішню IP адресу.

Визначення чужої IP адреси

Для того, щоб дізнатися чужу Айпі адресу, потрібно використовувати сторонні ресурси. Одним з таких сервісів є P Logger. Але щоб програма змогла визначити адресу іншого користувача мережі, необхідно, щоб той перейшов по створеному на сервісі посиланню. Для цього спочатку url посилання потрібно створити:

 • Перейдіть на цьому сайті в блок “Посилання/Зображення”.
 • Тепер Вставте посилання на будь-яку реальну картинку, новину або статтю з інтернету.
 • Потім натисніть на вкладку “Отримати код логер”.
 • Буде створено нове посилання, яке вам потрібно скопіювати в буфер обміну.

Створивши посилання, яка допоможе зібрати дані чужих IP адрес, його потрібно відправити адресату у будь-який зручний для вас спосіб: електронну пошту, соціальні мережі, будь-які месенджери. Головне, щоб людина перейшла по посиланню. Якщо користувач перейде по url, то сервіс P Logger збереже для вас IP адресу того хто перейшов.

73697 0 cookie-check Як визначити свою IP адресу

Читайте також:

Як вирощувати полуницю
Як вирощувати полуницю
24 Березня, 2019, 07:48 3792 11
Одна з найулюбленіших ягід, під яку рідко, хто не виділить ділянку землі – це полуниця. Це не дуже вибаглива ягода, але правильна її посадка, може...
Смотреть результаты
Як завантажити відео з Фейсбуку
Як завантажити відео з Фейсбуку
Одна з популярних соціальних мереж, в якій щодня з’являються нові цікаві відеоролики. Але подивитися їх можна тільки через Фейсбук, як і ділиться ними. Розробники мережі...
Смотреть результаты
Створення завантажувальної флешки
Створення завантажувальної флешки
Завантажувальна флешка – це зовнішній накопичувач, на якому збережені файли операційної системи. З її допомогою можна встановлювати ОС, якщо на комп’ютерному пристрої стався якийсь збій...
Смотреть результаты