search
Підписатися

logo

Кращі безкоштовні антивіруси для ПК – рейтинг COMFY

24 Березня, 2019, 04:59 9

Зміст:

 1. Avast Free Antivirus
 2. AVG Anti-Virus Free
 3. Advanced SystemCare Ultimate з Антивірусом
 4. Panda Antivirus Pro
 5. IObit Malware Fighter
 6. 360 Total Security
 7. ESET NOD32 Smart Security
 8. Antivirus Kaspersky Free
 9. Avira Free Antivirus
 10. Bitdefender Antivirus Free Edition

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Автор блогу COMFY після інсталяції Windows зіткнувся з проблемою, який безкоштовний антивірус краще встановити. Платити за захист комп’ютера не дуже то хотілося. Як виявилося, це доцільно лише для корпоративних користувачів. Для домашніх цілей цілком згодиться безкоштовний софт. Він забезпечить захист комп’ютера більш ніж на 95% при необхідних 97%. Але і 95% цілком достатньо.

Який безкоштовний антивірус краще

Вибір ПО виявився колосальним. Автор блогу COMFY склав добірку виходячи з оцінок пересічних користувачів. Вийшов досить значний перелік. Ми розглянемо десятку кращих програм.

ТОП безкоштовних антивірусів

 Avast Free Antivirus

Даний софт став вибором більше ніж 400 мільйонів користувачів по всьому світу! Він володіє такими перевагами, як повний функціонал без оплати, велика регулярно оновлювана база вірусів, наявність ігрового режиму, власний браузер для безпечного веб-серфінгу, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, зручний віджет на робочому столі і багато іншого.

Антивірусна програма

Головна особливість Avast Free Antivirus – “пісочниця”. У неї поміщаються шкідливі файли. Система їх перевіряє і намагається вилікувати. “Пісочниця” забезпечує більш надійний захист і дозволяє вилікувати ті файли, які інші антивірусні програми видалили б.

Avast Free Antivirus легко і швидко встановлюється. З його функціоналом розбереться навіть користувач-початківець.

З мінусів варто відзначити періодичну появу пропозиції встановити платну версію.

 AVG Anti-Virus Free

Численні переваги AVG Anti-Virus Free:

 • ефективний захист від різноманітних вірусів:
 • економне споживання ресурсів комп’ютера;
 • всебічне сканування програм перед їх першим запуском;
 • можливість задати розклад сканувань;
 • регулярне оновлення софта.

Один з найкращих безкоштовних антівірусників

AVG Anti-Virus Free сканує сайти і електронну пошту.

Даний софт по праву носить звання одного з найкращих безкоштовних антивірусів. Його обрано понад 5 мільйонами користувачів.

Після чергового оновлення, AVG Anti-Virus Free отримав досить зручний інтерфейс. Функціонал простий і зрозумілий. Є платна версія. У неї вбудовано більше функцій.

У софта є один недолік – він погано захищає від фішингу. Але можливо, цей недолік буде усунений після наступних оновлень.

Advanced SystemCare Ultimate з Антивірусом

Advanced SystemCare Ultimate – дуже корисна програма із гарним вбудованим безкоштовним антивірусом. Софт забезпечує повне адміністрування комп’ютера.

Гарний безкоштовний антивірус

Юзер отримує в своє розпорядження наступні функції:

 • резервне копіювання файлів;
 • менеджер паролів;
 • оновлення драйверів;
 • пошук великих і сміттєвих файлів;
 • і, звичайно ж, захист від різноманітних вірусів.

Advanced SystemCare Ultimate позитивно впливає на продуктивність комп’ютера. Програмне забезпечення можна встановити навіть на слабкий і старий комп’ютер. Користувач отримає в своє розпорядження відмінного помічника для роботи на ПК.

Panda Antivirus Pro

Четвертий в нашому рейтингу безкоштовних антивірусів – Panda Antivirus Pro. Відмінний софт з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, мінімальним споживанням ресурсів операційної системи і надійним захистом від усіх відомих вірусів.

Панда в рейтингу безкоштовних антивірусів

База регулярно оновлюється і поповнюється новими шкідливими файлами, які Панда легко розпізнає, лікує або блокує. Вона автоматично сканує програми, сайти та зовнішні носії. Є кілька спеціальних режимів. З функціоналом софта розбереться навіть дитина. Панда стане Вашим надійним захисником від віртуальних загроз.

З мінусів варто відзначити повільність і велику кількість помилкових спрацьовувань.

 IObit Malware Fighter

Даний софт не є класичним антивірусом для ПК. Разом з програмним забезпеченням для захисту від вірусів програма пропонує встановити утиліти для оптимізації роботи Windows.

антівіруса на ПК

Сам по собі “щит” від віртуальних загроз має наступні плюси:

 • мінімальне споживання ресурсів операційної системи;
 • сканування не тільки жорсткого диска, але і потенційних загроз з Інтернету;
 • надійний захист конфіденційних даних.

Для побутового використання IObit Malware Fighter більш ніж достатньо.

 360 Total Security

360 Total Security вважається одним з кращих безкоштовних антивірусів нашого часу. Його гідно оцінять як початківці юзери, так і досвідчені користувачі.

Кращий безкоштовний антивірус

Софт має великий функціонал, включаючи “пісочницю”, очистку системи від непотрібних файлів, оптимізацію системи та ін. Новачкам сподобається автоматична робота сканера, а досвідчені юзери оцінять гнучкі налаштування і наявність профілю. Бонусом можна також назвати можливість налаштування режимів роботи програми.

360 Total Security інтегрується у браузери, що забезпечує безпеку під час веб-серфінгу. Софт виправдовує свою назву, гарантуючи всебічний захист комп’ютера.

ESET NOD32 Smart Security

Наступний в нашому огляді безкоштовних антивірусів – NOD32. Це надійний бар’єр для усіх можливих віртуальних загроз. Софт ефективно захищає від вірусів, руткітів, троянів, спаму і реклами.

 ESET в огляді безкоштовних антівірусників

Плюси NOD32:

 • багаторівневий захист;
 • автоматичне сканування;
 • мінімальна кількість помилкових спрацьовувань;
 • зручний мінімалістичний інтерфейс.

У софта є пара великих недоліків. Перший – версія без внесення оплати діє тільки 30 днів. Другий мінус – споживання великої кількості апаратних ресурсів.

Antivirus Kaspersky Free

Мабуть, найвідоміший безкоштовний антивірус на ПК. Колись найпопулярніший софт був відтіснений «на задвірки» іншими розробками. Однак продукт Лабораторії Касперського все ще користується великим попитом. Він відмінно захищає від вірусів, скануючи жорсткий диск і зовнішні носії та успішно відсікає потенційні загрози в інтернеті під час перегляду сайтів.

Безкоштовний антивірус на ПК

У версії, доступної без оплати, відсутні деякі функції такі, як батьківський контроль, банк паролів, супровід банківських операцій та ін. Ще один мінус – відсутність оптимізації комп’ютера, заявленої розробником. Крім того, софт повільно сканує і має обмежений трафік.

Avira Free Antivirus

Ще один дуже гарний безкоштовний антивірус. Він ефективно протидіє вірусам, троянам та рекламному програмному забезпеченню. Його головна перевага над іншими аналогічними софтом – перехід в хмарне сховище, де зовсім недавно з’явилися нові загрози. Ще один великий плюс – можливість завантажити додаткові плагіни з функціями, які необхідні користувачеві. Іншими словами: кожен сам може побудувати унікальний захист.

Хороший безкоштовний антивірус

Інші переваги Avira Free Antivirus:

 • регулярно оновлювана база шкідливих файлів;
 • економія апаратних ресурсів;
 • лікування файлів, заражених макровірусами;
 • захист від фішингу;
 • настройка розкладу сканувань.

Avira Free Antivirus встановлюється з софтом Virus Guard, який призначений для автоматичного сканування завантажених файлів. Це підвищує ступінь захисту від віртуальних загроз.

До недоліків відноситься незручний інтерфейс, в порівнянні з безкоштовними антивірусами, про які говорилося вище. Крім того, Avira Free Antivirus часто нав’язливо пропонує встановити додаткові інструменти, які не несуть користі.

Bitdefender Antivirus Free Edition

Замикає нашу десятку лідерів Bitdefender. Інструмент злегка застарілий, але все ще гідний у якості захисного бар’єру для Вашого комп’ютера. Bitdefender має велику базу вірусів, забезпечує високий рівень захисту і використовує дуже мало операційних ресурсів.

Безкоштовний антивирусник на ПК

Головний недолік полягає в тому, що Bitdefender сумісний не з усіма версіями Windows. З Windows 10 він працювати не буде, тільки з більш ранніми версіями.

Як підсумок: Як бачите, сьогодні у наявності є великий вибір безкоштовних антивірусів. Кожен зможе підібрати інструмент для захисту комп’ютера в залежності від своїх потреб і переваг.

73520 0 cookie-check Кращі безкоштовні антивіруси для ПК – рейтинг COMFY

Читайте також:

Флешка захищена від записи, як зняти захист
Флешка захищена від записи, як зняти захист
24 Березня, 2019, 04:24 7919 10
Зручний портативний носій, який, як і вся техніка, іноді живе своїм життям і в самий невідповідний момент може влаштувати збій. Одна з поширених помилок, яка...
Смотреть результаты
Як зробити листкове тісто
Як зробити листкове тісто
Сьогодні поширена думка, що приготування листкового тіста – процес, що вимагає великої кількості уваги, терпіння і сил. І нерідко, навіть у досвідчених митців в кулінарії...
Смотреть результаты
Електронні книги або планшети – що зручніше для читання? Зважуємо всі за і проти!
Електронні книги або планшети - що зручніше для читання? Зважуємо всі за і проти!
Що краще для читання – електронна книга чи планшет? Багато з нас читають книги навіть зі смартфона, але це не дуже зручно, оскільки розмір екрану...
Смотреть результаты