search
Підписатися

logo

Як визначити музику онлайн

03 Березня, 2019, 07:47 6

Часто буває, що в голові засяде якась мелодія, а згадати назву пісні або виконавця не вдається. Або на комп’ютері в папці з музикою зберігаються треки, з назвою: один, два, три. Допомогти розпізнати пісню можуть онлайн-ресурси спеціально створені для цього. В інтернеті їх досить багато, деякі безкоштовні, інші платні, є навіть форуми, де живі люди, а не програма, готові допомогти дізнатися назву треку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Розпізнати музику онлайн з комп’ютера
 2. Розпізнавання музики онлайн через мікрофон
 3. Сайт Midomi
 4. Ресурс Musipedia
 5. Спільнота меломанів WatZatSong
 6. Сервіси для пошуку музики
 7. Додаток Shazam
 8. Додаток Magic MP3 Tagger

Розпізнати музику онлайн з комп’ютера

Онлайн сервіси створені для багатоцільового використання: пошуку музики по мелодії, звукам, уривку. При цьому необов’язково виконувати частину композиції, яку запам’ятали, щоб потім знайти. Це можна зробити лише завантаживши файл з комп’ютера, а алгоритм сайту вже сам знайде відповідну пісню. Один з популярних і простих сайтів, що працюють через завантаження файлів з комп’ютера – AudioTag . Онлайн-сервіс розпізнавання музики для користувачів, в розпорядженні у яких немає мікрофона для самостійного наспіву мелодії. Сайт працює за алгоритмом, коли ви можете просто завантажити файл зі свого комп’ютера, а ресурс виконає пошук. Як виконати пошук пісні:

 • Натисніть на пункт «Browse» на сайті.
 • З’явиться рядок, в який вам необхідно буде завантажити файл з комп’ютера або залишити посилання на композицію, якщо вона завантажена онлайн на сторонньому ресурсі.
 • З’явиться капча, без якої розпізнавання не почнеться.

Програма для розпізнавання музики з комп'ютера онлайн

У разі, якщо код введений правильно, а в музичній картотеці сайту є шукана мелодія, то ви отримаєте її в результаті пошуку. Може бути виявлено кілька варіантів, які дуже схожі між собою або просто ремікси шуканої композиції.

Переваги сервісу:

 • Розпізнає музику онлайн по уривку з допомогою завантаження файлу.
 • Визначає пісню за допомогою посилання на музику, якщо вона є в інтернеті.
 • Сайт працює в англомовній та російськомовній версії.
 • Ресурс повністю безкоштовний.
 • Підтримує безліч форматів.
 • Працює з файлами різної тривалості і якості програвання.

До недоліків можна віднести постійно вилітаючу капчу, перевантаженість сайту рекламою і обмеженість бази тільки популярними піснями.

Розпізнавання музики онлайн через мікрофон

Куди простіше знайти пісню по мелодії, якщо у вас є мікрофон. Потрібно просто наспівати мелодію і, якщо пам’ятаєте, якісь уривки пісні і завантажити на один із сайтів, створених спеціально для цього. При цьому вам не обов’язково мати талант, слух чи голос, зазвичай такі ресурси здійснюють пошук по вже завантаженим раніше композиціям іншими користувачами. І так, сайти розпізнавання музики онлайн через мікрофон:

Сайт Midomi

Його робота заснована на програмі Flash Player, тому вона повинна бути активна на вашому комп’ютері і оновлена ​​до актуальної версії.

Програма розпізнавання музики онлайн через мікрофон Midomi

Щоб почати пошук необхідно натиснути на кнопку “натисни і заспівай” і через мікрофон спробувати наспівати мелодію. Тривалість запису для коректного здійснення розпізнавання повинна бути не менше 10 секунд. Якщо результат вийшов негативним, тобто на ваш наспів ресурс нічого не знайшов, то ви можете ввести хоч одну строчку з пісні в графу “Пошук тексту”. До переваг ресурсу з розпізнавання музики онлайн через мікрофон можна віднести просунутий алгоритм пошуку, велика база пісень, яка постійно поповнюється користувачами.

Ресурс Musipedia

Розкручені ресурс по визначенню музики. Налічує в своїй музичній базі понад 11 тис. класичних композицій і близько 2.5 тис. поп-пісень.
 Програма розпізнавання музики онлайн через мікрофон Musipedia

На сайті можна не тільки наспівати музику через мікрофон, але й награти її на флеш-піаніно, якщо ви розбираєтеся в нотнії науці. Ресурс особливо хвалять любителі класичної музики.

Спільнота меломанів WatZatSong

У всіх сайтів з розпізнавання пісень є спільний недолік – процес пошуку відповідної композиції впирається в базу музичних даних, в яку зазвичай внесені найпопулярніші треки.

Програма розпізнавання музики онлайн через мікрофон WatZatSong

WatZatSong – це жива спільнота, яка своїми силами може допомогти зневіреному користувачеві в розпізнаванні не надто поширеною або знайомої вузькому колу меломанів пісні. Допомогти в пошуку може також ваше опис: де ви чули цю пісню, якісь особливості виконання, а також вкажіть стиль, так швидше відгукнутися фанати такого жанру музики.

Сервіси для пошуку музики

Для пошуку музики можна встановлювати програми, але вони все одно вимагають підключення до інтернету, щоб здійснювати коректний пошук пісні по уривку або звуку. Є кілька непоганих сервісів, які можна встановити на свій комп’ютер:

Додаток Shazam

Програма працює на різних платформах, підтримується операційною системою Windows 8, 10. Умовно безкоштовний додаток з ціною за платну версію трохи більше 6 доларів.
Додаток для пошуку музики Shazam

Користувачі відзначають, що визначає трек досить точно. У разі поганої “чутності” додаток залишає побажання, наприклад: підійдіть до джерела ближче. Зручна програма для швидкого пошуку пісні. Переваги сервісу в хорошому розпізнаванні пісні навіть з шумом, можливість спілкуватися з людьми, яким подобається та ж музика, що і вам. До недоліків можна віднести обов’язкове підключення до інтернету для роботи, а також те, що не підтримується ОС нижче Windows 8.

Додаток Magic MP3 Tagger

Це сервіс для ідентифікації пісень, виконавця яких ви не знаєте. Додаток самостійно без вашої допомоги проведе ідентифікацію виконавців, розподілить треки за альбомами, визначить рік виходу, назву альбому, виконавця.
Додаток для пошуку музики Magic MP3 Tagger

Але повним пакетом послуг програми ви можете скористатися, якщо оплатити платну версію. Для того, щоб сервіс став вашим помічником, встановіть на свій комп’ютер, запустіть і вкажіть файли і папки з музикою, в яких потрібно навести порядок. Запустіть роботу додатка. Перевага сервісу:

      • Сортує пісні, музику по папках і зазначеним каталогом без втручання користувача
      • Знаходить дублі.
      • Простий в управлінні.
      • Може працювати без підключення до інтернету.
      • Якщо у своїй базі не знаходить варіанти результатів, то підключається до більш потужних сервісів.

До недоліків можна віднести обмежений пакет послуг в безкоштовній версії, а також те, що сервіс не визначає пісню по звуку.

71365 1 cookie-check Як визначити музику онлайн

Читайте також:

В якій послідовності дивитися зоряні війни
В якій послідовності дивитися зоряні війни
03 Березня, 2019, 04:21 16187 12
У 1977 році світ побачив повнометражний фантастичний фільм, створений під чуйним керівництвом Джорджа Лукаса – Зоряні війни. Нова надія. Фільм зміг не тільки врятувати від...
Смотреть результаты
Як приготувати гороховий суп
Як приготувати гороховий суп
На жаль, багато хто з нас не відають, як варити гороховий суп, і намагаються уникати його в своєму раціоні. Сьогодні ми хочемо змінити ситуацію, що...
Смотреть результаты
Як зробити томатний сік – рецепти томатного соку
Як зробити томатний сік - рецепти томатного соку
Томати містять безліч вітамінів і корисних мікроелементів, які сприяють поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту, серця, нервової системи. Так, в одному помідорі містяться вітаміни В3, В5, В6,...
Смотреть результаты