search
Підписатися

logo

Як завантажити відео з Фейсбуку

24 Березня, 2019, 07:23 10

Одна з популярних соціальних мереж, в якій щодня з’являються нові цікаві відеоролики. Але подивитися їх можна тільки через Фейсбук, як і ділиться ними. Розробники мережі постаралися зробити все можливе, щоб користувачі не могли завантажувати ролики на свої девайси. Як же завантажити відео з Фейсбуку на телефон або комп’ютер? Для цього є спеціальні додатки, сервіси та хитрощі, які обходять захист соціальної мережі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Як зберегти відео з Фейсбуку на телефон?
 2. Як завантажити відео з Facebook на комп’ютер?

Як зберегти відео з Фейсбуку на телефон?

Для того, щоб завантажити відео з Фейсбуку на смартфон або планшет, можна спочатку завантажити його на комп’ютер у мобільній версії, а далі перекинути на мобільний пристрій. Так це можна зробити не засмічуючи свій комп’ютер або ноутбук сторонніми програмами і додатками. Покрокова інструкція, як зберегти відео в мобільній версії з подальшим завантаженням на портативний гаджет:

 1. Запустіть відеоролик в соціальній мережі, який ви хочете завантажити.
 2. Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт, де пропонують показати url-адресу до контенту.
 3. У вікні відео з’явиться посилання, яке потрібно скопіювати.

 Завантажити відео на телефон, копіюємо посилання до нього

 1. Введіть збережене посилання в пошуковий рядок, тільки змініть буквене значення “www” на англійську маленьку букву “m”. Такий крок виведе на екран вашого комп’ютера відео для мобільної версії.
 2. Запустіть відео в новому форматі і дайте йому програти кілька секунд.
 3. Поставте відео на паузу і натисніть праву кнопку миші.
 4. У меню, що з’явилося, виберіть пункт “Зберегти відео як”.

Завантажити відео з Фейсбук на телефон без плагінів

Відео завантажиться за вказаною вами адресою на комп’ютер, після цього просто перезавантажте його на телефон.

Зберегти відео з Фейсбуку на телефон можна і напряму. Для того щоб завантажити вподобаний ролик, вам знадобитися встановити додаток соціальної мережі, а також авторизуватися в ній, тобто увійти в свій аккаунт. Додатково на мобільний пристрій, через Google Play необхідно завантажити один з додатків, який стане посередником між вашим гаджетом і соціальною мережею по закачуванню відеоконтенту. Однією з таких програм є Video Downloader for Facebook.

Завантажити відео з Фейсбуку на смартфон за допомогою Video Downloader for Facebook

Тепер потрібно виконати наступні кроки для того, щоб завантажити відео з ФБ:

 • Запустіть завантажений додаток.
 • Програма попросить ввести дані для входу в соціальну мережу.
 • Програма структурує відеоконтент, і ви зможете завантажувати відео зі своєї сторінки і сторінок своїх друзів.

Є й інші додатки, для яких знадобиться тільки посилання на відео. Щоб її знайти і скопіювати, розгорніть вподобаний ролик на весь екран гаджету. Натисніть на дисплей і виберіть “Копіювати посилання”. Це посилання і потрібно буде вставити в один з встановлених додатків, наприклад таких: “Завантажити Відео з Фейсбук”, “Завантажувач відео для Facebook”. Вони відмінно справляються зі своїми завданнями, хоча і напхані рекламою. Періодично такі програми зникають з магазину Google Play , але на заміну їм завжди з’являються нові.

Як завантажити відео з Facebook на комп’ютер

Для того, щоб завантажити відео з Facebook на комп’ютер теж доведеться використовувати і завантажувати сторонні програми. Розглянемо деякі з них і, як вони працюють:

 1. Програма 4K Video Downloader, призначена для завантаження відеоконтенту з Фейсбуку на комп’ютерні пристрої з операційною системою Windows, Vista, macOS, Linux.

Завантажити відео з Фейсбуку на комп'ютер за допомогою 4K Video Downloader

Щоб зберегти відео за допомогою цієї програми, вам знадобитися посилання на ролик, яке ви знайдете натиснувши на відео правою кнопкою миші. Виберіть у вікні меню “Показати url-адресу відео” і скопіюйте посилання. Тепер його потрібно вставити в головне вікно програми 4K Video Downloader. Вкажіть шлях, куди завантажувати контент і натисніть “Завантажити”.

 1. Безкоштовно завантажити відео з Фейсбуку можна за допомогою програми SafeFrom.net.

Завантажити Відео з Фейсбуку за допомогою утиліти SafeFrom

Завантаживши додаток, його значок (зелена стрілка завантаження) тепер завжди буде з’являтися поруч з відео. Натиснувши на стрілку з’явиться невелике меню, що дозволяє самостійно вибирати формат відео, в якому би ви хотіли завантажити його на свій комп’ютер. Після цього натисніть на посилання цього формату і виберіть “Зберегти як…”. У рядок “ім’я файлу” введіть попередньо скопійовану назву відео.

Розробники цього додатка на комп’ютер зробили і онлайн ресурс, для використання якого, користувачам не потрібно завантажувати і встановлювати програмне забезпечення. Сайт називається SafeFrom.net. Щоб скористатися ним для скачування відео з ФБ, вам знадобитися посилання на відео, яке можна скопіювати натиснувши правою кнопкою миші і вибравши пункт “Показати посилання”. Ще один варіант знайти посилання – це натиснути на значок поділитися внизу, там з’явиться пункт “Копіювати посилання”. Тепер завантаживши ресурс SafeFrom, вставте посилання в поле для введення і натисніть активну клавішу “завантажити”. Відкрити завантажене відео можна через провідник або пройшовши за вказаною адресою для завантаження.

 1. Безкоштовна утиліта YTD Video Downloader, призначена для скачування відео з Facebook на комп’ютер, а також для переформатування відеоконтенту для перегляду iPod, iPhone, PSP. Програма завантажується на комп’ютер і для її використання потрібне тільки посилання на відео з Фейсбук.

Скопіювавши його, вставте url-адресу в верхнє поле на головній сторінці програми і натисніть “завантажити” в правому нижньому кутку. Дочекайтеся закінчення процесу завантаження відео.

 1. Ще один додаток, який допоможе завантажити відео з Facebook – Freemake Video Downloader. Переваги програми в тому, що після завантаження відеоконтенту через неї, користувач може відразу переконвертувати його в зручний для перегляду формат.

Завантажити Відео з Фейсбуку за допомогою утиліти Freemake Video Downloader

Як зберегти відео з Facebook за допомогою утиліти Freemake Video Downloader:

 • Завантажте додаток з офіційного сайту.
 • Скопіюйте посилання на відео з Фейсбуку.
 • Вставте url посилання в поле введення.
 • Увійдіть до свого облікового запису в соціальній мережі.
 • Виберіть якість для завантажуваного ролика.
 • Натисніть завантажити і конвертувати, якщо потрібно конвертувати в певний формат, попередньо виберіть його.

Після цього почнеться завантаження відеофайлу з Фейсбуку, після його закінчення ви можете вже дивитися контент з комп’ютера.

73656 0 cookie-check Як завантажити відео з Фейсбуку

Читайте також:

Створення завантажувальної флешки
Створення завантажувальної флешки
24 Березня, 2019, 07:01 3612 7
Завантажувальна флешка – це зовнішній накопичувач, на якому збережені файли операційної системи. З її допомогою можна встановлювати ОС, якщо на комп’ютерному пристрої стався якийсь збій...
Смотреть результаты
Як завантажити музику на iPhone
Як завантажити музику на iPhone
Для смартфонів від компанії Apple є рідні, вже встановлені програми, за допомогою яких можна скачати музику на Iphone. Але багато користувачів шукають сторонні програми, які...
Смотреть результаты
7 смачних страв з кабачків
7 смачних страв з кабачків
Зміст: Трохи з історії У чому користь кабачка Рататуй – вишуканий привіт з Франції Тушковані кабачки Оладки з кабачків – смак, знайомий з дитинства Овочеве...
Смотреть результаты