search
Підписатися

logo

Як вибрати морозильну камеру

01 Червня, 2017, 11:39 7

 

 Для чого потрібна морозильна камера

В наш побут уже давно увійшов  такий пристрій, як морозильна камера. І це стосується не складової частини холодильника, а повноцінного окремого пристрою з різними обсягами і габаритами . Популярність морозильних камер обумовлена тим, що вона може використовуватися як для тривалого зберігання заморожених продуктів, так і для короткочасного. Крім того, морозильна камера істотно полегшує життя домогосподарок, економлячи їх час і сили. Адже, якщо вдома  є морозильна камера, то зовсім не обов’язково витрачати багато часу і сил на приготування консервації. Більшість фруктів і ягід можна просто заморозити, чим зберігти їх корисні і смакові властивості.

Раніше, коли в нашому домашньому побуті морозильні камери були чимось екзотичним,  простір морозильних відділень холодильників, «танув» просто на очах і для свіжих продуктів, просто, не вистачало місця. Поява морозильної камери легко вирішила це питання.

морозильная камера овощи

Для того щоб полегшити свій побут покупкою морозильної камери, мало  прийти в магазин і купити першу вподобану. Як і іншу побутову техніку, морозильну камеру важливо правильно і ретельно підібрати. І як це зробити ми розповімо в цій статті.

Переваги та недоліки морозильної скрині

Морозильні камери бувають двох форматів – це власне морозильна камера (найчастіше такі називають вертикальними або морозильними шафами) і морозильна скриня. В першу чергу потрібно визначитися, що ж саме Вам підійде більше, камера або скриня.

Морозильна скриня, як правило, виграє в обсягах. В однаковій ціновій категорії морозильні скрині,  зазвичай мають більшу місткість, ніж їх аналоги серед морозильних шаф. Однак слід пам’ятати, що морозильна скриня, здебільшого  призначається для однорідних продуктів, адже там не буде ніяких спеціальних відділень, крім однієї-двох кошиків. Та й ті повністю відкриті і ніяк не ізольовані від загального простору скрині. Ви тільки уявіть, ваша скриня  завантажена продуктами, хоча б наполовину. А вам знадобилося щось, що знаходиться на самому дні. Ох і намучитеся ви в пошуках потрібного  продукту. Також  не слід забувати і про відсутність технології NoFrost, адже така технологія застосовується лише в морозильних шафах. Про переваги такої системи ми розповімо нижче.

морозильный ларь

Проте, морозильна скриня чудово підійде для зберігання великих обсягів замороженого м’яса або риби. Так що, якщо вашою метою є заморозка саме цих продуктів, то  скриня стане незамінним помічником у вашому побуті.

Правильно підібрати скриню нескладно. Потрібно лише визначитися з обсягами місткості (вимірюється в літрах) і габаритами скрині, а також підготувати під нього місце в приміщенні, де буде знаходитися цей пристрій.

Як правило, дизайн всіх морозильних скринь, що застосовуються в побуті, однаковий. Складно буде знайти скриню в кольорі відмінному від білого. Ну а форма і габарити безпосередньо залежатимуть від обсягу.

морозильный ларь закрытый

Перейти на сайт Comfy.ua для вибору морозильної скрині

Основні параметри морозильної камери

морозильная камера

Якщо, морозильна скриня не для вас, і ви вирішили придбати морозильну камеру, то вибір не повинен спиратися лише на таку характеристику, як «обсяг». Звичайно ж, об’єм морозильної камери є і буде одним з найважливіших факторів при виборі, адже від цього залежить те, скільки продуктів ви зможете вмістити туди, а також  габарити пристрою.

Об `єм

Ширина всіх морозильних камер, як правило, 60 см. (Хоча, бувають і нестандартні, наприклад, 54 см. Або більш широкі 70 см.), А глибина варіюється в основному від 60 до 70 см. Знаючи ці параметри, Вам не важко буде підібрати зручне місце  для нового приладу.

морозильная камера 6 камер

Система заморозки

Важливо правильно визначитися з системою заморозки морозильної камери. Як і у випадку з холодильником, морозильні камери бувають зі статичною системою заморозки (її ще називають «крапельною») і з системою заморозки NoFrost (таку систему в народі називають «сухою»). Але якщо у випадку з холодильником плюси і мінуси є як в тій, так і в іншій системі, то у випадку з морозильною камерою однозначно правильним вибором буде NoFrost

системы охлаждения

По-перше, система NoFrost дозволяє не проводити, далеко не найзручнішу процедуру,  розморожування, на відміну від статичної, коли виробники рекомендують проводити розморожування приблизно раз на півроку.

І хоча процес розморожування морозильної камери вже не є таким трудомістким як раніше, потрібно пам’ятати, що морозилка в цей час повинна бути порожньою. То ж , продукти, які в цей момент будуть у морозильній камері, можуть теж розморозитися і їх доведеться заморожувати повторно, що не дуже добре.

По-друге, при наявності системи NoFrost в морозильній камері ви не знайдете льоду на продуктах, максимум вони будуть покриті легким інеєм. Хоча самі продукти будуть повністю заморожені. Це істотно полегшує процес розморожування продукту, адже після того, як Ви розморозили продукт, він буде мати  всі  властивості, які мав  безпосередньо перед своєю заморозкою.

Разморозка морозильной камеры

По-третє, тільки система NoFrost забезпечить правильну та якісну заморозку ягід і фруктів. Найчастіше власники морозильних камер заморожують ягоди та фрукти з літа і осені, сподіваючись отримати їх свіжими взимку. Але якщо в морозильній камері відсутня система NoFrost, кінцевий результат їх дуже розчарує. Після розморожування може вийти, так звана «каша». Наприклад, розморожені ягоди можуть просто переміщатися в однорідну суміш. Саме такі випадки виключені, при наявності системи NoFrost.

Zamorazhivanie-yagod-na-zimu

Хоча морозильні камери з системою заморозки NoFrost і коштують дорожче своїх аналогів зі статичною системою, все ж, ми вважаємо, що система NoFrost варта того, щоб за неї заплатити трохи більше.

Панель управління

Далі при виборі морозильної камери, зверніть увагу на її панель управління. Управління морозильною камерою може бути механічним або ж електронним.

управление механическое

Механічне управління вважається більш простим і практичним, але в той же час і менш точним. Рекомендована температура при роботі морозильної камери від -17ºС до -19ºС, за допомогою механічного управління так точно температуру в морозильній камері виставити не вийде, а лише приблизно.

Как выбрать морозильную камеру - электронное управление

Електронне управління  має більшу точність, якщо порівнювати з механічним. За допомогою електроніки Ви зможете вибрати потрібну температуру з кроком від одного до двох градусів. Крім того, температура, яка задана в морозильній камері, буде відображатися на дисплеї. Це дуже зручно, адже ии завжди в потрібний момент зможете переконатися в правильності заданих параметрів. Однак, суттєвим нюансом при використанні морозильних камер з електронним управлінням, є те, що електроніка набагато більш чутлива до стрибків і перепадів напруги. Тому такі морозильні камери настійно рекомендується підключати до електромережі через спеціальні автомати захисту.

Швидка заморозка

Переконайтеся в наявність такої корисної функції в камері, як функція швидкої заморозки (також  цю функцію називають супер заморожуванням). Найчастіше вона позначається, як Super Freeze або ж просто буквеною абревіатурою SF.

Суть цієї функції зводиться до того, що температура в морозильній камері встановлюється гранично низька, найчастіше -24ºС, рідко ще нижче. Це необхідно при завантаженні в морозильну камеру великої кількості свіжих продуктів, які при такій температурі заморожуються максимально швидко і, таким чином, зберігають максимум корисних властивостей.

морозильная камера

Дизайн

Не варто забувати і про дизайн морозильної камери. На відміну від скринь, вибір кольорів тут більш широкий. Бувають як білі, сірі, сталеві, так і бежеві, чорні , тощо.

морозильная камера

Перейти на сайт Comfy.ua для вибору морозильної камери

Висновок

На сьогоднішній день ступінь необхідності морозильної камери в побуті переоцінити складно. Лише одного разу, дізнавшись про всі переваги використання морозильної камери в домашньому побуті,  ви вже не зможете відмовитися від неї в подальшому. Асортимент моделей і різноманітність цін в різних магазинах вражає. На сьогоднішній день ціни на морозильні камери і скрині  приблизно коливаються від 3500 грн. до 30 000 грн. Для того щоб визначитися  яка саме потрібна Вам, дотримуйтесь алгоритму, який описаний нижче:

1 Визначтеся, потрібна Вам морозильна шафа чи скриня;

2 Виберіть потрібний об’єм;

3 Визначтеся з системою заморозки;

4 Визначте, який тип управління буде Вам зручніший.

Коли нова морозильна камера з’явиться у Вас вдома, не забувайте про правила першого запуску, які вказані в інструкції від виробника. Пам’ятайте, що після доставки, морозильна камера повинна постояти без включення близько двох-трьох годин, після чого включіть її на годину-півтори в холостому режимі, щоб вона набрала потрібну температуру. І, нарешті, після всього цього можете сміливо користуватися новим корисним приладом у вашому побуті.

Перейти на сайт Comfy.ua для вибору морозильної скрині або камери

35807 0 cookie-check Як вибрати морозильну камеру

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Як вибрати ноутбук
Як вибрати ноутбук
01 Червня, 2017, 11:30 2289 13
Сучасний ринок мобільних комп’ютерів настільки величезний, що часто навіть люди, які вважають  себе фахівцями в цій сфері, плутаються в розмаїтті їх моделей і типів. Як...
Смотреть результаты
Налаштовуємо Windows 10 під себе. Частина 4 – все, що потрібно знати про налаштування меню «Пуск»
Налаштовуємо Windows 10 під себе. Частина 4 - все, що потрібно знати про налаштування меню «Пуск»
  Меню «Пуск» є найбільш використовуваним компонентом Windows 10, і напевно, кожен з нас хотів би по-максимуму налаштувати його під себе. Далеко не всі користувачі...
Смотреть результаты
Новинки цифрової техніки які ми очікуємо в 2017 році
Новинки цифрової техніки які ми очікуємо в 2017 році
Техніка, пов’язана з електронікою і високими технологіями на сьогоднішній день дуже інтенсивно і швидко розвивається. Що ж чекає нас у 2017 році? Щорічно ми читаємо...
Смотреть результаты