search
Підписатися

logo

Як почистити гранат швидко та легко? 4 лайфхаки

10 Січня, 2020, 03:51 0

Гранат – смачний і корисний фрукт, який у супермаркеті багато обходять стороною. Річ у тому, що процес очищення шкірки у багатьох викликає побоювання: темно-червоний сік складно виводити з кухонної поверхні та одягу. Ми підібрали та перевірили чотири працюючи способи, та тепер знаємо, як акуратно і безпечно почистити гранат.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст:

  1. Як гранат почистити правильно. Перший спосіб
  2. Другий спосіб
  3. Третій спосіб
  4. Як почистити підсохлий гранат. Четвертий спосіб

Як правильно почистити гранат. Перший спосіб

як почистити гранат

Перший спосіб допоможе вам зберегти чисту кухню. Все, що вам потрібно – це гострий ніж.

Помийте фрукт і підготуйте ніж. Акуратно зрізати верхній капелюшок, не зачепивши зернятка. Головне, не занурювати ніж у глибину плода.

Зробіть надріз по колу та зніміть верхівку. Якщо все було виконано правильно, вона вільно відділяється від фрукта, а всі зернятка залишаються цілими та неушкодженими. Після того, як «кришечка» граната була знята, за допомогою пальців поділяємо плід на 2 частини. Потім вручну відокремлюємо зерна від шкірки та один від одного.

Якщо виникли труднощі з поділом граната на дві частини, візьміть ніж і зробіть невеликі надрізи, по всьому периметру граната, рухаючись зверху вниз.

Очищення таким методом більше підійде для святкового столу, коли хочеться зробити гранат прикрасою вечора. Щоб зберегти естетичний зовнішній вигляд, видаліть білі плівки, які знаходяться між зернятками.

Другий спосіб

як правильно гранат почистити

Цей варіант буде цікавий тим, хто хоче знати, як швидко почистити гранат. Спочатку потрібно помити фрукт і розрізати акуратно на дві частини. Потрібно взяти миску та дерев’яну лопатку. Перевертаємо продукт шкіркою вгору, щільно утримуємо половинку в руках і починаємо стукати лопаткою до тих пір, поки всі зернятка не випадуть у миску.

Третій спосіб

Підходить для тих, хто нікуди не поспішає та хоче дізнатися, як красиво почистити гранат. За збереження та чистоту на кухні можна не хвилюватися, адже для очищення, гранат нам доведеться поміщати в воду.

  1. Візьміть фрукти та відріжте «корону», як ми це робили в першому способі. Не потрібно занурювати ніж глибоко, щоб не зачепити зернятка.
  2. Візьміть зручну місткість середніх розмірів, щоб у неї помістилася половинка граната.
  3. Опускаємо в воду цілий фрукт і під водою поділяємо на половинки, а потім на інші частини.
  4. Якщо не вистачає сил розділити фрукт на половинки, можна зробити надрізи на шкірці.
  5. Витягуємо зернятка прямо в воду.
  6. Візьміть друшляк, злийте воду через нього, а потім потрібно очистити зернятка від решти плівок. Є альтернативний спосіб – попередньо прибрати з води залишки білої шкірки, а потім вилити воду через друшляк, залишивши чисті зернята.

як красиво почистити гранат

Як почистити підсохлий гранат. Четвертий спосіб

Якщо гранат підсох, це не привід відправляти його у відро для сміття. Почистити такий плід можна ще швидше, ніж стиглий. Розріжте гранат будь-яким зручним способом. Підготуйте миску, куди будуть висипатися зернятка. Візьміть столову ложку та постукайте по шкірці. Продовжуйте стукати до тих пір, поки не почнуть відділятися зернятка самостійно. Виконайте процедуру з кожною часткою, а потім усуньте білу плівку.

94917 1 cookie-check Як почистити гранат швидко та легко? 4 лайфхаки

Читайте також:

Як засолити скумбрію в домашніх умовах: 8 способів
Як засолити скумбрію в домашніх умовах: 8 способів
10 Січня, 2020, 01:40 15337
Скумбрія – універсальна риба, яка хороша в смаженому, запеченому та малосольному виді. Завдяки ніжному філе та аромату, вона поєднується з будь-якими стравами: картоплею, салатами, у...
Смотреть результаты
Як накачати прес вдома? 10 порад
Як накачати прес вдома? 10 порад
Прес на животі у вигляді акуратних кубиків – заповітна мрія дівчат і чоловіків, заради досягнення якої, доводиться відмовлятися від улюблених продуктів і міняти спосіб життя....
Смотреть результаты
Замість кави: 8 напоїв, щоб прокинутися і підбадьоритися
Замість кави: 8 напоїв, щоб прокинутися і підбадьоритися
Щоранку, відкриваючи очі, ми вибираємо собі настрій і чим підбадьоритися. Найчастіше чашкою кави, чи не так? Цей смачний ритуал улюблений багатьма з нас. Сьогодні запропонуємо...
Смотреть результаты