search
Підписатися

logo

Все, що вам потрібно знати про Instagram

19 Липня, 2017, 12:21 8

У наш час складно знайти людину, яка б нічого не чула про Instagram. Ця соціальна мережа дозволяє ділитися з користувачами своїми фотографіями та відео, а також обробляти їх за допомогою різних ефектів і фільтрів. Прочитавши цю статтю, ви зможете стати справжньою зіркою Instagram!

Зміст:

 1. Що таке Instagram?
 2. Як працює Instagram?
 3. Що таке Instagram Stories?
 4. Instagram дозволяє ділитися своїми відеотрансляціями в реальному часі в Instagram Stories
 5. Instagram дозволяє безпосередньо обмінюватися повідомленнями, посиланнями і фотографіями
 6. Як написати повідомлення в Instagram з комп’ютера
 7. Що таке Директ? І як за його допомогою відправити повідомлення?
 8. Як подивитися статистику в Instagram?
 9. Як підписатися в Інстаграм
 10. В Instagram доступні маски, як в Snapchat
 11. Що таке Boomerang і Hyperlapse?
 12. Скільки коштує Instagram, і як його скачати?

Подписывайтесь на наш Telegram-канал

Що таке Instagram?

Все, что вам нужно знать об Instagram - что такое Instagram

Instagram – це сервіс, який був запущений в 2010 році Кевіном Сістромом і Майком Крігер. У 2012 році цю соцмережу купила компанія Facebook, після чого почався її активний розвиток.

З опису в Вікіпедії слідує, що Instagram – це безкоштовний додаток для обміну фотографіями і відеозаписами з елементами соціальної мережі, що дозволяє знімати фотографії та відео, застосовувати до них фільтри, а також поширювати їх через свій сервіс і ряд інших соціальних мереж.

Початковий формат Instagram був набагато простішим, ніж той, який ми можемо бачити сьогодні. Функціональність цієї соцмережі була значно розширена і продовжує рости.

Як працює Instagram?

Все, что вам нужно знать об Instagram – как работает Instagram

Після того, як ви налаштували свій обліковий запис Instagram і налаштували свій профіль, ви можете почати з підписки на декількох знаменитостей, своїх друзів, співробітників і т.д. Ви також завжди можете подивитися кількість тих, хто підписаний на вас в своєму профілі.

Ви можете налаштувати профіль, як приватний, або використовувати бізнес-аккаунт. Останній відкриває для інтернет-магазинів такі можливості, як ведення розширеної статистики по записам і передплатникам, дозволяє зручно зв’язуватися з клієнтами, а також дозволяє просувати публікації прямо з додатку. Все це корисно, якщо ви хочете «розкрутитися» в Instagram.

Всі публікації в Instagram можуть збирати лайки. Якщо якомусь користувачеві сподобалася ваша публікація, він тисне на серце. Чим більше користувачів натиснуть на сердечка, тим, відповідно, популярнішим буде ваш знімок або відеоролик. Крім цього, в Instagram доступні коментарі, які можна відключити.

Що робити, щоб стати популярним в Instagram? Просто слідкуйте за користувачами, які вам цікаві, коментуйте їхні публікації, і не забувайте додавати в свій канал цікаві фотографії і відео. Звичайно, ваш аккаунт стане популярний не відразу, але в підсумку ви придбаєте цікавих передплатників, і кожен день будете бачити цікаву для себе інформацію.

Instagram є по-справжньому «розумним» сервісом. У розділі «Дослідження» (щоб відкрити його, необхідно натиснути на кнопку із зображенням лупи, розташовану в нижній частині екрана) знаходяться фотографії і відео, які сервіс пропонує, в залежності від ваших уподобань і вашого місця розташування. Тут ви знайдете для себе багато цікавого, і зможете підписатися на людей, які вам сподобаються.

Все, что вам нужно знать об Instagram – как работает Instagram (2)

Що таке Instagram Stories?

У серпні минулого року в Instagram з’явилася функція під назвою Instagram Stories. Вона дає можливість в окремому розділі додатку ділитися фотографіями і короткими відео, прикрашаючи їх наклейками, малюнками або текстом. Багато хто вже встиг помітити, що Instagram Stories працює за принципом додатку Снапчат (Snapchat).

Для того, щоб відкрити розділ Instagram Stories, необхідно натиснути на іконку з плюсом, яка розташована зверху. В цей окремий розділ можна викладати фото і короткі відео, які робляться прямо в додатку. Там же можна редагувати свої фотографії, додаючи до них різні написи, фільтри або наклейки. Найважливіше правило використання Instagram Stories – через добу ваш контент буде видалений, в цьому і полягає головна «фішка» цієї функції.

Все, что вам нужно знать об Instagram - истории

У Instagram Stories можна поглядати як свої публікації, так і публікації друзів. Також за бажанням ви можете обмежити доступ до свого контенту, вказавши, хто з ваших передплатників зможе бачити ваші публікації.

 Instagram дозволяє ділитися своїми відеотрансляціями в реальному часі в Instagram Stories

20 червня цього року в Instagram з’явилася нова функція, що дозволяє користувачам вести прямі трансляції в розділі Instagram Stories.

Коли ваша трансляція закінчиться, ви зможете натиснути «Поділитися» в нижній частині екрана. Таким чином, вона буде доступна в Instagram Stories протягом 24 годин. Ви також можете вибрати «Скасувати», і ваша трансляція буде видалена.

Все, что вам нужно знать об Instagram - видеотрансляции

Instagram дозволяє безпосередньо обмінюватися повідомленнями, посиланнями і фотографіями

Останнє велике оновлення Instagram принесло цій соцмережі нову функцію, що дозволяє безпосередньо обмінюватися повідомленнями.

Крім цього, додаток автоматично виділяє посилання, і таку інформацію, як номери телефонів та адреси, що неймовірно корисно при спілкуванні з друзями.

Все, что вам нужно знать об Instagram – обмен сообщениями

Крім цього, оновлення принесло Instagram підтримку пейзажних і портретних зображень, відправлених через Direct. Таким чином, тепер відправлені вам і вами фотографії не будуть обрізатися, і будуть правильно відображатися в їх первісному вигляді.

Як написати повідомлення в Instagram з комп’ютера

Незважаючи на величезну популярність цієї соціальної мережі, у неї досі немає повноцінної веб-версії, якою було б зручно користуватися з ПК. Сайт розрахований на мобільні пристрої. Коли йдеться про повідомлення в Instagram, частіше мається на увазі додавання коментарів до постів. Ця можливість реалізована у веб-версії. Вам треба здолати наступні кроки:

 1. Увійдіть до свого аккаунта.
 2. Відкрийте пост, до якого плануєте додати коментар.
 3. Відкриється вікно, в нижній частині якого буде рядок “Додати коментар”. Кликніть по ньому.
 4. Тепер ви можете написати коментар.
 5. Натисніть Enter.

Як бачите, написати коментар дуже просто!

Що таке Директ? І як за його допомогою відправити повідомлення?

Коментування – не єдиний спосіб обмінюватися контентом в Instagram. У мобільній версії реалізована можливість обміну особистими повідомленнями. Проте в комп’ютерній версії така можливість відсутня. Щоб отримати можливість користуватися усіма функціями соціальної мережі, Вам треба встановити на ПК офіційний додаток Instagram. Він доступен для Windows з 8-ої версії. Додаток можна завантажити з магазину. Він абсолютно безкоштовний.

Що таке Дірект

Далі вам треба виконати наступні маніпуляції:

 1. Зайдіть до додатка. Ви потрапите в новинну стрічку.
 2. У верхньому лівому кутку розташований значок у вигляді літачка. Це є наш Директ. Кликніть по ньому.
 3. Виберіть потрібний чат або натисніть на рядок “Нове повідомлення”.
 4. Виберіть адресата. Мережа надає можливість спілкуватися в чаті з одним або декількома користувачами. Ви можете вибирати будь-яких людей для спілкування, навіть тих, кого у вас немає в друзях. Щоб знайти користувача, просто почніть вводити його ім’я. Система надасть список відповідних адресатів.
 5. Після того, як вибрали адресата, знову кликніть “Написати повідомлення”. Кнопка розташована в нижній частині вікна. Починайте набирати текст.
 6. Після написання натисніть на кнопку “Відправити”.

Як подивитися статистику в Instagram?

Соцмережа дозволяє стежити за кількістю передплатників, лайків і коментарів. Також ви можете подивитися, скільки було переглядів профілю, історій і відео. Користувач має можливість оцінити охоплення профілю. Усі ці дані допомагають розвивати аккаунт. Особливо це важливо для ведення бізнесу в соціальній мережі.

Статистика доступна тільки для бізнес-акаунтів! Якщо у вас звичайний акаунт, увійдіть до параметрів і натисніть “Перемкнути на профіль компанії”. Зверніть увагу, що ви не побачите дані про статистику за той час, коли ваш акаунт був звичайним. Якщо ви перемкнете профіль, статистика зникне.

Статистика в Інстаграм

У бізнес-акаунті під головною фотографією профілю з’явиться кнопка “Подивитися статистику”. Її буде бачити тільки власник акаунта. Як говорилося вище, в статистиці відображаються такі дані: охоплення профілю, кількість переглядів, лайків, коментарів та ін. Також ви можете подивитися дані про активність і демографію передплатників. Відображається країна, місто, стать і вік. Дані можна відобразити за добу і тиждень. Зверніть увагу, що ця можливість перегляду активності передплатників з’являється, якщо їх кількість перевалила за сотню. При меншому числі передплатників, цього пункту не буде. Дані про історії зберігаються тільки на 14 діб. Що стосується прямих трансляцій, то оцінити охоплення аудиторії можна як під час показу відео, так і після його завершення.

Як підписатися в Інстаграм

Ви можете підписатися на друзів, знайомих, колег, компанії і знаменитостей. Щоб знайти потрібну людину, увійдіть до графи пошуку та введіть ім’я користувача. Система видасть список відповідних кандидатів. Якщо не виходить знайти людину по імені, шукайте по назві акаунта. Ці дані можна подивитися на сторінках в інших соцмережах. Назви акаунта знаменитостей можна пошукати в Google. В Instagram реалізована можливість підписатися на своїх друзів з Facebook.

 У Instagram доступні маски, як в Snapchat

Крім Історій (Stories), розробники Instagram вирішили запозичити у Snapchat ще одну популярну функцію. Цим нововведенням стали маски (або face filters), які дозволяють оживляти знімки перед публікацією.

Щоб скористатися маскою, необхідно відкрити камеру і торкнутися нового значка особи, який розташований в правому нижньому кутку. Після цього потрібно вибрати маску, і «приміряти» її. Після цього знімок можна опублікувати, відправити друзям або викласти в розділі Instagram Stories. Варто зазначити, що маски також працюють з відео і Boomerang.

Все, что вам нужно знать об Instagram - маски

 Що таке Boomerang і Hyperlapse?

Boomerang і Hyperlapse – це два додатки, створені розробниками Instagram, які працюють в тандемі з оригінальним додатком.

Додаток Boomerang робить прості моменти кумедними і несподіваними. З його допомогою ви зможете створювати і ділитися з вашими друзями захоплюючими мінівідео, які автоматично прокручуються вперед і назад.

qr-code - Instagram (Android)

Завантажити додаток Boomerang для iOS:

https://itunes.apple.com/ru/app/boomerang-from-instagram/id1041596399?mt=8

Boomerang (iOS)

Завантажити додаток Boomerang Boomerang для Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.boomerang&hl=ru

qr-code - Boomerang (Android)

Додаток Hyperlapse дозволяє знімати і публікувати прискорене відео. Максимальна довжина ролика становить 45 хвилин. Після зйомки відео в додатку присутня можливість вибрати ступінь його прискорення.

Завантажити додаток Boomerang Hyperlapse для iOS:

https://itunes.apple.com/ru/app/hyperlapse-from-instagram/id740146917?mt=8

qr-code - Hyperlapse (iOS)

Скільки коштує Instagram, і як його скачати?

Мабуть, найкращою новиною є те, що сервісом Instagram можна користуватися абсолютно безкоштовно.

Ви можете використовувати ций сервіс на смартфонах, планшетах і на комп’ютерах. Єдина істотна відмінність при використанні Instagram на комп’ютері полягає в тому, що ви не можете редагувати і розміщувати фотографії або відео, і можете лише переглядати їх і вивчати розділ «Дослідження».

Завантажити додаток Instagram для iOS:

https://itunes.apple.com/ru/app/instagram/id389801252?mt=8

qr-code - Instagram (iOS)

 

Завантажити додаток Instagram для Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android&hl=ru

Посилання на веб-версію сервісу Instagram:

https://www.instagram.com

Тепер ви знаєте про сервіс Instagram все. Якщо у вас залишилися які-небудь питання, залишайте їх у коментарях!

37691 0 cookie-check Все, що вам потрібно знати про Instagram

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

за хронологією
за рейтингом спочатку нові за хронологією

Читайте також:

Готуємося до спеки: 10 способів охолодження будинку
Готуємося до спеки: 10 способів охолодження будинку
19 Липня, 2017, 11:43 868 7
Взимку відчайдушно хочеться тепла і щоб сонце сідало не о п’ятій годині вечора. А влітку всі думки про переїзд в Антарктиду або комфортабельний бункер, який...
Смотреть результаты
Сучасний міський транспорт
Сучасний міський транспорт
Ми намагаємося зробити комфортнішим не тільки наш побут, але й можливість долати певні відстані. Сучасні умови нашого життя передбачають необхідність переміщатися на визначенні, та іноді...
Смотреть результаты
Щітки для пилососів
Щітки для пилососів
Щітки, які ми використовуємо у своїх пилососах, не вічні і рано чи пізно вимагають заміни. Найкращі щітки до пилососів ми розглянемо зараз. Коли ми купуємо...
Смотреть результаты